Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Pitanje je da li je neko potpisao ugovor i kaparisao stan i na koju cenu po kvadratu je potpisao?

To bi bila prava cena...
 
Zivo me interesuje gde ce se ljudi parkirati po zavrsetku ovog projekta.Ionako je do sad tamo jako tesko naci parking mesto.
 
Ko kupi mesto će moći, ko ne, biće veselo. Mislim da imaju dosta garažnih mesta, čini mi se na dva nivoa, ali jedan rezervisan za supermarket.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=402107#p402107:2yxoznuz je napisao(la):
Ivannn » Thu Aug 25, 2016 5:54 pm[/url]":2yxoznuz]Ćao svima! Da li neko zna koja je prava cena u Sun city-ju i da li je moguće da su skoro svi stanovi prodati? Rekli su mi da imaju samo jedan trosoban stan po ceni od 1.800 eura po kvadratu i da je sve ostalo prodato.

Pretpostavljam da na taj način pumpaju cenu pa ko se zaleti...
Da li neko ima iskustva, da li je nešto kaparisao i slično?

Ovo po renderima izgleda odlično.

Hvala unapred

Ima li necega u nasim zakonima da regulise ovo pitanje? Davanje laznih informacija kupcu, sa ciljem da se napravi nestasica i pridobije veca materijalna korist bi trebalo da bude kaznjivo... Cudno je to da su svi stanovi odmah planuli, a onda se taj jedan trosoban vuce mesecima kao neprodat...
 
Ćao svima! Da li neko zna koja je prava cena u Sun city-ju i da li je moguće da su skoro svi stanovi prodati? Rekli su mi da imaju samo jedan trosoban stan po ceni od 1.800 eura po kvadratu i da je sve ostalo prodato.

Pretpostavljam da na taj način pumpaju cenu pa ko se zaleti...
Da li neko ima iskustva, da li je nešto kaparisao i slično?

Ovo po renderima izgleda odlično.

Hvala unapred
[/quote]

Ima li necega u nasim zakonima da regulise ovo pitanje? Davanje laznih informacija kupcu, sa ciljem da se napravi nestasica i pridobije veca materijalna korist bi trebalo da bude kaznjivo... Cudno je to da su svi stanovi odmah planuli, a onda se taj jedan trosoban vuce mesecima kao neprodat...
[/quote]

Baš tako, zato i postavljam pitanje da li je neko već kaparisao neki od stanova i na koju cenu...
 
prenapumpana cena, kilometar nize imas isto novogradnju za 1270 evra plus gratis garazno mesto za trosoban stan

:sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=414009#p414009:leklwnbq je napisao(la):
komshija » Wed Nov 02, 2016 11:32 am[/url]":leklwnbq]prenapumpana cena, kilometar nize imas isto novogradnju za 1270 evra plus gratis garazno mesto za trosoban stan

:sesir:

A gde se tacno nalazi ta novogradnja za 500e manje po kvadratu? Pod pretpostavkom, naravno, da se radi o istom / slicnom kvalitetu gradnje.
 
[/quote]
A gde se tacno nalazi ta novogradnja za 500e manje po kvadratu? Pod pretpostavkom, naravno, da se radi o istom / slicnom kvalitetu gradnje.
[/quote]

na kraju gagarina u naselju ivan ribar, gradi ga gradjevinska direkcija srbije.
sto se tice kvaliteta mislim da je sun city bolji ali isto tako je i cena prenamumpana.
trenutna prednost koju dajem ovom drugom je niza cena+gratis p.mesto, manja natrpanost i veca tisina.
ovde vise i ne moze da se funkcionise od saobracaja i prevelike blizine objekata

pozdrav
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=419601#p419601:9vl12ib1 je napisao(la):
komshija » Sun Nov 27, 2016 6:50 pm[/url]":9vl12ib1]
A gde se tacno nalazi ta novogradnja za 500e manje po kvadratu? Pod pretpostavkom, naravno, da se radi o istom / slicnom kvalitetu gradnje.
[/quote]

na kraju gagarina u naselju ivan ribar, gradi ga gradjevinska direkcija srbije.
sto se tice kvaliteta mislim da je sun city bolji ali isto tako je i cena prenamumpana.
trenutna prednost koju dajem ovom drugom je niza cena+gratis p.mesto, manja natrpanost i veca tisina.
ovde vise i ne moze da se funkcionise od saobracaja i prevelike blizine objekata

pozdrav
[/quote]

Pretpostavio sam. Ta cena je bez PDV-a, tako da to dodje jeftinije oko 350e/m2. A o razlici u kvalitetu nema potrebe govoriti, to se ne moze uporediti. Prenapumpane su cene i kod jednog i kod drugog, ali mi tu nista ne mozemo. A da li vredi platiti razliku u korist Sun City-ja, po meni, bez razmisljanja...
 
Naselje u Ivana Ribara treba izbegavati u širokom luku...očajan je kvalitet gradnje.

Jel neko na forumu kaparisao možda stan u sun city-ju? Kakvi su uslovi

Pozdrav
 
koliko ja vidim sa moje terase ni ova gradnja u sunu nije nista specijalno :grand:
 
Po cemu ti izgleda da nije nista specijalno gradnja? Meni je izgledala kvalitetnije od novogradnje u okruzenju (Dr. Ivana Ribara, Savada itd..) u ravni je ABloka koliko sam primetio.

Ja sam pre mesec dana gledao stanove kod njih, doduse povece su cene, od 1500-1900 ali daleko od toga da nema stanova, jeftiniji i oni bolji su otisli a i sve je u jednom trenutku bilo rezervisano jer nisu trazili nikakvu kaparu za rezervacije na pocetku pa je onda svaka bu**** sa voljom rezervisala, i valjda su do sada svi otkazali, pa bi trebalo da ih i ima malo vise. Ali da, tu je vec sada problem parking, ko zna kako ce tek biti kad se useli zgrada.
 
ma vidiš da je komšija šarlatan koji "sa terase" ocenjuje kvalitet gradnje. Ne obraćati pažnju.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=419916#p419916:4gn98tgy je napisao(la):
komshija » Mon Nov 28, 2016 8:29 pm[/url]":4gn98tgy]koliko ja vidim sa moje terase ni ova gradnja u sunu nije nista specijalno :grand:

dok se ne udje i vide plocice, parket, stolarija, instalacije dzaba se gleda preko terase.
 
Vrh