Šta je novo?

Forumski kviz

Koju je pesmu Dejan Cukić otpevao sa horom kolibri 2021. god. ILI ko je još nastupio tada sa horom (bar dvoje muzičara)?
Пут је добар, пут је леп и забаван, а код куће нам је увек диван дан, или тако нешто беше? Ту би требали да су још Ранђа, Чутурило, хм беше још неко за песму Еурека?
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: Mel
хоће ли неко да одговара на моје питање или не?
Žebiga, pogledao sam na guglou, zanimalo me - uvek rado tražim argumente protiv zle kominternovske priče o večitim srpskim neprijateljima Englezima, a zbivanja iz 1915. nose pun kufer toga - i sugerišem da bi mogao da daš pomoć.
 
Јбг, за њега сам чуо у контексту енглеског чаја. А можда их је било и више... У квизовима се најбоље пролази тако што одмах испаљујеш одговоре. :)
 
Јесте занимљиво, нисам имао појма то за Тому Липтона, сад ћу да купујем тај чај :) .
Тренутно немам време за смишљање питања, ако има неко идеју нека иступи, ако нема ја ћу али тек за неколико сати.
 
ево једно спортско питање. који клуб има највише наступа у енглеској Премијер лиги (и њеним претходницама)?
 
Ево, док сам у канцеларији, управо ми то дрнда на радију: Како се тачно зове песма коју заједно изводе Марк Олмонд и Џин Питни?
 
Еххх. Јесте та песма, али си за малчице промашио :)

Хинт: Present perfect.
 
Sad si me zbuniO Milko Canić.. :D

Dok se ne javi Lazo Goluža :cool: jedno lokalno BeobuilĐansko pitanje.. koliko puta se 'štovani kolega Zuma na prethodnom formatu foruma zaEb'o, pa pristisnuo Like button ??
 
Vrh