Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Jurija gagarina poprima izgled prave gradske ulice.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Zar Merkator-S nije kupila Idea, a i nisam znao da oni grade stanove.
 
Купио га Агрокор. Идеа, Рода и Меркатор су у истом нивоу.
 
Нај већи недостатак ових нових станова, по мени, је не постојање зида између кухиње и трпезарије/дневне собе.
 
Да, али они не кувају, или веома ријетко, па им "мириси" не долазе у тај њихов "опен спејс".
Опет видјела жаба да се коњ поткива па и она дигла ногу!
 
Pa mi smo takvi, volimo sve sto je strano.
BTW slazem se sa tobom Rasho. ;)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=368476#p368476:nvsc5092 je napisao(la):
rasho62 » 24 Јан 2016 12:43 pm[/url]":nvsc5092]Нај већи недостатак ових нових станова, по мени, је не постојање зида између кухиње и трпезарије/дневне собе.
И не само то, собе су једна до друге ! Лично више волим кад су собе раздвојене и кад не мора да се из дневне собе иде у остале.
Рашо, укњижен плусићћћ.
 
mislim da je pre usteda u pitanju nego amerikanizacija. Jednostavno, ljudima je uglavnom potrebnija jedna spacava soba vise, nego da imaju odvojenu kuhinju od dnevne sobe.

Inace renderi su odlicni, mada mi se strukture ne svidjaju -japijevski male kuhinje.
Jedino ova struktura mi nije losa:

file.php
 
Kvalitet materijala je kao u Abloku ako se ne varam. Super izgledaju stanovi. U nasim uslovima dodatna spavaca soba je bitnija nego kuhinja koja je odvojena. Tako viseclane porodice mogu da se 'spakuju' u manju kvadraturu. Po meni odvojena kuhinja ima smisla samo ako ima prozor tj. i neku prirodnu ventilaciju.
 
Renderi odlicni,po meni lose to sto su svi stanovi jednostrani,i prakticno nijedan od vecih stanova nema izdvojeni spavaci blok.
Najveca glupost po meni su ona dvorista od prizemnih stanova,Znaci stanari nece imati nikakav parkic,plato itd...
 
Moze da ostane i ovdje itako je ono crno cudo gotovo
 
Godina 2016, 26 godina posle polu smak, polu sveta i iamo konstataciju jednog Novobeograđanina:


[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=370529#p370529:11j64fpj je napisao(la):
nbgcity » 07 Feb 2016 18:15[/url]":11j64fpj]Ovi grade do same pešačke staze.


Mogu samo utešno da konstatujem da će biti dobro ako završe ovu zgradu i napokon popune taj prostor, jer zgrada bar na skici izgleda lepo u odnosu na neposredno okruženje koje je izgrađeno u poslednjih 10 godina.
 
Vrh