Šta je novo?

Forumski kviz

Да, Милош Обреновић је био и војвода, и кнез, и оборкнез, и вожд.
 
када већ спомену Милоша, на који празник је отпочео Други српски устанак?
 
На цвети.

И одмах може и следеће питање: Где се у Београду налази пијац на коме излажу само цвећари, стална продаја цвећа, и украсног биља? Успут да проспем мало свог непотребног знања мађарског: Virag-piac.
 
Poslednja izmena:
био је раније Цветни трг (зато и име), али не знам где је то данас. али знам ко то дефинитивно зна, али се он повукао са форума
 
Може бити да Жекс зна, али мора да има још неко...
 
једно ревијално питање док се не јави неки цвећар и зеленаш. шта је био Дејан Цукић пре него што је постао Дејан Цукић?
 
stomatolog

edit:
a ne, pomešao sma ga sa Bajoneom, u isto su se vreme pojavili :D
 
једно ревијално питање док се не јави неки цвећар и зеленаш. шта је био Дејан Цукић пре него што је постао Дејан Цукић?
Pjevač grupe Bulevar, pa onda gitarista u Boro Čorbi
 
није никада он био у Чорби. после Булевара је прешао код Бајаге



Цукић је студирао економију, али је није завршио
... umesto da napišem prešao kod bajage ja prebacih da je on Bajaga hjahahaha. Hoće to da se pomeša, Bajaga, Bajone i Cukić su zapravo isti čovek....
 
фан фект, песма Мокре улице је посвећена његовој жени. и због те песме се посвађао са Штулићем, јер ју је целу написао он, а Џони је само урадио неки мали гитарски део и тражио да буде потписан као коаутор и да деле 50/50 извођачка права. Цукић је насео на фору
 
... umesto da napišem prešao kod bajage ja prebacih da je on Bajaga hjahahaha. Hoće to da se pomeša, Bajaga, Bajone i Cukić su zapravo isti čovek....
img-1-1713255847024.webp
 
Zastava 101, se izvozila pod drugom oznakom.

Koja je to oznaka i zašto se nije izvozio kao 101?


Mala pomoć: dejan cukić nema veze sa ovim pitanjem.
 
Виђао сам стојадине у Енглеској деведесетих, али не могу да се сетим назива.
 
Mislim da je Pežo imao prava na trocifrene oznake sa nulom u sredini. Zato i neki Porše na primer 909 nije mogao taj broj da koristi. A pod kojim imenom se onda kec izvozio, ne znam tačno. Da nije 128? :)
 
Vrh