Šta je novo?

Fotografije vozila Javnog Prevoza u Beogradu

Gde su im garažni brojevi na zadnjoj i prednjoj steni?
Немој ме држиш за реч, али мислим да имају бочно код врата. Свакако још треба да се тапацирају седишта на овим аутобусима, па ће вероватно и то решити.
 
Znači, slažeš se da autobusi koji im rade na linijama ne ispunjavaju osnovne uslove zadate od strane naručioca posla (koji, uzgred budi rečeno, zaista nisu teški da se ispune)?
 
Svi Strelini Otokari imaju garažne brojeve sa svih strana. Verovatno zbog očajnog kavliteta slike a i sunca se crni gb ne vide na slici. Hoće to u teksturi slike da pojede takve detalje.
 
Svi Strelini Otokari imaju garažne brojeve sa svih strana. Verovatno zbog očajnog kavliteta slike a i sunca se crni gb ne vide na slici. Hoće to u teksturi slike da pojede takve detalje.
Malopre sam šetao oko autobusa i tražio gbr jer sam pisao prijavu. Jedino ako su zalepili crno na crno. No, hajde da ne idemo u offtopic više.
 
Strelin zglob connecto u plavoj
1000010363.jpg

Evo i kobre
1000010364.jpg
 
Po meni lepo stoji ova plava Conectima al idalje ne razumem cemu potreba da se razlikuju vozila privatnika i GSP-a. U Budimpesti je nemoguce razlikovati privatnike i njihov BKK (Manovi koje je kupila Arriva cak imaju BKK logo kao gradski).
 
Po meni lepo stoji ova plava Conectima al idalje ne razumem cemu potreba da se razlikuju vozila privatnika i GSP-a. U Budimpesti je nemoguce razlikovati privatnike i njihov BKK (Manovi koje je kupila Arriva cak imaju BKK logo kao gradski).
Nisi ispratio temu. Farbaju se sva vozila mlađa od dve godine, nevezano za vlasnika. Takođe, BKK nije gradski prevoznik, već agencija koja organizuje prevoz (kao naš SJP - bgprevoz). Kao što kod nas autobusi imaju grb grada, kod njih imaju BKK logo. BKV je prevoznik u vlasništvu grada, i on isto ima svoj logo pored BKK logoa.
 
П40945 sa novim garažnim П26217 na 89 radi šihtu ,iskreno baš bezveze sad što su na svim busevima menjali garažne brojeve
IMG_20241014_160144.jpg

IMG_20241014_160140.jpg

IMG_20241014_171235.jpg

IMG_20241014_171246.jpg
 
Vrh