Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

@Igor
Predlog da se tema "Praznična rasveta" preimenuje u "Praznična rasveta i novogodišnje manifestacije"
 
Sole hvala na predlogu, promenjen je naziv teme.
 
Poštovani,
Zanima me mišljenje i stav foruma na temu "Toplotne pumpe voda vazuh Vs. JKP Beogradske Toplane".
(nisam 100% siguran kojoj opciji da težim)
Pretragom sam našao par tema gde se o tome govori u kontekstu podnog grejanja ili u kontekstu "šta je investitor trebao da uradi",
želeo sam da otvorim temu baš pod nazivom "Toplotne pumpe voda vazuh Vs. JKP Beogradske Toplane" i da stavim poll.
Kada sam išao na opciju new thread nisam video gde može da se pokrene poll.
Jel postoji mogućnost da se pokrene poll prilikom pokretanja threada ?
 
@Igor
Predlog da se tema "Podvožnjak - veza dva bulevara" preimenuje u "Železnički povožnjak između Bulevara umetnosti i Bulevara crvene armije".
 
Može li se dobiti uputstvo za crtanje trasa na planplus i openstreetmap podlogama?
 
Može li se dobiti uputstvo za crtanje trasa na planplus i openstreetmap podlogama?​
Za plan plus uzmeš desnim klikom miša i označiš početnu i krajnju tačku. Nakon što ti se iscrta predložena trasa od strane planplus-a, uzmeš i na mapi uneseš željene lokacije tačaka koje treba da povezuju početna i krajnja tačka. Postupak je isti kao i za početnu i krajnju tačku.​
 
Za plan plus uzmeš desnim klikom miša i označiš početnu i krajnju tačku. Nakon što ti se iscrta predložena trasa od strane planplus-a, uzmeš i na mapi uneseš željene lokacije tačaka koje treba da povezuju početna i krajnja tačka. Postupak je isti kao i za početnu i krajnju tačku.​
Hvala @solecar , to mi je uspelo, a kako da to sacuvam kao sliku tj jpg file?
 
Ja priznajem da možda malo "over-react"-ujem na neke stvari, ali zaista mislim da bi moderacija ljudi koji su ovde, više nego jasno, došli samo da se svađaju, provociraju i remete redovnu diskusiju trolovanjem, morala da bude stroža.
 
Hvala @solecar , to mi je uspelo, a kako da to sacuvam kao sliku tj jpg file?
Print screen na tastaturi i onda otvoriš neki od programa za editovanje fotografija i pritisneš CTRL+V. Kada ti se pojavi slika, kropuješ je tako da se vidi samo mapa, i na kraju ideš na opciju Save as ili ikonicu sa disketom. Kada ti se otvori novi prozor na ekranu, odabereš opciju da snimi kao JPG, a ime fotografije daš po slobodnom izboru.
 
Ja priznajem da možda malo "over-react"-ujem na neke stvari, ali zaista mislim da bi moderacija ljudi koji su ovde, više nego jasno, došli samo da se svađaju, provociraju i remete redovnu diskusiju trolovanjem, morala da bude stroža.
Spamer je dobio zabranu pisanja na temi od tri dan pa ćemo posle videti kakva će biti situacija.
 
Igore, piše da mi je banovana iP adresa, ne znam koji je razlog?
 
Provajder ti je dodelio IP adresu koja je bila banovana na forumu. Obrisao sam je pošto nije više u upotrebi od strane banovanog korisnika.
 
Verovatnoca za dogadjaj kao ovaj gornji sa IP brojem je zaista mala.
Pocinjem d averujem u povezanost svih u univerzumu.
 
Dobar dan zanima me da li zna neko kako doći do aerodroma u Zagrebu ili Budimpešti ili da li znate u kojoj temi da se obratim?
 
Najbolje proveriti na google maps.
 
@Igor
Predlog da se tema "Gazela dobija žutu traku" pripoji temi "Gazela", jer nema potrebe pisati o istoj stvari na dva različita mesta.
 
Imam razumevanja za to da administracija foruma ne želi da ubacuje negativne reakcije, ali s obzirom na to šta se dešava u gradu i po forumu treba nam makar reakcija smehoplačućeg smajlija :ROFLMAO:. Jednostavno na neke stvari jedino tako može da se reaguje.
 
Perke ne mogu da udjem na sajt sa svoje ip adrese?
 
Na prvu stranu sajta ili forum, pošalji mi IP adresu u privatnoj poruci.
 
Vrh