Šta je novo?

Forumski kviz

Bravo! :)
P.s. ima srebro u Barseloni kad su igrale ujkice s pravim drim timom. Komazec, Radja, Kukoc, Stojko Vrankovic, Vladan Alanovic...
 
giphy (1)_1695540214711592.gif


Zašto u ovoj zgradi ne radi lift ?
 
Zato što je Lenard imao kod kuće raketno gorivo (zbog čega ga je severnokorejska špijunka pokušala iskoristiti). Onda je nešto pogrešno smućkao i kada je shvatio da će da ekslodira odneo je u lift kanister sa gorivom, a Šeldon je shvatio da će to eksplodirati vrlo brzo i brzo izvukao Lenarda iz lifta i zatvorio vrata istog.
 
Girja? Na ruskom гир i njihovo slovo koje je kao obrnuto R i cita se kao ja, ali ga nemam na tastaturi, a ne smem gugl da koristim 😃

Pazi, ti si me naterao da idem na taj deo na Dekatlonovom sajtu pa zato sad znam, obilo ti se o glavu 😁
 
Ha, ha, ne odaj identitet forumaša koji te je naterao da koristiš one sprave za svoje probleme.

Odgovor je tačan, tako da nas obraduj novim pitanjem.
 
Napravite tim od 12 igraca koji su igrali ili igraju u NBA-u, a nikada nisu zaigrali za seniorsku reprezentaciju SRJ, SCG ili Srbije, iako su imali pravo zbog porekla, mesta rodjenja ili drzavljanstva.
 
Sa Crnogorcima i Slovencima moze vise od pola tima da se napravi. Ima brat Makedonac, ima jedan bas prepoznatljiv lik koji je igrao za Bosnu, igrao je sa Jokicem u Megi, ima brat Makedonac, ima klinac koji trenutno igra u NBA i igra za Izrael, imaju Turci koji ili imaju poreklo ili su rodjeni ovde, ima i jedan Holandjanin i ima 5 Amerikanaca koji ili imaju nase poreklo ili su dobili nase drzavljanstvo.
 
Raša Nesterović, Goran Dragić, Frenk Kaminski, Predrag Savović, Saša Vujačić, Džedi Osman, Deni Avdija, Pol Džordž, Luka Dončić, Den Gadzurik, Pero Antić
 
Jesu Nelson i Dženkins beše bili u NBA? Ako jesu, dodajem njih na spisak.
 
Vrh