Šta je novo?

Epidemija CoViD-19

Da li ćete se vakcinisati i kojom vakcinom?

  • Da - Sinopharm

    Glasovi: 32 10,2%
  • Da - Sputnik V

    Glasovi: 25 8,0%
  • Da - Pfizer-BioNTech

    Glasovi: 81 25,8%
  • Da - bilo kojom dostupnom vakcinom

    Glasovi: 49 15,6%
  • Da - AstraZeneca

    Glasovi: 23 7,3%
  • Da - Moderna

    Glasovi: 2 0,6%
  • Nisam siguran sačekaću još

    Glasovi: 43 13,7%
  • Ne želim da se vakcinišem

    Glasovi: 59 18,8%

  • Ukupno glasača
    314
Kako može policijski čas bez uvođenja vanrednog stanja?
 
Vucic je psihicki bolesnik, nije to uvreda, to svaki psihijatar ili psiholog moze da vam potvrdi. Ja sam krenuo kod psihijatra, a on je covek u fazonu, sta si ti dosao ovde decko, da me zaje*******avas i trosis mi vreme :)

Problem je u stvari sto sam okruzen ludacima pa ne umem da se ponasam i pizdim, a ne u meni. E, tako su ti sto su glasali za Vucica na prvom mestu psihicki bolesnici pa tek onda gnjide i sve ostalo. To je ozbiljna dijagnoza. Ova nacija je kolektivno prolupala. Ja kazem psihijatru kako se plasim da sam poludeo, a on kaze da luda osoba nije ni svesna da je luda, ona je jednostavno luda, ne plasi se da ce poludeti, niti to zna kada poludi. E, to vam je slucaj sa Vucicem i njegovom klikom i onima koji ga podrzavaju.

Jel razumete koji je to stepen ludila? Deli neke karte za metro, ljudi uzimaju i glasaju za njega. Male ce nam biti bolnice, ali ne COVID nego psihijatrijske.
 
:o Znam da nas čitaju Vesić & co, ali bih voleo da nas čitaju i neki spoljni faktori, pa da im uputim apel..
Ljudi, pomozite nam, on je TEŠKO BOLESTAN!!
 
Ne sme da iseli studente iz domova i da zabrani rad klubova i kafića ali će ceo grad da zaključa. Neće da kažnjava nenošenje maski u gsp-u ali će da ukine prevoz i pusti letnji red vožnje. Otvaraće tržni centar, pustiće derbi, organizovaće izbore itd. Da je virus toliko zarazan svi bi do sad pocrkali po Beogradu.

@operic,
ma vidiš da sve može on je rekao. Da im kaže da se naguze okrenuli bi se odmah. Glup narod imbecilan.

On topic, ne znam koja je tačna dijagnoza ali ako toliko želi da se zaklučava da potegnemo neku vezu za apartman u Lazi?
 
Хтео сам нешто рећи али заборавих, као да сам присуствовао неком испирању мозга
 
Best of the best je kad je, mukica, probao da zaplače na situaciju u Novom Pazaru..

:blah: :blah: :blah:
 
"Night of the Living Dead": A Retrospective

IMG_20200701_230123.jpg

night--1250x640.jpg

http://rs.n1info.com/Vesti/a617382/Ekip ... kanja.html
 
Da se nadovežem na Zumin post
blowup.png
 
A sta bi ste vi, da ste na njegovom mestu, uveli kao meru u ovoj situaciji i da li bi ste ista?

Meni taj policijski cas prvom ne odgovara. Pustite to da bi kao narod trebali da budemo svesniji i disciplinovaniji. Jbg, nismo, ovakvi smo, kakvi smo. Ali sta uraditi, a da bude bolje nego policijski cas?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=754745#p754745:2e4dxe0e je napisao(la):
Blade » Uto Jul 07, 2020 8:40 pm[/url]":2e4dxe0e]A sta bi ste vi, da ste na njegovom mestu, uveli kao meru u ovoj situaciji i da li bi ste ista?

Meni taj policijski cas prvom ne odgovara. Pustite to da bi kao narod trebali da budemo svesniji i disciplinovaniji. Jbg, nismo, ovakvi smo, kakvi smo. Ali sta uraditi, a da bude bolje nego policijski cas?

