Šta je novo?

Garaža - SC Pinki

Evo i rupe. Radnika nema, sve drugo deluje gotovo. Postavljene su i kante koje jos nisu izvadjene iz zastitne folije.
20240301_132520.jpg
20240301_132513.jpg
 
I dalje ništa. Nema nikoga, mada sve izgleda spremno. Sem ove napuštene rupe na ponovo prekopanom travnjaku. Koja je tu bila još 25. februara.

IMG_0601.JPG


IMG_0594.JPG


IMG_0593.JPG


Sad se zbog kiša već i zemlja odronila sa bočnih strana. Metalne zaštite su se nakrivile. Plavi nastavak stare vodovodne cevi visi na trakama.

IMG_0598.JPG
 
Kad ono bese rok da se ovo zavrsi i otvori...
 
Izgleda da je novi tamo negde pre 2. juna, jer ovo je moglo da se pusti pre 2 meseca bez problema
 
Ima ja msm. Tamo na sredini ona kucica bi trebalo da je lift, ali nisam siguran
 
garaza je uradjena po svim svetskim standardima.... za vreme zutih nije ni bila u planu
 
garaza je uradjena po svim svetskim standardima.... za vreme zutih nije ni bila u planu
morao sam da pogledam coveka da vidim da li je sarkazam u pitanju, ali nije, samo jos jedan ljubitelj projekata aktuelne vlasti
e sad, projekat kao projekat bi trebalo da je dobar, plitka garaza, 1 nivo, nista specijalno, znam i ko je radio i kako i sa kojim materijalima
a da li je po najvisim standardima ne znamo jer niko ne moze dole JER NIJE OTVORENA I PROBIJEN JE KO ZNA KOJI ROK
ono sto znamo jeste da je ovaj podrum sa samo jednim nivom na ravnom i pescanom terenu trajao kao i izgradnja garaze Pionirski park u centru grada na beogradskom grebenu sa cini mi se 5 nivoa
jbg, tad su Vesic, Mali, Knezevic, Kena, Trivan, Krstic Sapic, Comic.... bili gluplji, nisu znali kako da kradu i varaju narod (ili to tada nije osnovni program vlastodrzaca)
 
Garaža gde su od dva planirana nivoa morali da smanje na samo jedan "zbog podzemnih voda", iako odmah pored Save u BNVu prave mnogo dublje, garaža koja će samo da spusti nelegalno parkirane automobile sa trga ispod, a ne da oslobodi okolne ulice, garaža koja se pravi bar duplo duže nego što bi trebalo...

To ne zaslužuje neko divljenje. Ok, napravili su garažu, ali to je kao da veličamo Zelenilo što je pokosilo travu.
 
Ima jedna lepa stvar koja je dobro urađena, odnosno projektovana kod ove garaže - nema nadzemnih delova. U Novom Sadu garaža kod Banovine ima tri potpuno zatvorena stepeništa i nadstrešnice nad oba ulaza. Od predviđenog parka se dobijaju u suštini prolazi između objekata. Slično su i na garaži Modena nasadili stepenište sa liftom po sred ulice u centru grada remeteći vizuru crkve. Tako da, moram da pohvalim arhitekte ovde jer nisu id*** u zemlji gde idiotizam preovladava.
 
To u novom sadu je razocarenje veliko kako su to tako lose uradili i sto je najgore prošlo im je da niko to nije imao problem
 
Vrh