Šta je novo?

Google i Beograd

Samo da ja javim da je postavljen poslednji zexov update ovjekata na novom beogradu. Izgleda mnogo mnogo dobro :vops: :gobb: :pob:
 
Molim samo Zexa da graficku skolu kompletira ;)
 
Hvala Igore :kk:

Taj drugi deo graficke izgleda jako ruzno, poput nekih baraka, pa sam zato izbegao taj deo dok se malo ne sredi :cool:
A do kraja jula, slede blokovi 37,38,34,39,32,31,30,29 i 28 :vops:


:gobb:
 
novi beograd ce bas dobro izgledati :kk: , juce sam odlucio da opet krenem nesto da modelujem, slikao sam narodnu biblioteku i crkvu svetog save, da se kompletira deo oko hrama
 
Zexland, svaka cast na odlicnim modelima. Svidja mi se i ova novina sa zelenilom i bilo bi super kad bi ga bilo vise.

Video sam i jednu gresku za koju vec mozda znas. Gotovo sam ubedjen da na onom spomeniku na Uscu ne pise isto na obe strane.
Za zgrade i nije bitno sto se koristi ista slika za spreda i pozadi, ali ovde to nije slucaj. Nije da sam za taj spomenik nesto emotivno vezan, ali vidim da si se bas potrudio pa rekoh da ti napomene za taj detalj.
 
Hey Jovane, ja se bas zapitao gde si...vidim nema te na 3DWH :cool:

Nikola jeste, to sam primetio kada sam vec upload-ovao model, ali nema veze, uvek bude neka greskica, to moze lako da se sredi :)
I hvala na komplimentima :cool: zelenila ce biti bas dosta i to u svim blokovima :vops:
 
jesi li video univ biblioteku kako li je samo to proslo kontrolu :/ ja jedva uspem da prodjem
 
a od tih 671 koji su potpisao u ugovoru, koliko ti je jos ostalo? I jel su ti ponudili kasnije mozda Beograd, Zemun.... da radis? cista radoznalost.
 
:vops:

sssss.jpg



desni klik za mnogo vecu sliku.Inace ja iam 26 inca tako da Ge obuhvata vecu povrsinu a slika na kompu je veca samo sto na photobucketu je smanjena ali je ipak dosta velika.
 
perfektno :kk: sviđa mi se što i zastave radiš jer model izgleda još realnije
 
zexland":26d2kf3t je napisao(la):
svaka cast zex. Zgrada opstine zigleda ko nemacki bunker, samo jos fale mitraljezi.

Inace sad mi nesto pade na pamet oko brutalizma i komunizma. brutalizam je vezivan za komunizam jel su samo manje i siromasnije zemlje koristile brutalizam u celovitosti.(ne racunajuci, zapadne kada je to bilo Inn) Inace komunisticka arhitektura moze da bude i te kako lepa.

minsk-communist-architecture.jpg



sorry za offtopik.
 
Vrh