Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Kristijane, da li se sećaš koliko je bilo sati odprilike kada si slikao ovo? Pitam zbog sunca na severnoj strani kompleksa...
 
Uslikano je juce oko 17h i cela strana zgrade (na koju pokazuje zuta strelica) je bila na direktnoj suncevoj svetlosti. Ta strana sigurno nece imati manjka sunca.
 
To znaci da je to zapadna strana (sunce u 17h), a ovo u hladovini sever pretpostavljam?
 
Kristijane, Veliko hvala! Svaka čast za fotke... :sesir: Otklonio si sve naše sumnje koje smo imali... :D Imaš pivo do mene...hehe
 
Prema mojoj sjajno nacrtanoj skici objekta osuncani deo je severo-zapad (ponovo je strelica prisutna), a deo u hladovini severo-istok.
 
Pa posto je pristup gradilistu zabranjen moramo da se snalazimo :D Pivo moze cim se uselimo.
 
Pohvala za osoblje Merina, brzo odgovaraju na mejlove.

Dakle što se tiče dvosobnih (mislim da najmanje od njih smatraju jednoiposobnim). Prizemlje 42 kvadrata. Tipski sprat 44-49 kvadrta. Cene su već iznošene ovde, kako vidim nisu menjane. Penthouse sprat "nije za prodaju do daljnjeg".

Šta mislite, viši spratovi sa severne strane, da li će imati pogled na Dunav ili ipak nije dovoljno visoka zgrada za go?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=527904#p527904:2bi2y9co je napisao(la):
unedfined » Pon Mar 26, 2018 3:30 pm[/url]":2bi2y9co]Pohvala za osoblje Merina, brzo odgovaraju na mejlove.

Dakle što se tiče dvosobnih (mislim da najmanje od njih smatraju jednoiposobnim). Prizemlje 42 kvadrata. Tipski sprat 44-49 kvadrta. Cene su već iznošene ovde, kako vidim nisu menjane. Penthouse sprat "nije za prodaju do daljnjeg".

Šta mislite, viši spratovi sa severne strane, da li će imati pogled na Dunav ili ipak nije dovoljno visoka zgrada za go?

Po mom misljenju tesko da se moze videti Dunav iz kompleksa. Teren je relativno ravan sve do pred samu reku, gde je veliki pad. Plus gradjevine i drvece dodatno zaklanjaju pogled.

Birds eye pogled sa Bing Maps (naselje je u donjem desnom uglu):
 
Komšije, da li neko zna da li u stanovima dobijamo spuštene plafone ili ne?
 
Johnny84":2iheouc8 je napisao(la):
Komšije, da li neko zna da li u stanovima dobijamo spuštene plafone ili ne?
Nama su rekli da ce spusteni plafon biti samo u kupatilu.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
U onoj plavoj knjizi koju smo svi dobili piše da će biti ali na sajtu ne piše...a bio sam ubeđen da je pisalo i na sajtu... SUN CITY je imao svuda spuštene plafone pa sam mislio da će biti i ovde.

Za sada je razlika u roletnama i spuštenim plafonima...
 
Sta je sa roletnama? Nisam se bavio njima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sve je ok, samo su u SUN CITY-ju lepše...barem meni... šmrc...

SUN CITY - proizvođač Holandski Hunter Douglas (izgledaju kao neke veliki žaluzine, mnogo dobro izgleda uživo).
GORNJI GRAD - proizvođač Grčki Laval (naše su aluminijumske klasičnog izgleda).
 
