Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Kad smo već kod cinnamon buns, da vidite šta sam spremio i klopao juče uz forum :) A nije ni teško da se napravi





 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807389#p807389:3b2421dp je napisao(la):
Steva » Sub Dec 26, 2020 3:04 pm[/url]":3b2421dp]Kad smo već kod cinnamon buns, da vidite šta sam spremio i klopao juče uz forum :) A nije ni teško da se napravi






Mene najvise interesuje, na prvoj slici, u čemu to stoji pleh, jel to neka kerox sudopera, i to ležeće sanduče čemu služi?
Hvala
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807389#p807389:1hldxsv3 je napisao(la):
Steva » 26 Дец 2020 02:04 pm[/url]":1hldxsv3]Kad smo već kod cinnamon buns, da vidite šta sam spremio i klopao juče uz forum :) A nije ni teško da se napravi
Аууу бре @Стево, баш си безобразан да објавиш онакве узнемиравајуће фотографије :rant:

Сад си ме натерао у ове ситне сате, да одем да њушкам по фрижидеру :wink:
 
Сваки пут кад уђем у ову тему има све мање везе са архитектуром
 
Objekat je završen u građevinskom smislu izuzev pasarele koja će povezati TC sa kulom. Diskutuje se o utiscima onih koji su obišli tc, sadržajima, posećenosti, planovima i sl.
 
Мене занима на шта личи исхрана у Галерији са оваквим прометом, чак сам хтео да свратим до Максија онда ми паде на памет да и тамо мора да добар део лагера стоји на полицама од отварања.
 
blagic":3rhsbyr2 je napisao(la):
Čeka se recept :lool:

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807402#p807402:3rhsbyr2 je napisao(la):
Labud » 26 Dec 2020, 16:17[/url]":3rhsbyr2]Nemoj si stipsa, podeli recept :D


Gde ste navalili, recept je na nemačkom i za moju mašinu za kuvanje/miksanje :D Doduše ovo je veoma slično i na srpskom. :dil:

Гага":3rhsbyr2 je napisao(la):
Аууу бре @Стево, баш си безобразан да објавиш онакве узнемиравајуће фотографије :rant:
Сад си ме натерао у ове ситне сате, да одем да њушкам по фрижидеру :wink:

:laugh:

Luxor90":3rhsbyr2 je napisao(la):
Mene najvise interesuje, na prvoj slici, u čemu to stoji pleh, jel to neka kerox sudopera, i to ležeće sanduče čemu služi?
Hvala

To je kuhinjska radna ploča od mineralnih vlakana, a sanduče je preklop za shuko i USB utičnice.

---

A sada nazad na temu, onaj muzej mi deluje još i najbolja stvar u TC, kolika je trenutna popunjenost TC?
 
Ja sam danas bio prvi put u Galeriji. Lepo izgleda ceo objekat, a čini mi se da je poseta bila značajno bolja od slika koje su bile objavljene na forumu.

Mislim da će i pored pozicije koja nije usput velikom broju linija GSP-a, poseta na proleće/leto biti puno bolja. Prednost u odnosu na druge TC je asortiman, tj što će sve biti na jednom mestu.
 
:mrgreen:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807779#p807779:158ip1fj je napisao(la):
solecar » Ned Dec 27, 2020 10:48 pm[/url]"]Lidl, Super vero, IDEA... dolaze u Galeriju?
Odakle ti ovo?
 
Iz moje glave. A to pitam zato što ovde neki tvrde da će Galerija imati od igle do lokomotive, i da će sve što postoji u gradu biti u njoj, te da će zato ljudi u nepreglednim kolonama dolaziti tamo, i da neće imati potrebe da idu bilo gde drugde. Pa reko, da proverim da li će to zaista biti tako, kad već tol'ko pričaju o tome.
A može i da se tumači kao što kaže Pegasus.
 
Juce je izgleda otvoren P.S Fashion na 1.spratu https://www.galerijabelgrade.com/sr/eve ... on-opening,
a vrlo uskoro se otvara Belodere doduse mali lokal ali u prizemlju blizu kruga https://belodore.rs/o-nama/beograd

Pre par nedelja je otvoren Kiko Milano https://www.galerijabelgrade.com/sr/eve ... nd-opening

Ocigledno ce se lokali otvarati u hodu, uz samo kratko obavestenje na sajtu, mozda ako Inditex otvori svih 7 brendova zajedno, bude ispraceno nekim dogadjajem vecim, barem bih ja tako uradio jer je pocetak rada Galerije prosao ipak ne bas dobro.
 
da bice i dom zdravlja i benzinska pumpa u sred galerije. sve na jednom mestu! bas kao sto i kazu svi koji ne misle da ce galerija biti srusena za dve godine.

posto u galeriju idem otprilike jednom nedeljno, realnost na terenu je takva da to nije grad duhova kako ga ovde prikazuju. prizemlje funkcionise prilicno normalno, u svakom kaficu i restoranu je po nekoliko stolova zauzeto. u maxiju uvek ima nekog u redu ispred vas na delikatesu ili na kasi. prvi sprat deluje pomalo sablasno zbog velikog broja neotvorenih radnji. poslednji sprat je malko zivnuo, u dexyco se u poslednje vreme uvek nadje nekoliko kupaca u isto vreme.

svakako da tu mora da dodje jos kupaca i da veliki broj neizdatih lokala daje losiji osecaj nego sto bi inace bio. ali price da je ovo neko sablasno mesto su nerealne, nije to, cak ni sad. a kad bi svi lokali bili izdati ovo bi bez konkurencije bio najbolji trzni centar u beogradu.
 
