Šta je novo?

Cvijićeva Palata [Stambeni objekat | 10 000 m²]

Spremno za useljenje🙂
20231027_173616.jpg
20231027_173654.jpg
20231027_173642.jpg
20231027_173715.jpg
 
Svaka cast na radovima dobro izgleda
Meni lično mikrotalasna malo kvari izgled
Mislim da je poenta ugradne rerne da bude da nemora covke da se saginje
Pretpostavljam da ide maska do plafona
 
Da li neko zna šta se dešava sa grejanjem u zgradi i kada će biti pušteno?
 
Bilo je price da ce biti prikljuceno do kraja oktobra, ali kao sto vidite, nista od toga
 
Nedavno sam posetio gradilište kako bih se informisao o napretku radova. Nažalost, moram izraziti svoje duboko razočaranje sa stanjem stvari. Evo nekoliko primedbi koje smatram posebno zabrinjavajućim:

  1. Problemi s ulaznim vratima:
    Ulazna vrata zgrade ne funkcionišu kako treba, čime se neutrališe bilo kakva svrha interfona. Ovo nije samo bezbednosni problem, već i ozbiljan nedostatak kvaliteta. (deluje da se muce da ih montiraju mesecima, sto me navodi da cemo se i mi muciti kada investitor preda zgradu stanarima)
  2. Problemi s liftom (ponovo):
    Od tri lifta, jedan nije bio u funkciji. Nisam siguran da li je reč o kvaru ili nečem drugom, ali ovo ozbiljno utiče na kvalitet izvođenja radova.sto me navodi na pitanje sta ce biti kada istekne garancija, da li da se nadam skupljanju novca od strane stanara za 2 godine kako bi se remontovao.
  3. Nemarnost i prljava zgrada:
    Zgrada je u opštem stanju prljavštine, s cigaretama rasutim po hodnicima. Ne mogu sa sigurnošću tvrditi da su to radnici, posetioci ili stanari, ali to ostavlja loš utisak.
  4. Nedovršeni detalji:
    Uočavam su brojne nedostatke po hodnicima - polomljen kamen, nedovršen gelender i nezavršena ulazna vrata od stanova (Nisam otisao do poslednjeg sprata na obe lamela ali mozda i bolje, utisak bi mogao samo gori da bude). Očigledno je da postoje problemi u postizanju zadovoljavajućeg standarda.
  5. Dvoriste i garaza:
    Dvoriste je postalo neprijatno sa građevinskim materijalom svuda unaokolo. Ograda je podignuta(izgled necu komentarisati, samo se nadam da ce okreciti sa obe strane), ali bez traga "cveća i zelenih oaza" koje su bile obećane. Stanje garaže dodatno doprinosi lošem dojmu, gradjevinski materijal svuda, samim tim prljavo da ne moze gore, a da moze, ima i povracka koja cenim, po izgledu, stoji nekoliko dana. Minus jedan deluje ok.

Da rezimiram: ima pomaka, pusteno je grejanje i namesten interfon i kamere predpostavljam, samo sto ovo drugo nema efekta jer vrata ne rade pa ulazi i povraca po zgradi ko hoce, baca pikavce itd...zakljucak, zvace za primopredaju do 2025. slobodna procena

Srdacan pozdrav
 
IMG_5593.jpeg

A da ne pricam kad se udje na parcelu da je sve stavljeno pos hipoteku…ne znam šta im to znaci da li neko ko je kupio stan pa je stavio il šta,ali ovako ne treba da izgleda jedna parcela ako treba tu da bude zgrada
 
To su sve hipoteke na stanove, od kupaca koji su uzeli kredit. Tek kada se dobije upotrebna dozvola i uknjizi sve na vlasnike se to prebacuje na pojedinacne stanove.
 
Dobar dan. Nova sam na Forumu. Pokušala sam da pročitam sve napisano do sada pa vidim da medju vama ima i stanara Palate.
Da li bilo ko ima potvrdu kada se ocekuje primopredaja ključeva? Za završetak radova takođe bih volela da znam ako neko od vas nešto zna jer mi nemamo nikakvu potvrdu. Interfon opet nije u funkciji, lift takođe, a nedovršeni radovi u zgradi još uvek čekaju. O dvorištu ne bih ni da govorim jer tu nisu ni počeli sa radovima.

Svaka informacija nam znaci.
Dijana
 
Dobar dan. Nova sam na Forumu. Pokušala sam da pročitam sve napisano do sada pa vidim da medju vama ima i stanara Palate.
Da li bilo ko ima potvrdu kada se ocekuje primopredaja ključeva? Za završetak radova takođe bih volela da znam ako neko od vas nešto zna jer mi nemamo nikakvu potvrdu. Interfon opet nije u funkciji, lift takođe, a nedovršeni radovi u zgradi još uvek čekaju. O dvorištu ne bih ni da govorim jer tu nisu ni počeli sa radovima.

Svaka informacija nam znaci.
Dijana
A sto ne pitate ili okrenete investitora ako ste kupili ili kaparisali tamo stan? I mi foruma si bi voleli da znamo 😄
 
Investitor se odavno fokusirao na sledeći projekat (u Dimitrija Tucovića valjda). Ovde su stanovi prodati pa nema potrebe da se cimaju dalje.
 
Trazi , trazi , pa ces mozda naci. Lepo izgledaju, los kvalitet
 
Kad radim kuhinje ja ugradim i plocice koje kupac zeli. Ove su lepe ali bas im je cudan sastav i teske su za obradu na meru. Imas ih u Enmonu
 
Pozdrav komsije.

Imam kratko pitanje, da li je neko prijavio prebivaliste na novoj adresi Cvijiceva 3a?

Tj. da li je potrebno cekati upotrebnu dozvolu da bi se ovo uradilo?
 
Vrh