Šta je novo?

"Central Garden" [ Stambeno Poslovni kompleks ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=482754#p482754:odeov9y9 je napisao(la):
lukarts » Čet Okt 05, 2017 3:09 pm[/url]":odeov9y9]Jel ima neki info o ovom projektu, zadnja slicica je bila u Maju :gobb: salim se ali neka informacija bi bila ok.

Hvala
Jasno je da na renderima sve uvek izgleda bolje nego kada se izvede. Međutim, pravilo je da renderi koji se rade za objekte koji trebaju da se realizuju moraju biti realno izvedeni. U konkretnom slučaju, Central garden je reklamiran kao novi kvart unutar koga će se nalaziti privatni park za stanare, I takvo je bilo i virtuelno rešenje. Međutim, na priloženim fotografijama zgrade u ul. Starine Novaka vidi se da je ispred iste narušena tzv. parkovska celina izgradnjom čudnog objekta. Molim stručnjake sa sajta da mi objasne o čemu se radi, kakav je to objekat u pitanju.
 
sun, nisam siguran na sta mislis. Na slici se vidi zgrada u Starine Novaka i ispred nje ulaz u garazu. Dalmatinska je na malo nizoj nadmorskoj visini od Knez Danilove, te je prvi nivo garaze za trecu fazu (-1) u ravni sa nultim nivoom u Dalmatinskoj, pa su, da bi park bio ravan, morali da naprave ovakav ulaz sa strane Dalmatinske. Ubacili su i par spoljnih parking mesta.
 
Sve je ovo lepo ali ja cekam da vidim sta ce na kraju biti sa kulom i hocemo li na kraju dobiti jedan dobar i reprezentativan projekat kakav ova lokacija zasluzuje a to je jedna elegantna zgrada od min. 20ak spratova.
 
Централ гарден је један од ретких пројеката код којих је оно што је до сада реализовано идентично рендерима. И већ је подигао ниво читавом овом потезу.

Што каже Небојша, једва чекам да видим да ли ће ускоро почети да зидају и пословну кулу. С тим што мислим да она по пројекту треба да има седамнаест спратова. Било би то заиста освежење за овај део града. (Знам, јер и сам живим на оближњем Хаџипоповцу :wink:).
 
Od letos su fotke. Ambijent dvorista je nestvarno lep; a kad izadjes na ulicu, kao da si izasao iz kadra Holivudske produkcije i usetao pravo u jednu od Pavicevih serija..
 
Domaci zadatak izraelskih investitora.

Definitivno najbolji stambeni kompleks u poslednjih 10 godina.
 
Pravila moraju da se postuju. Npr. ako zelis roletne na terasi- nemas izbora. Ili one bele koje su oni propisali, (vide se na fotkama) po utvrdjenoj (ne maloj) ceni ili ih nemas.
 
Poslovna kula, ako se dobro secam, treba da ima 13 spratova, a ne 17.

Sto se tice roletni (verovatno se misli na tende), jeste, preskupe su, ali tako je u svim ovim novim kompleksima, ne moze covek da radi sta hoce. Na taj nacin se cuva investicija ljudi, tj. cena kvadrata. Meni je to ok, nemam pojma...
 
To je skroz ok i tako treba da bude, kao što i održavanje treba da se plaća a ne da za 5 godina zgrada bude kao u Pripjat-u.

Da ne spominjem zastakljivanje lođa i balkona... To bi zakonski trebalo da bude kažnjivo.
 
Prelepo, divne hortenzije. Sto se tice zastakljivanja i budzenja, kad bi to krenuli da kaznjavaju napunili bi 3 gradska budzeta. Uopste mi nije jasno da se taj vandalizam ne sankcionise.
 
Da, mislio sam na tende..
Noću je ambijent posebno prijatan.
čovek se oseca kao Čovek :)
 
Sta kaze zakon po tom pitanju, kad neko zastakli terasu? Za ove tende mi nije jasno, da li su ugovorom vezivali da mora kod njih da se kupe?
Jer ako ne narusavas izgled objekta zasto ne bi mogao da ih uradis negde drugo, to mi bas nije jasno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=488560#p488560:39henqs2 je napisao(la):
zklop » 01 Нов 2017 11:15 am[/url]":39henqs2]Da, mislio sam na tende..
Noću je ambijent posebno prijatan.
čovek se oseca kao Čovek :)
file.php
Упоредите само ово са А блоком и оним "зеленилом".
 
@darkot
Da, koliko se secam, drug mi je rekao da si ugovorom vezan za mnoge stvari, medju njima i tu za tende.
Mogu ti reci da, kad sagledas kvalitet zivota unutar tog ugodnog ostrva u centru grada, ne pada ti tesko da se prilagodis.
Lep je osecaj, veruj mi, a bio sam samo gost tamo, par dana :)
-Jedino sto mi nije leglo jeste vazduh u hodnicima.
Provetravanje bas i nije reseno tako da je vazduh tezak...trebace vremena da se to popravi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=490078#p490078:3ts94bky je napisao(la):
stf » 07 Нов 2017 12:42 pm[/url]":3ts94bky]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=488560#p488560:3ts94bky je napisao(la):
zklop » 01 Нов 2017 11:15 am[/url]":3ts94bky]Da, mislio sam na tende..
Noću je ambijent posebno prijatan.
čovek se oseca kao Čovek :)
file.php
Упоредите само ово са А блоком и оним "зеленилом".
@СТФ, па "Чипси град" не може ни по чему да се упореди са "Централном баштом". Што каже @Зклоп "човек се осећа као Човек".
 
Meni je lokacija A Bloka mnogo bolja. Jeste da su zeznuli stvar sa one tri zgrade u sredini ali s druge strane, zamisljam igrališta između blokova na kojima bi danima blejali klinci iz okolnih blokova...

Central Garden je za ljude koji vole tu lokaciju i to samo varijanta gde stan gleda na privatno dvorište.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Sta ko voli, to ce i kupiti

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
Naravno. Bitno je da postoji izbor.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Zašto bi deca iz okolnih blokova danima blejali na igralištu u A Bloku, kada u svojim bar imaju igrališta?
 
Pod pretpostavkom da su ga napravili, verujem da bi bilo bolje od onih u blokovima. Ovako su napravili 3 zgradice i parkinge okolo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vrh