Galerija sada a i tokom 2021god ce imati veliku prednost jer uvek sigurno ima slobodnog parking mesta u garazi, ne gubi se vreme za izlazak/ulazak kao ni za trazenje slobodnog garaznog mesta. A posle proleca kada krene veca posecenost, 3600 parking mesta, sto je 3x vise od TC Usce ce takodje biti velika prednost. Tada ce znaciti i ona aplikacija za pronalazenje auta, ne znam kako su to uspeli ali stvarno radi jako dobro.

Takodje i aplikacija Galerije je jako dobra, skupljaju se bodovi i popusti, moze pre dolaska da se vidi koji nivo parkinga je koliko popunjen, sve to ce pomalo znaciti za privlacenje posetilaca.
 
Par utisaka od juce:
- Prvi nivo garaze je bio pun, a sama garaza ima odlicnu saobracajnu signalizaciju, sto je u vecini trznih centara kod nas problematicno (previse ljudi se u neznanju krece suprotnim pravcem od predvidjenog).
- Prostor je ogroman i broj ljudi koji je juce bio je iznenadjujuci u odnosu na trenutnu ponudu.
- ETFE paneli pruzaju veliku kolicina prirodnog svetla sto iskustvo cini boljim u odnosu na druge trzne centre.
- Hodnici su prostrani i prijatni.
- Trenutna ponuda je nedovoljna za toliko veliki prostor i osecaj je zbog toga cudan (postoji mnogo praznih zona).

Ukoliko se svi lokali otvore na prolece ovo ce bez sumnje biti najbolje mesto za kupovinu.

IMG-5306.jpg
 
Bio sam danas da bi izbegao guzve i odlicno sam prosao.
Mrtvilo, u vrh glave stotinak posetilaca u celom molu, prazni hodnici, uglavnom se gluvari po kaficima.
Idila

S druge strane vidim u Uscu su nesnosne guzve, svi idu tamo od ranog jutra
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807917#p807917:2gc46qe0 je napisao(la):
bushwick » 28 Dec 2020 11:37[/url]":2gc46qe0]da bice i dom zdravlja i benzinska pumpa u sred galerije. sve na jednom mestu! bas kao sto i kazu svi koji ne misle da ce galerija biti srusena za dve godine.

posto u galeriju idem otprilike jednom nedeljno, realnost na terenu je takva da to nije grad duhova kako ga ovde prikazuju. prizemlje funkcionise prilicno normalno, u svakom kaficu i restoranu je po nekoliko stolova zauzeto. u maxiju uvek ima nekog u redu ispred vas na delikatesu ili na kasi. prvi sprat deluje pomalo sablasno zbog velikog broja neotvorenih radnji. poslednji sprat je malko zivnuo, u dexyco se u poslednje vreme uvek nadje nekoliko kupaca u isto vreme.

svakako da tu mora da dodje jos kupaca i da veliki broj neizdatih lokala daje losiji osecaj nego sto bi inace bio. ali price da je ovo neko sablasno mesto su nerealne, nije to, cak ni sad. a kad bi svi lokali bili izdati ovo bi bez konkurencije bio najbolji trzni centar u beogradu.
Sablasno nije, malo je više ljudi nigo li sablasno. Taman za toliko koliko je uobičajeno da bude više ljudi u tržnim centrima i radnjama u ovo doba godine. A što se tiče marketa, pa to uobičajeno da bude više ljudi nego u drugim mestima u okviru tržnog centra, osim u kafićima, koji gde god da se otvore, uvek će imati klijentelu.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=807929#p807929:2gc46qe0 je napisao(la):
Pegasus » 28 Dec 2020 12:06[/url]":2gc46qe0]Galerija sada a i tokom 2021god ce imati veliku prednost jer uvek sigurno ima slobodnog parking mesta u garazi, ne gubi se vreme za izlazak/ulazak kao ni za trazenje slobodnog garaznog mesta. A posle proleca kada krene veca posecenost, 3600 parking mesta, sto je 3x vise od TC Usce ce takodje biti velika prednost. Tada ce znaciti i ona aplikacija za pronalazenje auta, ne znam kako su to uspeli ali stvarno radi jako dobro.

Takodje i aplikacija Galerije je jako dobra, skupljaju se bodovi i popusti, moze pre dolaska da se vidi koji nivo parkinga je koliko popunjen, sve to ce pomalo znaciti za privlacenje posetilaca.
Kako će 3x više parking mesta da bude prednost u odnosu na Ušće, kada je sam tržni centar jedno 3x veći nego Ušće?
 
je napisao(la):
Kako će 3x više parking mesta da bude prednost u odnosu na Ušće, kada je sam tržni centar jedno 3x veći nego Ušće?

Galerija je duplo veca od Usca 93.000m2 GLA vs 46.000m2 GLA Usce.
 
Sa Kulom 2 Ušće ima oko 2000 parking mesta. Nisam bio tamo, ali bi trebalo da su spojene.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
U pravu si.

Ideja jeste bila da mogu da se spoje, ali nisu spojili (tj i dalje mogu biti, samo nije praktično).

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Vrh