Šta je novo?

Forumski kviz

Hehe.. jeste testis... što bi rekao Obrad Stanojević u knjizi iz rimskog prava u fusnoti - iz očiglednih razloga 😄

pošto testis koriste kako za testis tako i za očevidac... pa se postavilo pitanje zbog čega isti naziv... iz očiglednih razloga, testis je uvek prisutan da posvedoči šta se zbilo 😄
 
Puno dana ima godina za fotku se zna i datum mislim čak i vreme
 
Ne mogu da se setim dan +-1 kad je nastala SRJ.. sad sam izguglao... svakako sam time samodiskvalifikovan... U prinicpu Oliver je tačno odgovorio, da ne cepidlačimo... 😉
 
Hehe.. jeste testis... što bi rekao Obrad Stanojević u knjizi iz rimskog prava u fusnoti - iz očiglednih razloga 😄

pošto testis koriste kako za testis tako i za očevidac... pa se postavilo pitanje zbog čega isti naziv... iz očiglednih razloga, testis je uvek prisutan da posvedoči šta se zbilo 😄
Мој ћале је често причао тај виц (који тек сад добија још једну димензију):

Шта имају пензионери у гаћама? Минули рад и два сведока.
 
Dan kad smo pucali sebi u koleno i ostavili Srbe izvan matice na cedilu. Pocetak kraja, zapravo.
 
Да, први предлог (радна верзија) је био ФСРЈ, па је млади Слоба предложио да се посебно истакне "Социјалистичка".
 
Nemam pojma šta je odgovor ali neka bude hmmmm..... Solenoid?
 
Nije

Da bude preciznije:

Elektro komponenta = elektromaterijal

Naziv afere je u pitanju, ne bi smelo da bude nesto tesko objasnjivo pijanim politicarima
 
Vrh