Aaa, video sam te u sun city-u, jesu lepe... ali bice nase naselje lepse


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za kupce koji nisu iz Zemuna i kraja, možete li nam reći zašto ste se odlučili baš za ovaj projekat? Čisto me interesuje da uporedim sa sopstvenim razmišljanjima. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528362#p528362:2jmxn87r je napisao(la):
unedfined » Wed Mar 28, 2018 9:27 am[/url]":2jmxn87r]Za kupce koji nisu iz Zemuna i kraja, možete li nam reći zašto ste se odlučili baš za ovaj projekat? Čisto me interesuje da uporedim sa sopstvenim razmišljanjima. :)

Zgrade imaju 4. sprata.
Bajsem mogu da dođem na posao (NBG), blizu mi je Zemunski kej i pijaca.
Imam dobar restoran Zlatnik u blizini, a tu je i Colosseum kuglana...
Stan gleda na stadion.
Povoljno garažno mesto.
Cena u skladu sa materijalizacijom.
Investitor ima dobru reputaciju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528362#p528362:2ggk332l je napisao(la):
unedfined » Sre Mar 28, 2018 10:27 am[/url]":2ggk332l]Za kupce koji nisu iz Zemuna i kraja, možete li nam reći zašto ste se odlučili baš za ovaj projekat? Čisto me interesuje da uporedim sa sopstvenim razmišljanjima. :)
Nadomak centra Zemuna, ali miran kraj.
Ozbiljan projekat, kvalitetna gradnja i materijalizacija.
Sun city kao referenca. :)
 
Mi smo se odličili za ovaj projekat iz nekoliko nama bitnih razloga:

- živimo preko puta SUN CITY-ja i pratili smo radove od poljane do useljenja
- Vrlo ozbiljan projekat, izuzetno kvalitetna gradnja i specifikacija materijala
- Odlične reference, prethodni projekat SUN CITY je zadao ozbiljan domaći zadatak svima

- odlična dinamika plaćanja, za one koju sakupljaju novac i sasvim dovoljno vremena do proleća naredne god. za preostalih 10% učešća
- povoljniji stambeni kredit preko Eurobanke EFG za projekat Gornji Grad, jednostavnija i brža procedura u adminstrativnom smislu
- kredit kreće sa otplatom kada i useljenje (za one koji su podstanari, ne moraju da plaćaju kiriju i ratu kredita u isto vreme a nisu se još uselili u stan)

-kraj u kom sada živimio polako ali sigurno postaje ludnica i kroz par godina će biti nepodnošljiv za život
- Zemun ima neku svoju priču, drugačiju i razlikuje se od ostalih delova grada
- mirna lokacija a blizu centra Zemuna, blizina reke, Gardoš kule...
- dve osnovne škole na 500 m od kompelksa, vrtić, crkva niz ulicu ka Zlatniku, blizina pijace, odlična povezanost sa gradom a i za one koji ide preko Pupina na drugu stranu Dunava :)
 
Kakva će biti zvučna izolacija? Da li neko zna? Čuo sam da je to kupcima novogradnje veoma bitno i da se na to najčešće žale kada ih neko pita da li su zadovoljni kupljenim stanom.

:bg4:
 
Pouzdano znam da se u SUN CITY-ju, strana koja gleda ka Piramidi i Jurija Gagarina ne čuje bukvalno ništa...ali oni imaju trokomorna stakla. Mi ćemi imati istu stolariju ali sa dvokomornim staklima tako da mislim da tu neće biti nikakvih problema jer je Dobanovačka ulica mirna. http://www.profilati.rs/sr/aluminijum-d ... ja-al-drvo
 
Sun City je drugi investitor...i drugi izvodjac radova. Jedino je Merin koji prodaje stanove zajednicki...I oba projekta nemaju nista zajednicko. Sun City kazu kvalitetan...da se nadamo da ce i Gornji grad biti isto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=528618#p528618:2aw82uc0 je napisao(la):
Johnny84 » Čet Mar 29, 2018 2:09 pm[/url]":2aw82uc0]Pouzdano znam da se u SUN CITY-ju, strana koja gleda ka Piramidi i Jurija Gagarina ne čuje bukvalno ništa...ali oni imaju trokomorna stakla. Mi ćemi imati istu stolariju ali sa dvokomornim staklima tako da mislim da tu neće biti nikakvih problema jer je Dobanovačka ulica mirna. http://www.profilati.rs/sr/aluminijum-d ... ja-al-drvo
Mislio sam na zvučnu izolaciju izmedju stanova. :)
 
Vrh