Šta je novo?

"BW Residences" - Beograd na vodi [ Stambeni kompleks | 68 000 m²]

Balkonska vrata u toaletu...cemu to? Zidana najobicnija kada, zasto? Maske za radijatore sa uzasnim otvorima koji podsecaju na one na ta peci. Moglo je to mnogo elegantnije. Jedino sto mi se svidja je ploca u kuhinji, ali kad bi bila u tamnijoj boji.
 
Kakva je ovo kada i tus? Pa to se ne postavlja u mestu de ja zivim vec 20 godina. Zar nije mogao da bude zidni tus ili shower kada? Moderni sistem nakacen na zid koji kontrolises a ne crevo i prskalica za travu. Razocarao sam se.
 
Alo proleteri!!!
Ovo nije za radnicku klasu koja posle duple smene gleda kako da se sto pre istusira i legne da je mine umor.

Ovo je predvidjeno za banjanje u toploj kupci sa mirisljavim solima i skoljkama ;)

Nista bre ne razumete :D

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
А ова дискусија ми је тек врх. Лечење комплекса. Шта било кога овде боли бре дупе од којих су материјала станови. Мене као некога ко у њима живети неће заболе ћошак да ли је иверица или МДФ. Ај да дискутују купци станова као у теми о Степи, Белвилу, А блоку па да разумем ... а ово је прејадно.
 
Koliko mogu da se setim pominjalo se da će kupatila biti "ekluzivna", imati i tuš-kabinu i kadu,ovo mi izgleda "preskromno".
 
Hehe Laki, pa ovo i jeste standard iz 60tih, dodjes iz fabrike, sednes u kadu i struzes pete :D Nista skoljke, nista hidromasaza. Vidis da ima metar creva tusa, ne mozes ni da se pruzis ko covek. :laugh:
 
Prvo da se Pozdravim, vec dugo pratim vas forum, sobzirom da ne zivim u Beogradu, zanimljivo je videti sta se dogadja :)

A sad da se prikljucim na temi, zainteresovao sam se za stan na BW pre nekih 6 meseci, i drago mi je sto ga bar za sad nisam uzeo. Sobizrom da je cena stana visoka naspram trzista. Sada kada vidim ovaj Promo stan vidim da smo po standardu i "Lux" gradnji daleko od Evrope. Kuhinja mi ne deluje lose, skroz je ok. Zamerka mi je ova ventilacija iznad kuhinje plafon nije iste visine kao ostatak stana sobizrom da u danasnje vreme postoje dosta bolja resenja. A zaklonjeni radijatori su uzasni! Pitam se zasto nisu stavljali podno greanje?! A i balkonska vrata na kupatilu su mi uzasna. Jel zna neko da li ce roletne biti elektricne?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=453921#p453921:29qah30x je napisao(la):
VladimirG » 26 May 2017 04:52 pm[/url]":29qah30x]Prvo da se Pozdravim, vec dugo pratim vas forum, sobzirom da ne zivim u Beogradu, zanimljivo je videti sta se dogadja :)

A sad da se prikljucim na temi, zainteresovao sam se za stan na BW pre nekih 6 meseci, i drago mi je sto ga bar za sad nisam uzeo. Sobizrom da je cena stana visoka naspram trzista. Sada kada vidim ovaj Promo stan vidim da smo po standardu i "Lux" gradnji daleko od Evrope. Kuhinja mi ne deluje lose, skroz je ok. Zamerka mi je ova ventilacija iznad kuhinje plafon nije iste visine kao ostatak stana sobizrom da u danasnje vreme postoje dosta bolja resenja. A zaklonjeni radijatori su uzasni! Pitam se zasto nisu stavljali podno greanje?! A i balkonska vrata na kupatilu su mi uzasna. Jel zna neko da li ce roletne biti elektricne?

Sacekaj da zavrse udji u jedan i onda daj svoje misljenje.
 
VRadovic PR sa slika se vec vidi da to nije ono sto je reklamirano i ono sto je bilo u oglednom stanu ovo je vise klasa za vistu/park a ne za bwr
 
Zar ste zaboravili da je rečeno od strane investitora da se stan oprema (kupatilo, kuhinja itd.) prema želji kupca!? Ovaj stan što vidimo je možda od nekog nakupca ili od nekog ko će da ga iznajmljuje na tržištu.

Takođe može biti da je neko zaposlen u Studiu B kupio ovaj stan što vidimo i sada ga oprema. :)

Isto tako ovu kadu što vidimo u jednom od tri ili dva kupatila koje ima stan će možda koristiti kućna pomoćnica za zahvat vode prilikom higijenskog održavanja ovog stana.
 
Ljudi, neće ovde seici živeti pa da se u jednom kupatilu zahvata voda od strane posluge ...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Nema to veze sa nacionalnim poreklom. Kućna pomoćnica je dobar dan pojava još od '80-tih kod nas. Konkretno u našem gradu Beogradu ima nekoliko desetina, ako ne stotina domaćeg porekla porodica koje koriste usluge kućne pomoćnice, dadilje itd.
 
Nisam ni mislio zbog porekla ili bilo čega, samo ovo nije tolika ekskluziva da će neko odvojiti kupatilo za poslugu i njene aktivnosti ... Jednostavno nije toliko vau što su najavljivali i to je to, ništa drugo ne tvrdim

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Sve od stanova što ima više od jednog kupatila je visoki standard u stanovanju. Bilo je, i ostalo je tako.
 
