Šta je novo?

Expo 2027

Ja zelim dobro svoj zemlji.
Bankrot bi zaustavio pljacku i propadanje.
Taj Expo je pljacka. Kada bi doslo do bankrota sav novac bi morao da se preusmeri i do pljacke ne bi doslo.
 
Ja upadam kao padobranac, danas sam vozio bajs od savskog nasipa ka surcinu ili ti ka autoputu gde je predvidjen expo i stadion, naisao sam na ogradjen kamp, gde su bili parkirani auti od Milenim Team firme, a na tom istom putu na 3,4 mesta vec je krenulo neko nasipanje i ciscenje, jel se to Milenium Team unapred dobio izgradnju expo 2027 ili im je to kamp neki od ranije ili ... ?
 
 

Je l' ga upoznao sa lažnim Stivom Džobsom - Markom Čadežom :D

marko-cadez.jpg
 
Mozda će ukupna strana ulaganja u Srbiji do 2027te biti 15 milijardi evra posto za 2023 su bila u visini od oko 4 milijarde.
Ipak to nema baš direktne veze sa EXPO a tesko da će dobit od expo biti 15 milijardi.
Mislim da su malo pomešali lončiće ili je novinarska greška.
 
ЕХПО је жвака за сељака коју није баш најбоље разумео, као Јована Јеремић.
 
Jedna od najboljih stvari koja je zadesila trenutnu vladajucu garnituru (pored BNV i koncesije za Aerodrom koji ih je bas uke*ao).
Ekspo ce dovesti do toga da se pokrene regionalni bull market u Beogradu. 15B ce se svakako osetiti na sve strane.
Iskreno posle svega (ukljucujuci kontinuitet politike) veoma sam optimistican za dalje investicije u Beograd.
 
Da, baš ih je zadesila...ne znam za bull...pre je unbearable...
 
Jedna od najboljih stvari koja je zadesila trenutnu vladajucu garnituru (pored BNV i koncesije za Aerodrom koji ih je bas uke*ao).
Ekspo ce dovesti do toga da se pokrene regionalni bull market u Beogradu. 15B ce se svakako osetiti na sve strane.
Iskreno posle svega (ukljucujuci kontinuitet politike) veoma sam optimistican za dalje investicije u Beograd.
u kakvom mehuru ovaj lik zivi, citajuci njegove postove bukvalo meme, jos ne mogu da skontam da li ga placaju da botuje ili je covek samo odsecen od realnosti i ekonomije. S obzirom da je izgleda stekao "bogatstvo" kao crypto bro, rekao bih ovo drugo
 
 
Vrh