Recimo da policajci i komunalci idu po trznim centrima/restoranima i svim zatvorenim prostorima i na licu mesta pisu kazne od 5000 ko nema masku.
Kad spaze grupu ljudi na ulici ili parkovima isto da napisu kazne na licu mesta. Narod bi se brzo opametio, jer bi se kao munja prosirila vest da kaznjavaju. Ali avaj, to je visa matematika za nase lezilebovice koji su navikli da se vozikaju novim Skodama od kafica do kafica
Ja dozivljavam karantin kao napad na slobodu. Neko mi zabranjuje da izlazim?! Zasto ja ne mogu da izadjem i prosetam jer neki debili moraju da slave rodjendane/svadbe i idu na splavarenje/klabing
 
Što se mera tiče, kažnjavanje bez maski i zabrana skupova verujem da bi smanjila zarazu za 99%.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=754754#p754754:2bpw4h7h je napisao(la):
11030 » Uto Jul 07, 2020 6:53 pm[/url]":2bpw4h7h]Što se mera tiče, kažnjavanje bez maski i zabrana skupova verujem da bi smanjila zarazu za 99%.
Naravno, ali to nije dramatična i odlučna akcija čvrste ruke koja će u krezuboj demografiji usaditi poverenje i strahopoštovanje.
 
Nisam redovan na temi, znam puno ljudi koji su oboleli jer je sada virus u mlađem delu stanovništva. Ono što mogu reći da moj prijatelj koji je bio na respiratoru i jedva se izvukao nema antitela, testirali su ga mesec dana posle što je ozdravio.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=754729#p754729:2jj2dgjv je napisao(la):
banjanin » 07 Jul 2020, 19:12[/url]":2jj2dgjv]:o Znam da nas čitaju Vesić & co, ali bih voleo da nas čitaju i neki spoljni faktori, pa da im uputim apel..
Ljudi, pomozite nam, on je TEŠKO BOLESTAN!!

Stvarno si našao kome da se obratiš za pomoć... :lol:
 
Okuplja se narod ispred skupštine.. :kafa:

Vladivoje, ko god može da nam pomogne.. nemoćni smo..
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gygw3salthI[/youtube]
 
Vučko kojih godina je tvoj prijatelj? Ne mora da znači da nema antitela, možda su ti testovi još uvek nepouzdani, sve je novo. I ja sam čula za prijatelje od prijatelja koji su pozitivni, preležali na kućnom lečenju uz par dana temperature.
 
Sutra posle 18h eto i mene tamo, kod Skupštine.


Vladivoje, ko god može da nam pomogne.. nemoćni smo..

@ banjanin - Neće niko, ne može niko. Moramo sami da se izborimo za SVOJU slobodu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=754696#p754696:2trmgdqm je napisao(la):
MC_ » 07 Jul 2020 18:21[/url]":2trmgdqm]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=754695#p754695:2trmgdqm je napisao(la):
banjanin » Uto Jul 07, 2020 5:14 pm[/url]":2trmgdqm]Hoće Sajko Ventilator da nas zaključa za weekend?! :oops:

.. ajd da vidimo REakciju beograđana .. ako ništa, da Beki i ja vratimo stare avatare ..

Reakciju Beogradjana?
hahaha

Beskrajna ljubav prema Voljenom Vodji koji resava sve probleme.
Beskrajna ljubav prema osobi koja je kriva za drugi talas.
Nešto reče za reakciju građana? Smešno ti? E pa meni baš i nije bilo smešno. Zaustavili me kod RTS - a i ne puštaju dalje. narod se digao i blokirao raskrsnicu Takovske i Bulevara. Viču kako hoće da rade a ne da sede kući i da Vučić treba da ide da se leči. A evo i šta kaže N1 o tome.

Više desetina građana okupilo se ispred Skupštine Srbije protestujući zbog povratka restriktivnih mera i ponovnog uvođenja policijskog sata, koji je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Građani su blokirali saobraćaj na raskrsnici Trga Nikole Pašića i Takovske ulice.

Među okupljenima su i predstavnici organizacije Građanski otpor kao i neki od članova Ne davimo Beograd. U blizini je parkirano jedno vozilo policije.

Okupljeni skandiraju protiv Vučića.

Na raskrsnici se pojavio i bivši poslanik Dveri Srđan Nogo a okupljeni su počel da mu skandiraju "Idi kući Nogo".

Broj okupljenih se lagano uvećava, a incidenata nema.

Uskoro opširnije...
 
Ako neko sa foruma dolazi sutra, biću u 18:00h ispred ulaza u Istorijski muzej Srbije, na uglu sa Vlajkovićevom (na slici iznad to je donji levi ugao).

Vidimo se sutra. :)
 
Vrh