Šta je novo?

Forumski kviz

2x wow!
Bejaše na kraju 27, ali si dovoljno blizu, tako da preuzmi štafetu mladosti.. :sesir:
 
Колико чланова форума се (по мојој офрљој евиденцији) јавно изјаснило као џи (од елџибити)?
 
Ma mnogo više... nekih 10

Sećam se da si se hvalio tom evidencijom (zvučalo je blago zastrašujuće, dok te čovek bolje ne upozna) al sam je zaboravio 🙂
 
Ноки је лепо запамтио да је двоцифрен број, тако да...
 
12? 🙂

Prvo sam bio napisao 12 al izmenio... ne sećam se tačno 🙂
 
Something's (od has), znači 'Samtingz' kao u zdrvima... Hfali ti 's :)
Fala na pojašnjenju, aj prišiEjt..

@GOJE 12?!
AntiqueWateryAmurstarfish-size_restricted.gif
 
Ето га, догурасте некако. Могуће и да је врој већи, јер ја читам мање од половине тема и постова...
 
Toliko muškaraca na jednom mestu i odgovor bude dva 😄 prkosi svim statistikama...

Doduše ako je broj autovanih dvocifren dodajte tu još minimum toliko i to je onda realan broj i to samo viđenijih forumaša...

Evo ja znam jednog neautovanog. tj. samo za mene autovanog... al nije sa Relax tema da se neko odavde ne zaplaši i ne zapita, mada vrlo prisutan forumaš... ako uzmemo neki krug od 200 forumaša da su viđeniji...
 
Postaviću pitanje naknadno 😎 do tad odmarajte...
 
OKP 🙂

@GOJE pravila kviza su da se ostavi vreme onome ko je tačno odgovorio ne mora u cugu da postavi novo pitanje 🙂

Sad ako Paradoks ima spremno i želi da pita, nek postavi, nije problem...

Al po pravilima kviza tek ako za ceo jedan dan nema pitanja onda pita prvi koji se pojavi...

A sad što ste se vi zaigrali kao klince kad ne možeš sa igrališta nazad u kuću da uteraš.. To je mimo pravila 😄
 
Sad sam video da je on bio pre tebe... Prepustio je, al nek pita slobodno ako se pojavi 😉🙂

Zapravo nek pita ko hoće ako već naviknuta dinamika kviza tako nalaže... ja odoh... 😄
 
Ostalo je meni jedno pitanje na umu. Sa kolibrima je (a i dejanom cukićem u jednom navratu) uglavnom svirao/svira jedan orkestar. Jedan član tog orkestra je imao jedan svoj bend. Bend je prestao da postoji prošle godine nakon jednog parafa. Kako se zove bend?
 
Панчевац... Да, добро питање. Но, занимљиво је да сам схватио да је тај члан (биг бенда РТС-а) имао СВОЈ бенд, па сам мало лутао...
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
Vrh