Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Radovi na sajtu i forumu su završeni može se reči uspešno. Ostaje da vidimo kako će se server ponašati tokom dana kada je aktivnost na sajtu i forumu veća pa ukoliko bude malog usporavanja molim vas da imate strpljenja pošto će i optimizacija biti dodatno urađena.

Izvinjavam se članovima foruma koji su ostali bez par postova zbog neplaniranog drugog podizanja baze foruma.

SSL sertifikat je aktivan :gobb:

Ukoliko neko od registrovanih članova foruma bude imao problem prilikom prijave (log in) na forum može mi poslati poruku na email adresu forum@beobuild.rs
 
Има успорења при учитавању страница.
 
Учитавање је још увек врло споро.
 
Vidim vidim, u kontaktu sam sa provajderom da se to reši koliko je moguće pre.
 
Treba mi pomoć: od skoro ne mogu na telefonu da vidim ni jedan video na forumu. Šta sam zeznuo?
 
Branik poslao sam ti privatnu poruku sa par potpitanja pošto mi se čini da si pokušao da pristupiš forumu u momentu dok je još pravio problem mada mi se čini da je problem sa prvim videom do youtuba.

Nakod dodatnih intervencija od strane provajdera rekao bih da je stvar legla i da sajt i forum rade kako treba.
 
Tebi za info ako treba
Mozila
Trokira po malo upravo izaslo obavestenje da preusmerava na veli br. stranica ?????
rusile se stranice , predlazu da obrisem kolacice,
Chrom
nije mogao ni da obavestenje o greski da pruzi samo belo uzalud vrteo

Nakon par minuta sve je OK - Bisoskop ponovo radi :D
 
Hvala Boco u hodu je rešena stavka koja je dovela do toga tako da ne bi trebalo to da izbacuje više.
 
Da li još neko ima sličan problem? Od juče popodne je počelo da mi iskače kao na printscreen - u. Nakon toga moram da se izlogujem i ponovo ulogujem, nakon čega je sve OK, ali čim pogasim sve tabove foruma i nakon toga ponovo pristupim forumu, opet se pojavljuje isto. Ovaj problem se manifestuje tako što mi u nekim porukama vidi samo tekst, ne i fotografije, a kod drugih poruka vidi samo prazan prostor (bez teksta i fotografija, ukoliko su iste mećane). Ovo mi se dešava na svim browserima.

beobuild problem.jpg
 
Ako ti loše učita stranu probaj da je osvežiš sa ctrl+f5
 
isto i kod mene

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
 
Hvala vam na javljanju, videću da se koliko je pre moguće reši problem.
 
Trebalo bi da je problemčić rešen.
 
Postoji li šansa da se dugme za povratak na vrh stranice koje je u uglu svakog posta malo poveća i odvoji od +1 dugmeta? Na touchscreenu je praktično nemoguće ubosti ga.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=834104#p834104:1dfcj3aa je napisao(la):
Bender Rodriguez » Uto Mar 23, 2021 4:51 pm[/url]":1dfcj3aa]Jel beše nije moguće stavljanje tema na ignore listu/opciju?
Nije moguće.
 
:D Dobro, to je privremeno, pošto se tako potrefilo. I zato što sam ja otišao na temu o skverovima da tamo pitam za više informacija o planiranim radovima na skveru-okretnici 83ke. Sada kada su neke stvari razjašnjene i odgovorene, verovatno će ostati dve diskusije - jedna na temi ''Okretnice'' i druga na temi ''Skverovi''. A i ova (diskusija o 83ci) na temi ''Skverovi'' će brzo da izbledi, pošto sumnjam da će tamo biti nekih daljih planova i predloga za izmene na linijama što se tiče 83ke i Crvenog krsta.
 
Kao što se da videti, neće ostati privremeno, a još manje ima da izbledi, jer se rasplamsala rasprava, čak i od strane "privremenog" pitača. Pa sad ispade tu veća rasprava, nego li na temama gde je sve počelo.

Mislim da bi trebalo da se prebaci sve u jednu temu.
 
Bilo je smesno i duhovito, neces me uvuci u pp xD
 
Ne mogu da pronađem na forumu ništa o novom, velikom naselju sa stanovima za pripadnike vojske, policije i snaga bezbednosti. Naselje se gradi na lakat krivini, između Zemuna i Nove Galenike. Ogromno je, sa sedam ili devet zgrada i poprilično dobro napreduje. Mislim da će prvi stanovi biti useljeni do kraja godine. Ne znam kako se zove ovaj novi blok.
 
To ti pripada Novoj Galenioci i psano je malo o tome u temi "Razni projekti".
 
Vrh