Šta je novo?

Forumski kviz


тачно. ушао је у употребу 1989. и имао је регистрацију YU-AOA. ево слике:

5163670727_b7ece0c0da_b.jpg
 
Kad smo vec kod oznaka, da li znate da su postojali putnicki avioni sa oznakama YU-SEX, YU-PRC i YU-TUC?

Nije kviz pitanje, samo sam se setio.
 
Kad smo vec kod oznaka, da li znate da su postojali putnicki avioni sa oznakama YU-SEX, YU-PRC i YU-TUC?

Nije kviz pitanje, samo sam se setio.

да, наравно. два су била код Ер Пинка, један код Ер Поша. обе компаније су остале без оперативних дозвола. а авиони су одавно били пререгистровани
 
По чему се разликују "бог обрва" и "краљ обрва", у техничком смислу?
 
Jedan ih ne sređuje ima natural unibrow izgled, a drugi se maksimalno picnuo kao Desingerica...

Inače nema ništa gore kada ih iščupaju kao žene pa utanje ka spolja... a još grdosije obično ili Romi... teretana i obrve na žensko iščupao ili dao da mu čupaju pa mu kozmetičarke po kalupu odrade 😄
 
Хм, ту си негде, али опет, постоји тачна разлика у техници - шта ради један, а шта други?

Не бих ни знао да их има двојица са таквим титулама, да нисам набасао на тог бога, и запрепастио се његовом појавом.
 
Jedan čupa pincetom, a drugi skida voskom, ne znam stvarno koje još tehnike postoje 😊
 
Jedan je koristio diodni laser a drugi elektrolizu?
 
Ама, није битна техника уклањања, него последице, односно резултат.
 
To sam pokrio svojim odgovorima o pinceti, vosku, laseru i elektrolizi... dakle nije, idemo dalje 🙂
 
Па, Ноки био си близу. Ајде да се вратимо на натурал лук, који си поменуо - шта је супротно од тога?
 
Hehe.. jedan crta, umetnički nastrojen, a drugi ima jake spojene prirodne obrve...
 
Нећу да гуглам, линкујем и слично да си не прљам дигитални отисак.

Углавном, Краљ обрва је неки лик који је код нас кренуо да трајно уклања и тетовира обрве, развио страшан бизнис на првој тенерацији хијалуронки. Сада не силази са жуте штампе, спонзоришући неку клинку тиктокерку, и хвалећи се богатсвом.

Бог обрва, је, пак, извесни старлетан Адактар, на кога налетех пре неки дан, у таквој комбинацији обуће и одеће какву ни трогодишњакиња не би ставила на Кена. Наравно, у папучама улази у тенк паркиран на инвалидско место. Али, за дивно чудо, његов рад се одликује у сређивању обрва естради, тако да имају богат природан и бујан изглед - такозване адактарке!

Noki, слободно питај даље, због Момчила, лепо се насмејах.
 
Hvala Goje.. definitivno ću morati da proguglam Adaktara... odlična mu je dosetka za biznis... 🙂

Kako su u doba Rima zvali nekog ko je bio svedok, očevidac. Dakle koji je latinski naziv za svedoka?
 
Vrh