Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Na ovoj slici od Johnny84 piše width 164mm. S obzirom da je u pitanju veliki broj stanova, verovatno su dogovorili neku custom širinu i boju.

unedfined - samo ti budi srećan sa 80%, mi ostali ćemo biti srećni sa 100% Sun city kvaliteta (da ne računamo stakla u prozorima).
Oni su rekli da će biti bolje od Sun city kompleksa, a evo, nekad bude 100% i mi zadovoljni. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531818#p531818:2ln6ykfe je napisao(la):
Wlada » Pet Apr 13, 2018 8:08 am[/url]":2ln6ykfe]Na ovoj slici od Johnny84 piše width 164mm. S obzirom da je u pitanju veliki broj stanova, verovatno su dogovorili neku custom širinu i boju.

unedfined - samo ti budi srećan sa 80%, mi ostali ćemo biti srećni sa 100% Sun city kvaliteta (da ne računamo stakla u prozorima).
Oni su rekli da će biti bolje od Sun city kompleksa, a evo, nekad bude 100% i mi zadovoljni. :D

Moguće je to što kažeš jer po mojoj računici za naš stan samo parket izađe negde oko 350k dinara, bez lajsni, lepka, laka, ruku majstora itd gde dolazimo do ozbiljne cifre. Ovaj koji sam uslikao je veće dimenzije a odmah ispod je bio indentičan samo u manjoj dimenziji... Ma biće to sve ok siguran sam nego me uhvatilo neko nestrpljenje nemam pojma...verovatno i Vas isto koji ste kupili stan. :D Samo kad bih mogao da se teleportujem u narednu godinu i vidim stan kako izgleda ili makar da virnem sada unutra na par minuta i želja da me mine... :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531823#p531823:1bg5p80r je napisao(la):
Johnny84 » Pet Apr 13, 2018 7:34 am[/url]":1bg5p80r]
Moguće je to što kažeš jer po mojoj računici za naš stan samo parket izađe negde oko 350k dinara, bez lajsni, lepka, laka, ruku majstora itd gde dolazimo do ozbiljne cifre. Ovaj koji sam uslikao je veće dimenzije a odmah ispod je bio indentičan samo u manjoj dimenziji... Ma biće to sve ok siguran sam nego me uhvatilo neko nestrpljenje nemam pojma...verovatno i Vas isto koji ste kupili stan. :D Samo kad bih mogao da se teleportujem u narednu godinu i vidim stan kako izgleda ili makar da virnem sada unutra na par minuta i želja da me mine... :)

Upravo ono što sam rekao, oduzmite te "luksuzne" detalje kao što su parket, keramika, kupatilo i stolarija i cena stana pada ispod 1500e/m2 što je za izolaciju koja je navedena i za kvalitet koji svi naravno realno očekujemo sasvim korektna cifra.

Za "80 posto" bolje bi bilo da sam rekao da je to neki minimum svih minimuma od obećanog kvaliteta koji ako ne ispune leteće perje. Naravno da želim i očekujem 100% od obećanog.

Ono što znamo da smo "tanji" od SunCity-ja su dvokomorni prozori, tip žaluzina, spušteni plafoni u celom stanu i garaža (Sun ima dvospratnu bez klackalica koliko znam). Kao prednosti naša zgrada ima po meni lepšu i mirniju lokaciju, gde je i sama zgrada skoro duplo manje spratnosti te daleko prijatnija oku i okolini.
 
Da li su negde pomenuti komarnici? Pretpostavljam da je moguce naknadno ugraditi u ove nase roletne ako vec ne dolaze sa tim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
:) :Komarnici nisu ugradjeni, ali je ostavljeno mesto, pitala
 
Proverio za parket. Odgovor je da je "custom" naručen da se uklopi sa ostalom stolarijom. Po imenu iz specifikacije to je onda taj Step XL i L samo u custom boji.

Super za komarnike hvala za info.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=531853#p531853:1x8js2jv je napisao(la):
unedfined » Pet Apr 13, 2018 10:48 am[/url]":1x8js2jv]Proverio za parket. Odgovor je da je "custom" naručen da se uklopi sa ostalom stolarijom. Po imenu iz specifikacije to je onda taj Step XL i L samo u custom boji.

Super za komarnike hvala za info.

Super komšo, hvala na ovoj informaciji...sve jasno...lepo će onda igledati ako se nijanse unutrašnje stolarije (drvo/aluminijum kombinacija) uklapa sa podovima... znači da su posvetili pažnju svakom detalju a to su mi i rekli negde u januaru da će parket biti još bolji nego u SUN CITY-ju. :D
 
Fotoreportaža sa lica mesta.
Edit. Slike so povelike, možete desno dugme i open in new tab.

Na lameli uz Dobanovačku još prozora i vrata.

Gorjni_Grad_1.jpg

Gorjni_Grad_2.jpg


Šesta lamela skoro gotov povučeni sprat, peta stigla do trećeg.

Gorjni_Grad_3.jpg


Ovde se vidi dosta ovih plavih paketa. Ne vidi se šta piše na žutim pakovanjima unutra, stil ili stir.
Gorjni_Grad_4.jpg


Vide se upakovane opeke.

https://wienerberger.rs/porotherm-zidni-sistem

Gorjni_Grad_5.jpg


Nego da li je ko pitao o hidroizaliciji. Kakva je , i dali je ima i u kujni ili samo kupatilo?
 
