Šta je novo?

GDS Petica Kompleks u Bloku 63

Две гараже. Једино решење за паркирање на том месту.
 
Nema nista od početka radova, samo su ogradili livadu.
 
Prethodna tri meseca sam izbegavao da prolazim autom i pešice ovim delom zbog radova. Jutros sam se slučajno zadesio na raskrsnici i primetio sam da je postavljena tabla. Jedino što sam iz auta primetio je da piše "Objekat od javnog interesa". Ostalo nisam uspeo da pročitam.
 
To je stara tabla koja iz nekog razloga nije skinuta, inače jos stoje na parceli masine od radova na vodovodnim cevima kao i pomenuta tabla, a od radova na izgradnji zgrade nema nista :)
 
skoro me zvao jedan agent za nekretnine, stanovi su u ovoj zgradi po 1600 ali investitor je bio kratak sa parama pa je u stanovima isplatio izvodjaca i sad taj nudi to po 1400.
meni se ne svidja jer si opkoljen saobracajnicama.
 
Auuuu....
Ispalo je gore nego sto sam se nadao.

1600, ili 1400 /m2 !!!
Nebitno, mnogo je za ovu grozotu...
 
Па колико сам разумео, по 1600 еврића/квадрат продаје инвеститор, а по 1400 еврића продаје извођач радова. Ма да продају и по 16,- евра или 14,- евра квадрат никад овде не бих купио стан.

Ха, ова зграда изгледа одвратно, чак одвратније него она ругоба од хотела Кортјард код Народног позоришта.
 
Interesantna činjenica je da nije izdat nijedan od lokala u sklopu zgrade, a cenu neće da spuste :bash:
 
Izdali su jedan lokal :mrgreen: (mesara),tužno i avetinjski prazno izgleda ta zgrada noću, prodali su tek nekoliko stanova (barem se tako može zaključiti po upaljenim svetlima).
 
Samo da je ovaj gornji deo okrecen u neku svetlu boju vec bi utisak bio potpuno drugacije.

Siva boja ubija ovu zgradu definitivno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=358018#p358018:31uayfp5 je napisao(la):
milos.tro » 11 Nov 2015 06:47 pm[/url]":31uayfp5]Izdali su jedan lokal :mrgreen: (mesara),tužno i avetinjski prazno izgleda ta zgrada noću, prodali su tek nekoliko stanova (barem se tako može zaključiti po upaljenim svetlima).


I to je "Martinović", tj "EuroCentar" koji se tu preselio iz lokala u koji se ovih dana useljava "DIS", 150m dalje.
 
Jel ima neko info sta se dogadja sa tom parcelom na uglu Gandijeve i JG, i dalje stoji ogradjena ali nema jos nikakvih radova.
 
Копа се н на углу Јурија Гагарина и Гандијеве.
Табла је од претходних радова.

20151227_133312_zpslphbvah8.jpg
 
Trebalo bi da krenu u narednih mesec dva sa najavljenim projektom. Neko je već kačio kako izgleda, uglavnom stambena zgrada u prizmelju komercijalni prostori..
 
U planu je da se izgradi 196 stanova,2500 kvadrata lokala,350 garažnih mesta
 
196 stanova..wow, pa ovo je u rangu beograda na vodi, i ovo to ce da podigne posrnulu gradjevinsku industriju i privuce ne stotine hiljada turista, ja ne znam gde cemo sa tim silnim turistima
 
Vrh