Šta je novo?

Deltini projekti

Е ако је дошло дотле да се препуцавају преко друштвених мрежа од овог пројекта дефинитивно неће бити ништа.

Само треба појаснити једно, а то је да "политичка воља" не станује у Србији одавно. Неко други, на некој другој адреси није "вољан" по питању овог пројекта.
 
Zna li se sudbina onog kostura od zgrade dijagonalno preko puta ove nove Delte?
 
Pa to...samo me zanima sta je sa tim posto vec 20 godina stoji tu, kao i ona Radova zgrada u Mihaila Bogicevica preko puta glavne z. stanice...
 
Stečaj znači da će neko to kupiti.
Ako kupi, znači da će nešto praviti od toga.
Mislim, logika je tu jasna ....

Jedino što u Srbiji stečaj služi da traje godinama i da sud mulja kao da je privredno lice ....
 
To vec traje ravno 20 i nesto godina...barem sto se "Rad"-a tice. :(

Zato i pitam.
 
Delta ulaže više od 2 mil EUR u razvoj hotela Holiday Inn i Belexpocentra - Nove najave i za InterContinental i šoping mol Delta Planet
Petak, 02. 12. 2016.|09:46 | Izvor: eKapija
http://www.ekapija.com/website/sr/page/ ... lta-Planet

Holiday Inn Kompanija Delta Real Estate kupila je pre nešto više od mesec dana hotel Holiday Inn i Belexpocentar, a u naredne dve godine u njihovo renoviranje biće uloženo više od 2 mil EUR, najavio je u četvrtak (1. decembra 2016. godine) Živorad Vasić, potpredsednik Delta Holdinga.

- Holiday Inn Beograd predstavlja hotelski dragulj koji može mnogo da doprinese kulturnom, umetničkom, sajamskom životu glavnog grada. To je razlog što se Delta odlučila da ovaj hotel, zajedno sa Belexpocentrom uključi u svoj poslovni sistem - rekao je Vasić.

On je rekao da je u planu gradnja novog lobija u hotelu Holiday Inn, kao i potpuno preuređenje Belexpo centra.

- Hotel Holiday Inn dobiće novi lobi, u skladu sa standardima InterContinental Hotels Group. Takođe, ulažemo i u nove softverske sisteme - već smo počeli da radimo na tome. Zatim ćemo, Belexpocentar, koji ima 2.500 m2, potpuno preurediti tako da može da bude mesto najrazličitijih mogućih događaja, osvežićemo salu, itison... Ubuduće ćemo organizovati novi koncept prodaje, kojim ćemo partnerima nuditi prostor po principu "ključ u ruke".

Živorad Vasić istakao je i da je hotel Holiday Inn u veoma dobrom stanju.
- Kvalitet soba je na zavidnom nivou - dodao je on.

Potpredsednik Delta Holdinga istakao je da je hotelijerstvo grana koja ima svetlu budućnost u Srbiji, te da je pravac u kome se treba razvijati - kongresni turizam. S tim u vezi, iz Delte jasno poručuju da su zainteresovani i za Sava Centar, te da bi ovaj objekat bio veliki adut u razvoju tog segmenta turističke ponude.

- Hotelijerstvo može da se razvija samo ako postoje objekti koji rade svih 12 meseci u godini, biznis hoteli, koji imaju kapacitete da dovedu strane goste i domaće turiste. Delta sada postaje pravi lider u hotelijerstvu, jer sa hotelom Holiday Inn, uz Crowne Plaza Belgrade, hotele Park i Nacional, imamo skoro 30 sala, koje možemo ponuditi biznis klijentima - istiće Vasić.

- Želimo da napravimo ono što je za Srbiju najvažnije, a to su kongresni kapaciteti. Poznato je da smo zainteresovani za partnerstvo u Sava Centru, ukoliko dobijemo priliku da ga renoviramo i razvijemo, imaćemo izuzetan prostor sa 25 sala, gde ćemo moći da dovedemo 10 ili 20 hiljada gostiju. Zamislite od tog broja poslovnih ljudi, koliku će korist imati hotelijeri, ali i taksisti, dobavljači i posebno država, preko PDV-a koji će se slivati u republički budžet.

Iz Delta Holdinga najavljuju i druge velike poslove u oblasti nekretnina.

- Nadamo se da ćemo uskoro započeti realizaciju još dva važna projekta u Beogradu, jer postoje nagoveštaji da ćemo dobiti dozvole za gradnju hotela InterContinental u Novom Beogradu i šoping mola Delta Planet na Autokomandi - rekao je Vasić.

List Novosti danas je objavio da bi izgradnja Delta Planet tržnog centra na Autokomandi mogla početi u martu 2017. godine.
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BATcPDsxTAA[/youtube]

Zanimljivi podaci.
 
Živorad Vasić, potpredsednik Delta Holdinga - Hotelima u Zagrebu, Skoplju i Prištini zaokružujemo region
intercontinental_jubljana_8_211015.jpg
http://www.ekapija.com/website/sr/p...agrebu-Skoplju-i-Prištini-zaokružujemo-region
 
Kad smo kod "Deltinih" projekata, zar nije bilo reči da ovih dana treba da počne sa izgradnjom "Delta Planet"? Ja svaki dan dva puta prolazim Autokomandom, nema ni "r" od radova. Štaviše, u jednoj od onih zgrada su nedavno proširili Paintball igraonicu, koliko sasm video.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=442688#p442688:10j5q8y8 je napisao(la):
DzonTravolta » Pon Mar 27, 2017 12:35 pm[/url]":10j5q8y8]Kad smo kod "Deltinih" projekata, zar nije bilo reči da ovih dana treba da počne sa izgradnjom "Delta Planet"? Ja svaki dan dva puta prolazim Autokomandom, nema ni "r" od radova. Štaviše, u jednoj od onih zgrada su nedavno proširili Paintball igraonicu, koliko sasm video.
Nema od toga nista,niti ce biti , pored svih ovih koji se grade kad se zavrse bice kao trzni centri u svajcarskoj-polu prazni
 
Ne znam da li od toga ima nešto ili ne, tek danas sam pored placa video nekakvu tablu (pored uključenja na autoput u pravcu Niša), ali nisam video tačno šta piše.
 
Direkcija prodje svoje parce oglasna tabla imas ih sve na beolendu
 
Trenutno je BIG poluprazan tako da od delte verovatno neće biti ništa. Ne možemo mi samo da merimo broj kvadrata šoping centra po glavi stanovnika nego moramo da merimo i realnu platu.
 
Ako je to tačan podatak (jer ne znam kad si bio tamo, bilo je ovde ljudi koji kažu da je bio dosta pun), BIG je poluprazan primarno zato što je u poređenju sa Deltom i Ušćem dosta slabo povezan sa saobraćajem. Ne znam kako ti to zamišljaš da sa molovima funkcioniše. Valjda misliš da su se Deltini i kupci Ušća tamo uselili, pa kao nije bilo mesta za nove, i onda je bio potreban novi. :lool:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=458536#p458536:2hcn2m8l je napisao(la):
Biciklistkinja » 14 Jun 2017 01:38 pm[/url]":2hcn2m8l]Trenutno je BIG poluprazan tako da od delte verovatno neće biti ništa. Ne možemo mi samo da merimo broj kvadrata šoping centra po glavi stanovnika nego moramo da merimo i realnu platu.
BIG je popunjen sigurno barem 90%. Ima možda 10tak praznih lokala, od toga samo 3 velika, a i oni imaju reklame ovde uskoro taj i taj...
Verovatno si pomešao BIG sa Karaburmom.
 
Vrh