Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

E6B0EBEB-ADDC-4D5A-8043-91F4175846F7.jpeg

večeras su se neki lokalili borili sa poplavom..ali ne kupaca.
 
Ju, kad pre loša hidroizolacija sati u Galeriji
 
Bio sam u prošlu sredu i, iako je popunjenije nego pre 6 meseci, utisak je slabašan. Slaba poseta, iako je bila sredina nedelje.

Verovatno je trebalo sačekati na Kulu i vezu s njom pre otvaranja. Dakle, poranilo se dve godine.
 
Bio sam u prošlu sredu i, iako je popunjenije nego pre 6 meseci, utisak je slabašan. Slaba poseta, iako je bila sredina nedelje.

Verovatno je trebalo sačekati na Kulu i vezu s njom pre otvaranja. Dakle, poranilo se dve godine.
Boze sacuvaj. I da se propuste 2 godine od zarada od lokala?
Ono po tebi, trebalo je da stoji zavrsen mol i da ceka 2 godine kulu da se otvori da bi bila veca poseta
Genijalno
 
Pokazalo se da je galerija više za zabavu vikendom nego za svakodnevnu posetu. Možda će se taj trend blago promeniti kad se useli više stanara u BNV.
 
Blam i sramota za Galeriju ovakav trzni centar da im klima vec danima po odredjenim lokalima ne radi, da se ne obaziru kada im se prijavi problem i ne resavaju nista po tom pitanju, kupci konstantno udju i izadju iz radnje jer ko ce da se krcka na 37 stepeni a pogotovo da udje da proba nesto u kabini. Pisem kao jedan od zaposlenih. Zaista sramota! Pa evo to treba i ovde objaviti... Trenutna temperatura u prodavnici je 37,4 stepena. Nehumano.
 
Blam i sramota za Galeriju ovakav trzni centar da im klima vec danima po odredjenim lokalima ne radi, da se ne obaziru kada im se prijavi problem i ne resavaju nista po tom pitanju, kupci konstantno udju i izadju iz radnje jer ko ce da se krcka na 37 stepeni a pogotovo da udje da proba nesto u kabini. Pisem kao jedan od zaposlenih. Zaista sramota! Pa evo to treba i ovde objaviti... Trenutna temperatura u prodavnici je 37,4 stepena. Nehumano.

Evo danas sam navratio i u hodnicima je vrh ali prodavnice su pakao, pitao sam baš devojku u Springfildu i kaže dolazili majstori ali ništa nisu uradili.
 
I ja mogu da potvrdim, odredjeni hodnici i radnje su pakao. Pitao sam radnicu u jednoj, kaze zalimo se, pisemo mejlove, onda nam puste malo, pa opet ugase.
 
Ne mogu ni da zamislim kolika je potrošnja energije za hladjenje tog prostora, a s obzirom da ne radi ni približno punom kapacitetu možda je u pitanju štednja.
 
I ja mogu da potvrdim, odredjeni hodnici i radnje su pakao. Pitao sam radnicu u jednoj, kaze zalimo se, pisemo mejlove, onda nam puste malo, pa opet ugase.
Sličan utisak imam. Hodnici ispod onog plastičnog (ili čega god) krova su užas. Kao u plasteniku. Po radnjama kako koja, ali meni je van radnji bilo toplije.
U Ušću na više mesta imaju stakleni krov i nije mi uopšte toplo ispod. E sad, da li je hladnije zbog stakla ili zato što je manja površina ne znam.
 
Ja ne kapiram ljudi jeste vi placeni da stalno postujete kad se otvori nova prodavnica u galeriji ili sta je fora? Sto nema "Usce News" ili "BEO News". Mada, ja bih stavio i "SOKANTNO" otvorila se nova prodavnica u galeriji (FOTO) (VIDEO). Mislim kao da je bitno, prodavnica ko prodavnica...
 
Ja ne kapiram ljudi jeste vi placeni da stalno postujete kad se otvori nova prodavnica u galeriji ili sta je fora? Sto nema "Usce News" ili "BEO News". Mada, ja bih stavio i "SOKANTNO" otvorila se nova prodavnica u galeriji (FOTO) (VIDEO). Mislim kao da je bitno, prodavnica ko prodavnica...
Pa, šta smeta? Neka objavljuju, može biti korisno.
 
Vrh