Postovani,

da li mozete da napisete u koliko sati ste od prilike napravili ove fotografije.......pitam zbog sunca.......
:D
 
Izvinjavam se, ne mogu sada da nađem nigde. Koja je visina plafona na tipskim spratovima?
 
Mnogo kasne sa IZJAVOM O BRISOVNOJ DOZVOLI koju smo vec odavno trebali da dobijemo..


Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532758#p532758:2bnre4gz je napisao(la):
persida » Sre Apr 18, 2018 10:26 am[/url]":2bnre4gz]Mnogo kasne sa IZJAVOM O BRISOVNOJ DOZVOLI koju smo vec odavno trebali da dobijemo..


Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока

Pitao sam za to na potpisivanju, kažu da će za 15tak dana stići kod njih pa će mi javiti. Moguće je jednostavno da Eurobanka zna da većina ljudi neće podizati kredite do iduće godine pa nemaju nikakvog razloga da se iole potrude i požure.
 
To im nije opravdanje uopste. Jasno pise rok u predugovoru koji iznosi 15 dana od potpisivanja.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Kako i kad ko placa ostatak,nije uopste bitno. Neozbiljni su.

Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
 
Slažem se, i realno trebao bi Merin da malo tu pritisne Eurobanku da se ponašaju profesionalnije. Ali opet, mi smo predugovor potpisali sa Merinom i World Kapitalom, ne sa bankom.
 
Potrudili bi se itekako kada bi kupac zakasnio sa uplatom ostatka, ovako nema potrebe. Btw cuo sam dosta losih komentara o pomenutoj banci, nadam se da nije istina. Jel ima neko iskustva sa njima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Polako komšije, ne budite nestrpljivi...poslaće...nigde ne žurimo sa tim papirom.
Imamo sasvim dovoljno vremena za dalje radnje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532779#p532779:184kbj27 je napisao(la):
zemun-ac » Sre Apr 18, 2018 1:54 pm[/url]":184kbj27]Potrudili bi se itekako kada bi kupac zakasnio sa uplatom ostatka, ovako nema potrebe. Btw cuo sam dosta losih komentara o pomenutoj banci, nadam se da nije istina. Jel ima neko iskustva sa njima?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mi nemamo loše iskustvo za sada, naprotiv sve pohvale. Do sada smo bili dva puta na sastanku sa savetnikom za stambene kredite i ocena je čista 10-ka. Sastanak je trajao od 17-18h i tako dva petka zaredom, vrlo profesionalno i maksimalno ozbiljno i nijednog trenutka nismo bili u situaciji da sagovornik nešto ne zna ili da mora da proveri. Sve što nas je zanimalo smo odmah saznali.
Prethodno smo bili u Intezi i odustali...ponuda je lošija a i nekako ih baš briga, nema truda nikakvog...u fazonu su ako Vi nećete ima ko hoće.
 
Mi nemamo loše iskustvo za sada, naprotiv sve pohvale. Do sada smo bili dva puta na sastanku sa savetnikom za stambene kredite i ocena je čista 10-ka. Sastanak je trajao od 17-18h i tako dva petka zaredom, vrlo profesionalno i maksimalno ozbiljno i nijednog trenutka nismo bili u situaciji da sagovornik nešto ne zna ili da mora da proveri. Sve što nas je zanimalo smo odmah saznali.
Prethodno smo bili u Intezi i odustali...ponuda je lošija a i nekako ih baš briga, nema truda nikakvog...u fazonu su ako Vi nećete ima ko hoće.

Hvala na odgovoru. Drago mi je da cujem da ste zadovoljni. Slazem se sa vama za Intezu, imao sam slicno iskustvo na prvom razgovoru ali vec drugi put, tj. sa drugim savetnikom je bilo dosta bolje.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drage komšije možete li mi reći u čemu je bolja ponuda Eurobanke? Nisam još išao kod njih pošto mi traže ogromnu količinu overene dokumentacije uključujući i administrativne zabrane koje baš nisam željan da im predam u ruke.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=532779#p532779:370sgu9o je napisao(la):
zemun-ac » Sre Apr 18, 2018 2:54 pm[/url]":370sgu9o]Potrudili bi se itekako kada bi kupac zakasnio sa uplatom ostatka, ovako nema potrebe. Btw cuo sam dosta losih komentara o pomenutoj banci, nadam se da nije istina. Jel ima neko iskustva sa njima?

ja sam klijent ove banke gotovo 10 godina, nikad nisam imala problem, sve informacije i informative ponude kredita za ovaj projekat sam dobila putem maila za manje od 24h, ukljucujuci i potrebnu dokumentaciju i sve dodatne kalkulacije troskova :)

Rezervisala lamelu 3, prvi sprat :sesir: i dobila predugovor na mail.

da li bi neko bio ljubazan da me ukrako uput kako sad ide procedura, overavam predugovr kod notara i uplacujem avans bez neke dodatne dokumetacije?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tvoj agent iz Merina zakaze termin koji vam odgovara kod notara u Vladimira Popovica 6 (ista zgrada kao i Merin). Tu potpisete sve sto treba (predugovor i specifikaciju materijala) i uslugu notara platis oko 17000 din. Nakon toga imas rok od 3 radna dana da platis 10% bankovnim transferom. I to bi bilo to za sada :)
 
Vrh