Šta je novo?

Državni put Ib reda br. 27: Loznica-Valjevo–Lazarevac (za sada Iverak–Lajkovac)

Drobnjak danas na spajanju mosta kod Šabca kaže da će preostala eksproprijacija ovde biti završena ubrzo. Vučić ga pritiskao što već nije, da izvođači rade ok, al da zbog toga se nože ući u kašnjenja.
 
Pa kako nece biti problem eksproprijacija kad sud sporo donosi presude, a na to se još i unose žalbe. Platite ljudima, koliko su veštaci procenili, nemojte kriviti same ljude..Ovim tempom celokupna eksproprijacija neće biti rešena do kraja 2024..a put tamo 2027. Živi bili pa videli!
 
Lopov obuce politicarsko odelo i pita: sta je to eksproprijacija, kod mene u poslu toga nema, dok ja skapiram sta je to zakasnice mi izgradnja. I eto, ljudi se zaborave na tu sitnicu troska eksproprijacije, pa radovi svuda kasne...
 
Drobnjak na radnom doručku sa vlasnicima parcela. Momirović tvrdi gotova početkom 2023 pritisnio ih Vučić😄

 
A što su čekali radni doručak godinu dana, mogli su ranije doručkovati
 
Gde ovde se ne zna ko koga radi? Toma radi Vucka, Drobnjak radi Tomu, loklna vlast radi Drobnjaka... Spanska serija
 
Radovi su vredni 158 miliona evra, a gradnja je počela u junu 2020. godine.Rok za završetak je 36 meseci znači Jun 2023.
 
Pa sad... Iz onih snimaka od kojih je poslednji bio 16.06. se videlo da zaista postoji problem na nekoliko lokacija.
Možda ima više od dve ali, svakako nije bilo ni blizu 30, bar se meni tako čini a mrzi me da pregledam snimak ponovo.
E sad tih 30+ nezadovoljnih moguće da imaju neku drugu vrstu problema ali za završetak deonice nije ostalo previše delova na kojima nisu započeti radovi.
Neka me neko ispravi ako grešim.
 

Meštanka Veselinovca: Kako mojim kravama da objasnim šta je eksproprijacija​


 
Moguce da ce da organizuju protest... ista prica samo kruzi
 
Нек се отворе више поштено људима, ваљда смо економски тигар мајку му.
 
Malopre sam pricao sa nekim ljudima i zakljucio da su naivni, a i ovi advokati nisu bas dobri. Zasto? Ustav kaze da ne moze biti nize od trzisne vrednosti. Ovo je ok. Trziste kada je gradnja u pitanju takodje diktira uslove procenata sto kaze Drobnjak maksimalno 30% uvecanje. Tako da ono sto treba da traze je 30 % od vrednosti projekta ili u kvadratima, upisa akcija u preduzecu...
Tako da ukoliko prolazi 1km kroz neciju parcelu kosta 3.000.000 evra.
Jedan Drobnjak i Toma Mona sa ekipom da uzimaju milione i jasu narod...
 
Odnosno koliko kosta 1m2 ovog puta, 30% od te cene,puta m2 koji se uzimaju od vlasnika parcela
 
Ima pomaka, ali malih, recimo konacno se rade zemljani radovi na spoju sa petljom Lajkovac
 
Auuu štaga objekata i kuća na petlji u Popučkama, koja dva tri slučaja što kaže Toma Moma 😄

Screenshot_20220802-125649_YouTube~2.jpg
Screenshot_20220802-125619_YouTube~2.jpg
Screenshot_20220802-130044_YouTube~2.jpg
 
Vrh