Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Izvinjavam se ako je već pitano. Ovde nači nema stanova manjih od dvosobnih?
 
2aca8f77c5eb441b0c11514dc4c87b6b.jpg
1193e786b6036204190e4da7f7335192.jpg
 
Ovo bas lepo napreduje... koja je sad lamela iskopana (prva slika)? Ako nisam pogresio...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trecelice":1ex6pzv8 je napisao(la):
Ovo bas lepo napreduje... koja je sad lamela iskopana (prva slika)? Ako nisam pogresio...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fotke sam preuzeo, nisu moje. Mislim da su na prvoj lamela 5 i 6, a na drugoj 2 i 3
 
Ako ne grešim, ovde fali lamela broj 1? To je ona isturena lamela, ima je na prvoj strani ove teme.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=512240#p512240:jofe7o5a je napisao(la):
Gogiša » Pon Jan 29, 2018 9:00 pm[/url]":jofe7o5a]
Trecelice":jofe7o5a je napisao(la):
Ovo bas lepo napreduje... koja je sad lamela iskopana (prva slika)? Ako nisam pogresio...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fotke sam preuzeo, nisu moje. Mislim da su na prvoj lamela 5 i 6, a na drugoj 2 i 3

Odakle ste preuzeli fotografije, sa kog foruma?
 
žake":1dwx7wci je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=512240#p512240 je napisao(la):
Gogiša » Pon Jan 29, 2018 9:00 pm[/url]":1dwx7wci]
Trecelice":1dwx7wci je napisao(la):
Ovo bas lepo napreduje... koja je sad lamela iskopana (prva slika)? Ako nisam pogresio...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fotke sam preuzeo, nisu moje. Mislim da su na prvoj lamela 5 i 6, a na drugoj 2 i 3

Odakle ste preuzeli fotografije, sa kog foruma?
Nije sa foruma, na LinkedIn-u je neko stavio.
 
Ja sam rezervisao u L3, ali jos nismo pozvani na potpisivanje predugovora


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kada će ovde biti gotovi prvi stanovi? Video sam neki datum "Januar 2020" ali mi to deluje neverovatno sporo za moderan tempo gradnje?
 
unedfined":7u5s9bh5 je napisao(la):
Kada će ovde biti gotovi prvi stanovi? Video sam neki datum "Januar 2020" ali mi to deluje neverovatno sporo za moderan tempo gradnje?
Mislim da si ti nesto pogresno cuo.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
persida":3akv57ej je napisao(la):
unedfined":3akv57ej je napisao(la):
Kada će ovde biti gotovi prvi stanovi? Video sam neki datum "Januar 2020" ali mi to deluje neverovatno sporo za moderan tempo gradnje?
Mislim da si ti nesto pogresno cuo.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
Ja se nadam da ce to biti gotovo ranije. Taj datum zvuci stvarno mnogo daleko.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Mislim da je tako predvidjeno ugovorom za ceo kompleks, a i da se ne bi placali kupcima penali... ako ih vreme posluzi, cini mi se da ce za otprilike godinu dana biti gotovo (mislim na prve tri lamele)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trecelice":5pjf33z8 je napisao(la):
Mislim da je tako predvidjeno ugovorom za ceo kompleks, a i da se ne bi placali kupcima penali... ako ih vreme posluzi, cini mi se da ce za otprilike godinu dana biti gotovo (mislim na prve tri lamele)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Onda bi bilo realno da zavrse sve na leto 2019. A nije mi ni jasno zasto lamele 4 5 i 6 grade sporije nego ostale. Pa nemogu lamele 1 2 3 i vec koju da usele ranije ili mozda mogu a ja nisam obavestena dobro?

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Ja koliko se secam, krajnji rok za zavrsetak celog kompleksa je bio jun/jul 2019 u nacrtu predugovora...mozda gresim, nije mi sad pri ruci primerak...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trecelice":ij053wt5 je napisao(la):
Ja koliko se secam, krajnji rok za zavrsetak celog kompleksa je bio jun/jul 2019 u nacrtu predugovora...mozda gresim, nije mi sad pri ruci primerak...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da tako i ja mislim i tako je i usmeno receno. Posle su pocele price za sve kasnije rokove.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
persida":1admo64j je napisao(la):
Trecelice":1admo64j je napisao(la):
Ja koliko se secam, krajnji rok za zavrsetak celog kompleksa je bio jun/jul 2019 u nacrtu predugovora...mozda gresim, nije mi sad pri ruci primerak...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da tako i ja mislim i tako je i usmeno receno. Posle su pocele price za sve kasnije rokove.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
31.12.2019 je krajnji rok za izgradnju a procenjuje se da ce tehnicki prijem objekta biti izvrsen u periodu od jula do avgusta 2019.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
persida":1049gy5j je napisao(la):
persida":1049gy5j je napisao(la):
Trecelice":1049gy5j je napisao(la):
Ja koliko se secam, krajnji rok za zavrsetak celog kompleksa je bio jun/jul 2019 u nacrtu predugovora...mozda gresim, nije mi sad pri ruci primerak...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da tako i ja mislim i tako je i usmeno receno. Posle su pocele price za sve kasnije rokove.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
31.12.2019 je krajnji rok za izgradnju a procenjuje se da ce tehnicki prijem objekta biti izvrsen u periodu od jula do avgusta 2019.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
Tako kaze nacrt predugovora.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Samo da zavrse, bez obzira na rok


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh