Šta je novo?

Generalštab

Bukvalno ima prava da bude predsednik do 2029, plus sa mesta potpredsednika ima još dve godine fore.

Pošto sasvim izvesno postaje ponovo Predsednik sa te strane možda može da bude neki politički kapital. Mada, kakve smo mi sreće - nije isključeno da pobedi Bajden lol

Projekat izgleda masivno, pokušali da ubace neke retro elemente, možda da bi se uklopilo sa prethodnim projektom. Niti ima veze sa prethodnim projektom, niti se nešto uklapa, ni vizuelno, a ni gabaritima.

PS: Kod ovog računanja koliko će Tramp još moći da bude predsednik SAD, treba uzeti u obzir i da čovek ima 77 godina...
 
Poslednja izmena:
Ovo sam i ja napisao pre više od godinu dana. Napadoše me forumaši samo tako. Rekoše da kočim napredak, da je Skyline na toj lokaciji Božji (Jahveov) dar, neki čak rekoše da je čak super što Beograd dobija još jednu vizuelnu simboličku "kapiju" ka centru. Ironično, to za kapije rekoše isti oni koji ne mogu da smisle centar i pravljenje razlika između delova grada.

Možda će biti drukčije sad kad je Vox napisao isto. Pošto je poznato da na Beobuildu nije bitno šta je rečeno, već ko je rekao.

Sve u svemu, ulepšaće kulčine ugao Nemanjine i Kneza Miloša kao što je Skyline ulepšao Kneza Miloša bacivši je u senku i pozadinu. A sve bi bilo mnogo bolje da su ga samo posadili kilometar zapadnije. Ali avaj, kako onda glumiti veličinu među Novobeogradskim soliterima i blokovima, lakše je a i slađe nadviti se nad predratnim kućama, vilama i ambasadama...
Pa i ja sam pisao pre sto godina da pozicija Skyline-a nije dobra i da je zaklonio i ugušio ulicu.. nije to ništa novo..
 
Ajde sve to, nego što je ovaj zazor između zgrada u obliku latiničnog slova "U". Zanimljivo kako patriJotama ne smeta rušenje generalštaba. Mislim na glavonje iz redova crveno-crne koalicije.
A ko se pa njima obraća uopšte pa da čuju. Imaš SNS medije gde je sve što uradi Vučić genijalno, i United medije koji će reći da je bombardovanje bilo blagorodno po Srbiju.
 
Muka mi je više od raznih starudija... sve to treba srušiti i napraviti tu nešto moderno, u korak sa 21. vekom i korisno za što veći broj građana, a ne za parazite iz kancelarija koji ne rade ništa..

Samo novo, kad nije obnovljeno čim je srušeno, gotovo, proš'voz... sad je 2023. godina i neka se zida nešto za ovaj vek.
Sori, moram malo 😁
 
Pa da, nek skrate za 4 gornje kocke sa ove 2 torte i neka grade.. ;)
 
Pošto sasvim izvesno postaje ponovo Predsednik sa te strane možda može da bude neki politički kapital. Mada, kakve smo mi sreće - nije isključeno da pobedi Bajden lol

Projekat izgleda masivno, pokušali da ubace neke retro elemente, možda da bi se uklopilo sa prethodnim projektom. Niti ima veze sa prethodnim projektom, niti se nešto uklapa, ni vizuelno, a ni gabaritima.

PS: Kod ovog računanja koliko će Tramp još moći da bude predsednik SAD, treba uzeti u obzir i da čovek ima 77 godina...
Pa onda neće dobiti
 
Pošto sasvim izvesno postaje ponovo Predsednik sa te strane možda može da bude neki politički kapital. Mada, kakve smo mi sreće - nije isključeno da pobedi Bajden lol

Projekat izgleda masivno, pokušali da ubace neke retro elemente, možda da bi se uklopilo sa prethodnim projektom. Niti ima veze sa prethodnim projektom, niti se nešto uklapa, ni vizuelno, a ni gabaritima.

PS: Kod ovog računanja koliko će Tramp još moći da bude predsednik SAD, treba uzeti u obzir i da čovek ima 77 godina...
Sasvim izvesno? Ko kaze? Seselj na happy tv? Ajde ljudi budite realni. Vidi se da ne pratite americku politicku scenu nego samo ponavljate ono sto ekipa snsovaca ponavlja po medijima. Sta je babi milo.....
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: BGG
Pa da, nek skrate za 4 gornje kocke sa ove 2 torte i neka grade.. ;)
Pa ok da, ali u realnosti nema nista od toga, ne ostaje nam nista drugo nego da cuvamo ovako kako je, inace cemo dobiti kulcine.

Moracemo da sacekamo drugu ekipu na vlasti da bi uopste pomislili da tu mozemo biti nesto kvalitetno i dostojno, bila to rekonstrukcija ili novi objekti.
 
Još jedan rezultat gradskih planera koji su završili na sim city univerzitetu.
 
Ajde sve to, nego što je ovaj zazor između zgrada u obliku latiničnog slova "U". Zanimljivo kako patriJotama ne smeta rušenje generalštaba. Mislim na glavonje iz redova crveno-crne koalicije.

IMG_3535.jpeg
 
Ako vec poklanjaju zgrade/plac, gde nadjose raspalog Kusnera, sta fali gazda Gruji? Generalstab + neki plac na NBGD i nema problema.
Jedino ako Ivanka nije "lobirala" 😛
 
Ne znam odakle ti ovo, ali ni u teoriji ne može da ostane predsednik do 2031. On je jedan mandat bio predsednik, ostaje mu još jedan mandat pravo, što nije ni blizu 2031. godine, a tek nije najmanje 2031. godina.
Ko je rekao da će biti predsednik? Biće predsednik Vlade, a predsednik države će biti neki fikus koga on izabere. Održaće zajedno predsedničke i parlamentarne izbore kako bi njegovi glasači imali motiv da izađu na glasanje.
 
Ne sme Amer dobiti to, shvatate!? Neka je i običan farmer iz Luizijane, ne može. Čak i takav plaća porez državi koja je bacila rakete na taj isti Generalštab. Gde nam je nacionalno dostojanstvo!?

Američka ambasada na Dedinju je odavno izgrađena na mestu gde je bila bombardovana kasarna, zar ne?

Da ima nacionalnog dostojanstva ta zgrada bi odavno bila obnovljena ili bi bila neka vrsta muzeja. Mada da je bilo nacionalnog dostojanstva ne bi dozvolili ni da onaj ludak bude na vlasti onoliko godina i da do svih onih ratova uopšte dođe. Ovako je ruševina na kojoj raste divlje drveće i zbunje, nema tu d od dostojanstva.
 
Sasvim izvesno? Ko kaze? Seselj na happy tv? Ajde ljudi budite realni. Vidi se da ne pratite americku politicku scenu nego samo ponavljate ono sto ekipa snsovaca ponavlja po medijima. Sta je babi milo.....
Da, Tramp ide u ćorku, pitanje je samo na koliko godina i po kojoj od 4 optužnice koje se trenutno vode protiv njega. Belu kuću će videti opet samo na razglednici.

Posle izbora u USA u novembru nećemo više čuti ni reč o ovom projektu.

Ovaj naš se uvek kladi na pogrešne ljude ,ali uvek.
 
Vrh