Šta je novo?

Gasifikacija u Beogradu

Министар финансија се бави гасоводом... срамота.
 
Значи функционерска кампања. А човек ни задужен за гас и енергетику, нити за Београд. Чиста злоупотреба.
 
То што су неправилности честе не значи да треба да их нагласим :)
Све у свему, лажни доктор Мали Синиша није човек од речи.
 
Vidim da si i ti u kampanji, mora da si dobro plaćen.
Убило се што сам у кампањи и још више што сам плаћен :ROFLMAO:
Разумем да преносиш вести и ценим товој ангажман на форуму, али не и то да браниш лажног доктора Малог Синишу.
 
Nikog ja nisam "branio", već sam podsetio kako funkcioniše sistem u Srbiji.
 
Знам, опет, треба увек неправилности истицати и тежити да се исправе.
 
Mane ne postoje, mi smo našu kuću gasifikovali čim je gas prošao kroz ulicu pre milion godina, Banovo brdo je u pitanju i nikad nismo zažalili. Bukvalno je sve na klik, a pre toga se ćale patio svake godine sa glupim drvima i ugljem. A što se tiče cene, mojima je povoljnije da greju 60m2 na gas nego meni 40m2 centralnog grejanja. Ceo komšiluk je gasifikovan, možda jedna ili dve kuće u ulici još uvek lože ali to su neki starci koji su tako navikli.
Jel ima negde spisak ulica ili mapa gde sve postoji gasna infrastruktura na Banovom Brdu?
 
Više od mesec dana se kopa na Bežanijskoj kosi za gasovod. Radi neka firma iz Smederevske palanke. Za to vreme su 3 puta uspeli da pokidaju vodovodnu instalaciju i ostavili celo naselje bez vode po 24 sata. Ne znam šta se dešavalo na ostatku kose ovo je situacija u naselju Zona A. Ja bih razumeo da se to desi jednom ali 3 puta je odraz kranjeg bezobrazluka. Navodno imaju plan podzemnih instalacija ali džaba. Šef im je lik koji ni najmanje ne uliva poverenje da zna i da pročita te planove kako bi znao na kojoj dubini da kopa. Pre neki dan kada su ponovo pokidali vodu, skupili su se besni građani i držali ih do 23h da ne idu kući. Naravno da nisu uspeli ništa da urade jer navodno nisu imali deo pa je sve ostalo do sutra pre podne da se završi. Ne smem ni da pomislim šta će dalje da se dešava ako se ovo ponovi jer nisu završili, jer su ljudi već previše besni. Drugi problem je što sad treba čekati da se smiluje neko da dođe da pokrpi rupe u asfaltu koje su napravili. Ako se sudi po tome kako je na ostatku kose zakrpljeno čeka nas ubrzo prelazak preko brojnih udarnih rupa.
 
Vrh