Šta je novo?

Energetika

Prijatelj prolazio kroz Kokin Brod pre par dana, kaže jezero prazno kao da kapi kiše nije palo.
 
Тренутно имамо једно државно предузеће на чијем челу је Чех, и које је после двадесетак година (мислим први пут од 2003.) сишло са државне сисе. Реч је о Ер Србији. То је пут и за ЕПС.
Er Srbija ne da nije sišla sa državne sise nego se državna davanja svake godine povećavaju...
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Er Srbija ne da nije sišla sa državne sise nego se državna davanja svake godine povećavaju...

Ер Србија нема ни динара субвенција ове године. Прошле године је имала до 20 милиона евра, што је смешно мали део у односу на субвенције за ЕПС или ГСП
 
Ove godine nije bilo subvencija jer je prošlo tek 5-6 dana, ali će ih do kraja godine sasvim sigurno biti.
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: MC_
Очигледно се манипулише са временом због Украјине, поларни ветрови су окренути на северну америку, овде се прска сваки дан. Овај пут нам је то на корист. Бар до 10.јан температуре ће бити пролећне, чак је топло по планинама. Наравно то ће пре или касније имати последице јер природа никад не остаје дужна, видећемо шта нас чека на пролеће и лето због ових модификација! Код мене на преко 1000 метара кренуо репух да цета 1. јанура...
?!?
 
Prijatelj prolazio kroz Kokin Brod pre par dana, kaže jezero prazno kao da kapi kiše nije palo.
Lepo smo pre negde pisali da se to jezero ne puni od jedne kiše. O godinama se radi, tim pre što će svaku kap u plusu, odmah proturiti kroz mašine. Jezero nije bilo puno do vrha nekoliko poslednjih godina
 
Поставио сам и линк ка доступним патентима за контролу и модификацију времена, неколико хиљада патената је ту, али админ је обрисао, ако те баш занима послаћу ти ...
 
 
O istom problemu pisao sam kada je otvorena toplana na biomasu u Priboju. Prenizak dimnjak i dim koji se odmah spušta u grad za razliku od starih ogromnih dimnjaka na fabrickim toplanama. Ispade da je toplana na mazut manje zagadjivala jer se nikad nije osetila ni trunka dima a danas ceo grad smrdi na paljevinu.


Izgleda se problem ponavlja, iz neznanja ili nekog drugog razloga.



 
Fuseraj, kao i sve drugo sto rade.
Veliki dimnjak je skup.
 
Орвел би пао у бедак кад би видео да " Животињска фарма " није врхунац, мутанти су их превазишли! Е сад Грчић је био мала маца, ова има много већи капацитет гутања...
 
O istom problemu pisao sam kada je otvorena toplana na biomasu u Priboju. Prenizak dimnjak i dim koji se odmah spušta u grad za razliku od starih ogromnih dimnjaka na fabrickim toplanama. Ispade da je toplana na mazut manje zagadjivala jer se nikad nije osetila ni trunka dima a danas ceo grad smrdi na paljevinu.


Izgleda se problem ponavlja, iz neznanja ili nekog drugog razloga.




Velika lova moze da se uzme ako se skrati dimnjak.
Pljacka je jedini i osnovni motiv radikala.
 

GLAVNI, STRUČNI saradnik Elektrodistribucije Srbije :

1673526822-FmOclkEXwAAUzsK-750x549.jpg
 
Претходна дужнгст, одном с Зимбаьвеом. Од школе кажу има ФОН, инженерски мемаџмент. Први Себић Србије. Обећава
 
Ne moram ni da znam da je u SNSu, samo pogledam facu deformisanu riskantnim i neprirodnim hirurškim zahvatima i znam da se radi o psihijatrijskom slučaju. A članstvo u SNS samo potvrđuje to.

Ništa ne poručuje ''glupa sam točak i plitka kao bara'' tako brzo i tako efektivno kao ovakav izraz lica:
1229579_stasa5_ls.jpg
 
Добили су наређење и да полицију унапреде са оваквима, хаос који ће због тога настати је тешко замислив! Мир-стабилност-дебилност!
 
Унапред плачем над проливеном крвљу свих недужних.
 
Vrh