Šta je novo?

Cene nekretnina

Meni bolje BW za 3400 sa PDV. Nisam fan BW ali nisam fan ni jaruge. Izgleda da ce BW u jednom trenutku povući cene na dole kao što ih je povukao na gore :)
Što se tiče cena za novogradnju znam da je new minel za manje stanove bio 3250 evra bez pdv-a i to pre par meseci dok jos nisu krenuli da rade 2 fazu. Mislim da je bila ponuda 40kvadrata 144k evra i to sa popustom od 100 evra na prodajnom danu. Dakle ne vidim kako ce da cene idu dole ako prodaju pre gradnje za te pate.
Vidim sad u Cara Dušana, "kod Zlatnika" neka novogradnja četvorospratnica, 2300 po kvadratu. Da li je neko upućen u taj deo?
 
Ovo je cena bez PDV-a, znaci 2.500+ sa PDV-om (osim ako neko nema povracaj poreza, ali i tad je 2.400+. I plus provizija agencije od 2%, za onog ko se javi na ovaj oglas.
 
Poslednja izmena:
To je ta cena za Cara Dušana. Vista se prodavala 2350-2450. Zemona Nova isto tako, a to je kod Banatske. Avenija 100 ide 2300.

Nažalost Zemunske Kapije su udarile standard cene za taj kraj, tamo je trenutno 2600-2700, a to se smatra najpoželjnijom novogradnjom u tom delu. Svi ostali se prema tome upravljaju pa gađaju malo ispod.
 
To je ta cena za Cara Dušana. Vista se prodavala 2350-2450. Zemona Nova isto tako, a to je kod Banatske. Avenija 100 ide 2300.

Nažalost Zemunske Kapije su udarile standard cene za taj kraj, tamo je trenutno 2600-2700, a to se smatra najpoželjnijom novogradnjom u tom delu. Svi ostali se prema tome upravljaju pa gađaju malo ispod.
Ne kapiram zašto su Zemunske kapije toliko na ceni.. Zbog čega su dve novogradnje u Prvomajskoj i R7 u Marije Bursać, koje su bliže centru bar za 2 km, mnogo jeftinije? Kvalitet gradnje? Još nesto? Jer lokacija nije bolja od gore nabrojanih...
 
Ne kapiram zašto su Zemunske kapije toliko na ceni.. Zbog čega su dve novogradnje u Prvomajskoj i R7 u Marije Bursać, koje su bliže centru bar za 2 km, mnogo jeftinije? Kvalitet gradnje? Još nesto? Jer lokacija nije bolja od gore nabrojanih...
U Marije Bursać je najveći problem nehigijensko naselje i gasna komora koju proizvodi u zimskim mesecima. Ne znam da li pale kablove i tokom godine.
 
A zašto je novogradnja u Prvomajskoj jeftinija?
Zato što je zagađeno, pretrpano, pola Zemuna a naročito Pregrevica i stari deo nema ni kanalizaciju, Ti što imaju sve cepaju u Dunav iznad Radeckog. Iskreno meni taj deo nit je Zemun nit BG ni Batajnica, jedino što je spas je blizina BgVoza i Pupinovog mosta. Devastacija i obesmišljavanje planiranja je počelo u Šešeljevo vreme. Da se razumemo ja volim Zemun za šetnju i dokolicu, al realno ne vidim ništa kvalitetno tamo za život.
 
Zato što je zagađeno, pretrpano, pola Zemuna a naročito Pregrevica i stari deo nema ni kanalizaciju, Ti što imaju sve cepaju u Dunav iznad Radeckog. Iskreno meni taj deo nit je Zemun nit BG ni Batajnica, jedino što je spas je blizina BgVoza i Pupinovog mosta. Devastacija i obesmišljavanje planiranja je počelo u Šešeljevo vreme. Da se razumemo ja volim Zemun za šetnju i dokolicu, al realno ne vidim ništa kvalitetno tamo za život.
Ti pišeš o Zemunskim kapijama? Ja upravo pitam zašto su tako skupe, kad imaju sve te probleme koje si naveo.
 
Pr
Ti pišeš o Zemunskim kapijama? Ja upravo pitam zašto su tako skupe, kad imaju sve te probleme koje si naveo.
Ne o Prvomajskoj i lokacijama okolo. Zemunske kapije mi deluju kao zaokružena celina koja ima smisla, prošao sam par puta, kako je u stanovima ne znam, ograđujem se.
Da li je daleko to je subjektivno.
 
Vrh