Šta je novo?

Državni put Ib reda br. 27: Loznica-Valjevo–Lazarevac (za sada Iverak–Lajkovac)

Danas videh pri vrhu ove bandere čoveka:

2024-08-07_152356.jpg
 
O dobro je da konačno rade nešto i oko dalekovoda. A počeli su i da kopaju na mestu spajanja puta. Deluje kao da se polako rešavaju poslednji problemi i da će možda i da privode ovo kraju u neko dogledno vreme.

Mada mislim da će ipak sve da završe pa da se onda specijalno razvlače samo sa kružnim tokom, kao što je bilo kod Lajkovca.
 
Poslednja izmena:
Ne znam odakle vam da tu ide kruzni tok, prema onom planu duple trake se direktno ulivaju u novi put
 
Iz pravca Divaca ka Mionici, nestvaran broj idiota za volanom uglavnom bg i ns table skrece svakodnevno levo i tako se ukljucuje na brzu saob... Retardiranost ljudi na delu, nestvarne slike svaki dan. Danas sam uspeo da ih uhvatim ali pre neki dan je nekoliko njih i kamion skrenulo bas ovde levo, do duse manji kamioncic... 150-200m jasna tabla pokazuje gde treba da se skrene ali dzabe, ne vredi...
 

Prilozi

  • IMG_20240811_013241.jpg
    IMG_20240811_013241.jpg
    101,6 KB · Pregleda: 151
Juče sam prolazio i pre podne i popodne pored mesta gde se spaja brza saobraćajnica sa duplim trakama i video bar dva bagerčića i par kamiona kako skidaju onaj prvi sloj zemlje i odmah iza se vidi da se nasipa krupni kamen i to baš blizu duplih traka ali i dalje stoji onaj objekat od stakla koji pravi problem i ona betonska trafo stanica kad bih se to sklonilo brzo bih se to spojilo čak sam i slikao iz auta ali slabo se vidi. Na nadvožnjaka u Popučkama se radi na izradi pešačkih staza urađeno je otprilike polovina a ovo iznad devijacije šaluju postavili su zaštitnu mrežu da ne bih nešto palo dole mada su mogli i da vrate na stari deo puta jer je ona strana bliže pruzi završena. Na duplim trakama imaju znakovi radovi na putu onde oko samog priključka ali samo po neki kamion skrene tamo gde kopaju a na duplim trakama nema baš nikakvih dešavanja. Eto otprilike tako stoje stvari
 
Odakle vam to da se stakleni objekat ruši? Zato što prema ovome nema problema?!
Trafo treba da se izmesti to da, ali za stakleni objekat pričam.

Bez n OVOaslova.png


Inače, nastavljeno trasiranje od kružnog toka brze saobraćajnice, ka industrijskoj zoni. To je dobra vest, jer je postojala bojazan da će uraditi samo 50m od kružnog toka, da bi pustili brzu saobraćajnicu, a ovo da će raditi ko zna kad.
 
Pa uglavnom kači njegov posed dole onaj trougao i kapiju od ulaza verovatno ne mogu da se dogovore jer tu će biti nasip ne znam odakle će on da ulazi posle
 
Pravo pitanje je zasto vec nekoliko puta odlazu uredjenje i prosirenje privredne zone. Kada je izdat nalog opstini Valjevo u martu ( mozda ranije ).
Neko moze da pomisli da se sve namerno odlaze, a to neko radi uspesno
 
Odakle vam to da se stakleni objekat ruši? Zato što prema ovome nema problema?!
Trafo treba da se izmesti to da, ali za stakleni objekat pričam.

Pogledajte prilog 207976

Inače, nastavljeno trasiranje od kružnog toka brze saobraćajnice, ka industrijskoj zoni. To je dobra vest, jer je postojala bojazan da će uraditi samo 50m od kružnog toka, da bi pustili brzu saobraćajnicu, a ovo da će raditi ko zna kad.
Ma namestice oni da se ulazi lagano kod njega izmislice nesto na kraju krajeva, imaju prostora, a trafo je iskljucen pre neki dan kada sam prolazio sve su prebacili na drugi 50m ulevo kada se gleda iz pravca valjeva. Kada sam u subotu isao ispod nadvoznjaka se sredjuje stari deo puta, verovatno spremaju za asfalt novi, da se vrati u stanje kao sto je bilo...
 
Vrh