Šta je novo?

Da možete da birate -GDE BISTE ŽIVELI (Bg)

Odrastao sam na Tašmajdanu i do svoje 33 godine života sam bio tu. Sada sam u inostranstvu. U Beogradu bih u kontekstu svih problema koji ga pogađaju izabrao sledeće 3 lokacije za život:

1) Savski kej
2) Zemun
3) Košutnjak

Centar je postao nenormalan za život i zimi i leti, što zbog vrućine što zbog zagađenja.

U Srbiji, izdvojio bih Opštinu Vladimirci (tu mi venčani kumovi imaju vikendicu u jednom selu). Priroda je fenomenalna i stigne se do centra BG za 1:15 min. Prelepa priroda i puca pogled na planinu Cer. Srndaće i srne možeš da vidiš kako šetaju placom u večernjim satima.

Pored ovog mesta, a da nije blizu BG, izdvojio bih porodičnu vikendicu u selu kod Prijepolja.

Od planina: Tara i Stara planina.
Vladimirci su jedna od najneurednijih opstina u Srbiji, mesto je zaostalo u komunizmu a autobuska stanica je za izucavanje. Okolna sela jesu lepa sto se tice prirode alj sve je to zapusteno plus je bastion sps i sns-a. Deo porodice mi je tamo i od malih nogu znam da je tamo jedino pogled na Cer vredan boravka.
 
Sve mi je to jasno što si napisao za sam grad, kumovi su opet u prirodi na nekih 7-8km od mesta, na takvom delu gde pored njih ima još eventualno 2-3 vikendice koje su totalno okej sređene. Mislim idealno mesto za getaway, a i kumovi planiraju da se prebace tamo da žive u eri remote rada.

Ovo da je leglo sps i sns, a koja varošica nije danas?
 
Srbija je prepuna fenomelanih mesta, sa odlicnom prirodom
Kad si vec u Vladimircima, kreni prema Krupnju, i to preko Tekerisa i Cera, a onda do Ljubovije na Drini.
Ima da ti usta ostanu zaglavljena od lepote.
 
Vrh