Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Trecelice":33nohrnn je napisao(la):
Cestitam! I ja sam potpisao pa sta bog da


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cestitam !

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna kako moze da se udje na gradiliste i pogleda malo kako sve izgleda? Stigli su do treceg sprata, moze lepo da se vidi kako rade i kako ce stanovi izgledati.
 
Stavili prozor i vrata na jednom stanu u L2.
a28155ae038f2b591ebf2a02b5edb251.jpg
18b483894d4ed39bde10211d977ece68.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Mazailunja":237p3oyq je napisao(la):
Oooo..kako to preko reda?
Mislis na tok gradnje....sve po redu?

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Ne...mislim na prozor i vrata... u L2. Ali salim se....samo neka postavljaju...neka napreduje.
Ja sam bila mnogo nepoverljiva....proverila sve sto sam mogla...i sve je bilo OK. Tako da sam spokojna. Mirno spavajte i samo da gradiliste nastavi ovim tempom. Bice to lep kompleks! Predugovor potpisan...proslavljen...a sad u iscekivanju dalje gradnje!
 
Na potpisivanju je izgledalo da su kupci najviše mladji ljudi. Ako grešim, ispravite me.
 
Mazailunja":30399vdm je napisao(la):
Ne...mislim na prozor i vrata... u L2. Ali salim se....samo neka postavljaju...neka napreduje.
Ja sam bila mnogo nepoverljiva....proverila sve sto sam mogla...i sve je bilo OK. Tako da sam spokojna. Mirno spavajte i samo da gradiliste nastavi ovim tempom. Bice to lep kompleks! Predugovor potpisan...proslavljen...a sad u iscekivanju dalje gradnje!
I ja sam bila nepoverljiva i sad mi je lakse kad vidim da ima vise ovih koji imaju poverenje. Cestitam na potpisivanju tebi a zelim da kazem da sam i ja potpisala predugovor i nadam se da ce sve ici kako treba.


Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Lamela 1! Tek niče iz zemlje.... Koliko sam razumeo vrtić nam je u prizemlju a maxi ce biti u dobanovackoj ulici (ako se ne varam to su lamele 2 i 3 valjda....)
 
Buduće komšije, i mi smo juče potpisali predugovor i sinoć proslavili... :) Nadam se da ste i Vi... :) prema rečima iz Merina, većina budućih stanara su mladi parovi sa malom decom ili parovi koji planiraju decu, tako da će biti super i veselo... :) uživajte i opustite se malo, valja se, ne kupuje se stan svaki dan. Velika je ovo životna odluka i verovatno niste ni svesni kao ni mi... :) Uzdravlje i pozdrav! :D
 
Svi smo slavili danas! Nadam se za godinu dana slavlje u zajednickom dvoristu! Useljenje!
 
Moguce da je to pokazni stan (stan na koji su postavili prozore). Ako uskoro ne postave i na ostale stanove na tom spratu, onda je verovatno pokazni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za L3...za sada nemaju pokazni stan...mislim da i ne planiraju...ugradni materijal se moze videti u prostorijama Merina.
 
Šta može da se vidi u Merinu? Mi smo videli samo parket kada smo bili pre 2 meseca...
 
Vidi se da terase na 4. spratu nece biti potpuno pokrivene! Nadam se da je izolacija vrhunska!
 
Po sajtu , namanji dvosobni stanovi bi trebalo da su 41-50 m2, ali plan za tipski dvosoban stan je 49.4 m2.

Može li mi neki od ljudi koji su bili i raspitivali se, ili već i kupili, reći da li stvarno ima tih od 41 kvadrat i kakav im je raspored? Idealno i cena po m2 naravno.
 
Za one koji su uzeli stanove u sestoj i drugom delu pete lamele (druga strana gradilista).
 
Vrh