Šta je novo?

Forumski kviz

Проверио сам своју колекцију, и подсетио се лепе девојке са марамом, и укапирао да је она заправо прва новчаница из 1993. Сећам се да сам девојчицу и дечка (10к и 50к) користио 1992. када сам први пут самостално ишао аутобусом на село, али тада се штампање тек захуктавало, па је 100к сачекала 1993. И ето тачног одговора:
Pogledajte prilog 210546
Ajde sad, ko je ova simpatična omladinka?

Niko da proba gitarsko pitanje, nije da imamo 1000 predsednika.
 
Tomislav Nikolić, a pošto je iz okoline Kragujevca, recimo grupa Osvajači :)
 
Знам за чувеног Мирослава Тадића, али не знам да ли је свирао у некој рок групи.
 
@stex_pb Да си питао који се то "дечко који обећава" зове исто као један наш бивши председник, то би вероватно сви знали овако....
 
Dobrica Ćosić ili Sveta Marović?
 
Зоран Лилић?

едит: Мислим да смо исцрпели све до Тита, ако не рачунамо чланове председништва.
 
Daj neku pomoć, ja mogu da nagađam u nedogled.
Tomislav Nikolić, gitarista benda:
Vampiri
Samostalni referenti
Kazna za uši
 
Није живот једна жена, које на њу личе, узалуд приче да све цурице личе, кад је чаша при дну, можда једна на другу, али никад на њу.
 
2 pitanja, jedno lako, i jedno nešto teže:

1) Ko je najpoznatiji i najbolji igrač bilijara ("The magician")?

2) Jedan nekada poznat igrač snukera ima isto ime kao gitarista Hendriks, a prezime kao jedan fudbaler Arsenala (defanzivac). Napiši sva tri imena i prezimena. (ako vas fudbaler zbuni, pošto verovatno malo vas prati fudbal, daću vam ime)

P.S. ako želite, možemo malo da prebacimo pitanja na oblast sporta, ako nisu dugo bila.
 
tako je, al nisam hteo da napišem taj nadimak da ne bude očigledno.
 
Poslednja izmena:
Vrh