Šta je novo?

Forumski kviz

Neko drugi je postao vlasnik lanca tog mall-a pa se zato zove drugačije... Neka nepravda je ispravljena, neke pare su vraćene...
 
Јесте занимљиво, нисам имао појма то за Тому Липтона, сад ћу да купујем тај чај :) .
Тренутно немам време за смишљање питања, ако има неко идеју нека иступи, ако нема ја ћу али тек за неколико сати.
Пошто сам испрозиван, само да изјавим да уопте нисам имао ни најмање наде да ће се чекати да ја поставим питање, написах то из чисте куртоазије.
Свакако је овако испало много боље, те космичке брзине, те свемирска полиција те повратак у будућност где се одговор крије у временском парадоксу, ал не сећам тачно како је измењена прошлост па нећу лупати...

Све похвале за питања и одговоре.
 
Da li ima veze sa teroristima kojima Emet prodaje uranijum na parkingu mola?
 
Jesam al Igor je centrirao tako da nek on poentira sa potpuno tačnim odgovorom. 🙂
 
Oborio je jedan borić ili jednoga borića.
5d91ean2ds6z.jpg
 
Svaka cast kad se pamte ovi detalji a to znaci da si onda bas fan. Mnogi pamte skejtbord bez tockova, almanah, Bifa kako se obogatio i sl. :)
 
"Lone pine" ме подсећа на Јеленчета из Радована III: "Ја сам усамљено дрво (јеси, јеси)", "И хтео бих да полетим - ал не могу (е не мош никако)".
 
Biće da jesmo :) ajde finiširaj pa postavi pitanje.
 
Vrh