Šta je novo?

Državni put Ib reda br. 27: Loznica-Valjevo–Lazarevac (za sada Iverak–Lajkovac)


Subota 08h
Screenshot_20231214_234814_YouTube.jpg
 
Предизборна тишина није дефинисана законом за интернет платформе.
 
Pomislio sam da je prenos otvaranja deonice. Videćemo.
 
premijera za 18 sati, alo pustaj to odmah da vidimo
 

Potpisali su i ovaj ugovor sad ce da gruvaju...
 
Informacija od danas je da nisu zavrsene sve dilatacije. Tesko da ce biti do izbora otvoreno ali videcemo.
 
Pogledao ovaj snimak sto je najavljen za jutros u 8h. Deluje da je toliko malo posla ostalo, da je prosto nerazumljivo sto se to nije zavrsilo pre izbora. Realno ovo moze da bude gotovo za 7 dana, ali sobzirom da ga nisu otvorili pre izbora, verovatno nece ni otvarati parcijalno. Racunam da ovako zavrseno ce stajati jos godinu-dve taman da propadne kao "glinena"...
 
Nema sta dosli su do nadvoznjaka u Popuckama sad ce i ove ljude da isele kako bi krenuli da zavrsavaju kruzni tok i to je to
 
Deluje da su bili kratki jedno 7d za parcijalno otvaranje do Divaca... Videćemo da li će sada čekati lokalne izbore u Valjevu (ako se ne varam, u ovoj zaumnoj kombinatorici podeljenih lokalnih izbora, Valjevo je ostavljeno za proleće) ili će biti pušteno čim bude gotovo.

Šteta. Kao što rekoh, ovo konkretno parcijalno puštanje ustvari i ima smisla (pred zimu). Divčibare su za klince najbliža pristojna ski staza Beogradu i Novom Sadu.
 
Jel se to meni čini ili su na levom vijaduktu u smeru ka Valjevu betoniirali dilatacije umesto da su postavili češljeve? Ako jesu, pa makar i privremeno, ja stvarno nemam reči....
 
Jel se to meni čini ili su na levom vijaduktu u smeru ka Valjevu betoniirali dilatacije umesto da su postavili češljeve? Ako jesu, pa makar i privremeno, ja stvarno nemam reči....
To nije tehnički izvodljivo. Taj beton bi pukao odmah. Beton ide ispred i iza čelika. To važi za veće mostove.

Na manjim mostovima obicno idu gumene dilatacije i tu gumu nisu mogli da pronadju pre 2-3 dana. Šta su nabudžili videćemo.
 
Poslednja izmena:
Da li će na ovoj i svim ostalim brzim saobraćajnicama da postavljaju zaštitnu ogradu kao na autoputevima? Često sam vozio Batočina-KG, ne sećam se da su tamo obezbeđivali na takav način.

I kolika je širina saobraćajnih traka ovde?
 
Jel to znaci da ce do subote da puste i do Valjeva , salim se malo... To je verovatno lomljenje zbog lepog vremena da se nesto uradi, inace cim smrzne ili pahulja bela padne gotovo, sve staje
Ide im sad 8 dana lepog vremena. +10 po danu. Ujutru će već od 7-8h da bude u plusu.

Mogu šta hoće, ako hoće

Poslano sa mog M2007J3SG koristeći Tapatalk
 
Neko ce biti grđen, ništa ne otvoriše do danas, ni mekdonalds.
 
Vise je i glupo da se vade na jednu,dve eksproprijacije😄.toliko je obajatilo da kad dolaze u VA kriju se kao misevi. Da nema tabloida nebi se ni znalo da je bilo ko dolazio
 

Tek sada pogledah na brzinu ovaj snimak od subote... Do Divaca zaista deluje da fale samo diletacije, uz ogradu da se snimak seče baš na mestu ulazno/izlaznih rampi kod Divaca, pa ne znamo da li su one gotove?

Ipak, vidljivo je odsustvo signalizacije koja bi pratila parcijalno puštanje, tako da sam sklon da mislim kako nema ništa od ovoga dok ne završe do Valjeva, čitaj najmanje do tih lokalnih izbora.
 
Tek sada pogledah na brzinu ovaj snimak od subote... Do Divaca zaista deluje da fale samo diletacije, uz ogradu da se snimak seče baš na mestu ulazno/izlaznih rampi kod Divaca, pa ne znamo da li su one gotove?

Ipak, vidljivo je odsustvo signalizacije koja bi pratila parcijalno puštanje, tako da sam sklon da mislim kako nema ništa od ovoga dok ne završe do Valjeva, čitaj najmanje do tih lokalnih izbora.
Snimak je isecan jer je u blizini sportski aerodrom Divci, pa nisam leteo tuda, ako stignem i budem bio na tom potezu uradicu snimak sa zemlje
 
Tek sada pogledah na brzinu ovaj snimak od subote... Do Divaca zaista deluje da fale samo diletacije, uz ogradu da se snimak seče baš na mestu ulazno/izlaznih rampi kod Divaca, pa ne znamo da li su one gotove?

Ipak, vidljivo je odsustvo signalizacije koja bi pratila parcijalno puštanje, tako da sam sklon da mislim kako nema ništa od ovoga dok ne završe do Valjeva, čitaj najmanje do tih lokalnih izbora.
Има привремена сигнализација пре искључење у Дивцима, затвара се једна трака и саобраћа преусмерава на искључење.
 
Vrh