Po propisima za stan veci od dvosobnog (dnevna + spavaca) mora da se ima jos dodatni wc. Propisi jos od 70-tih.
 
vb01.jpg


vb02.jpg


vb03.jpg


vb04.jpg


vb05.jpg


vb06.jpg


vb07.jpg


vb08.jpg


malo sam obilazio stan vradovica nista spec mu nije gajba

pogled je ok do se gleda ka novom beogradu pozdrav sa ivsine :sesir: :gobb: :pob:
 
Sta se ceka sa fasadom? Nisu valjda ludi da ostave ovako "golu ciglu - blokove"
 
Moze li se znati sto ovaj sajt ne izbacuje tacne podatke o prodatim stanovima?

Svaki put kada se pogleda izbacuje drugi uzorak stanova. Ranije smo to analizirali pa je vreme mozda da proverimo da li se ista promenilo.
http://katastar.rgz.gov.rs/registarprom ... retnosti/#


1.
Цена: 313.500 EUR
Датум: 18.01.2017
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2.
Цена: 297.000 EUR
Датум: 20.01.2017
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

3.
Цена: 303.600 EUR
Датум: 21.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

4.
Цена: 301.400 EUR
Датум: 21.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

5.
Цена: 181.500 EUR
Датум: 22.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 61 m2

6.
Цена: 305.800 EUR
Датум: 26.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

7.
Цена: 301.884 EUR
Датум: 27.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

8.
Цена: 298.485 EUR
Датум: 28.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

9.
Цена: 194.700 EUR
Датум: 28.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 61 m2

10.
Цена: 359.700 EUR
Датум: 28.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 145 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

11.
Цена: 155.377 EUR
Датум: 29.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 57 m2

12.
Цена: 319.000 EUR
Датум: 29.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 90 m2

3. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

13.
Цена: 282.700 EUR
Датум: 30.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 99 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

14.
Цена: 200.200 EUR
Датум: 30.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 63 m2

15.
Цена: 201.300 EUR
Датум: 30.12.2016
* Купопродаја
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 61 m2

2. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 14 m2

16.
Цена: 194.100 EUR
Датум: 20.01.2017
* Куповина од инвеститора
* Више непокретности у промету

1. Врста непокретности: Гаражно место
* Површина: 15 m2

2. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 63 m2

17.
Цена: 361.900 EUR
Датум: 17.08.2016
* Купопродаја

1. Врста непокретности: Стан у стамбеној згради за колективно становање
* Површина: 118 m2
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=455002#p455002:o47z2q05 je napisao(la):
Dalmatinac » Sre Maj 31, 2017 1:12 pm[/url]":o47z2q05]Sta se ceka sa fasadom? Nisu valjda ludi da ostave ovako "golu ciglu - blokove"

Pa fasada se ne postavlja dok ne postave prvo stolariju. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=455101#p455101:12r365jb je napisao(la):
vradovic » Sre Maj 31, 2017 10:28 pm[/url]":12r365jb]Moze li se znati sto ovaj sajt ne izbacuje tacne podatke o prodatim stanovima?

Svaki put kada se pogleda izbacuje drugi uzorak stanova. Ranije smo to analizirali pa je vreme mozda da proverimo da li se ista promenilo.
http://katastar.rgz.gov.rs/registarprom ... retnosti/#

Da, najbolje ti je da gledaš dan po dan (ili da napraviš malu skripticu). Iako je trenutno prikazano da su podaci ažurni od 1. marta, za Savski venac ima podataka samo do kraja januara. Moj utisak je da za razliku od svih drugih kvadrata po Beogradu, za BW ne možeš izvući mnogo zaključaka iz kretanja toka cene. Cene u jednoj zgradi između najjeftinijeg i najskupljeg kvadrata razlikuju se za 25-50% (a možda nas sa sledećim stanjem čeka i 100% razlike pošto su udarili marketing prethodnih meseci za onih 6 penthousova u BWR). Dodatno, oni realno mogu da kupce ne upisuju u katastar - ako su stranci i/ili ako su usko vezani za upper management. Da li stvarno opako prodaju strancima, ili namerno rade da se ne mogu izvući svi relevantni podaci, ili pokušavaju da izvuku najviše od svakog potencijalnog kupca, ili jednostavno čekaju da se izgradi okolina pa da cena bude još veća (ili kombinacija nekih od ovih pretpostavki)... znaćemo pouzdano tek kad se prvi stanari budu useljavali... a možda čak ni tad ako je dosta otišlo strancima ili gasterbajterima.
 
Ne moze skripta jer im aplikacija izbacuje rezultate kroz ovu mapu koja ne daje direktne podatke da mozes da grepujes a nemaju API koliko ja znam.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=455112#p455112:h1d706qk je napisao(la):
vradovic » Sre Maj 31, 2017 11:34 pm[/url]":h1d706qk]Ne moze skripta jer im aplikacija izbacuje rezultate kroz ovu mapu koja ne daje direktne podatke da mozes da grepujes a nemaju API koliko ja znam.

Naravno da može. I to toliko lako može da za sat vremena igranja treba da dobiješ grafik za svaku zgradu koja te interesuje :). Ne samo BWR, već za bilo šta drugo u poslednjih nekoliko godina.
 
Vrh