Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Ja licno volim Subway.
Burger king mi je kao neka krs varijanta “Meka”.

Odlicne vesti ako svi ti brendovi dodju!
 
ja sam kao klinac bio odusevljen subway-om, u americi mi je to bila omiljena brza hrana. dugo nisam bio a kada sam pre par godina u par evropskih gradova probao bas sam bas razocaran, ne znam da li se promenio moj ukus ili nesto u njihovoj evropskoj ponudi ali ako se pojave u srbiji spreman sam da im dam jos jednu sansu
 
Meni subway nista posebno kad sam jeo u USA, i nije jeftin tipa 6-7$. Bolji je bilo koji index sendvic po Beogradu.
A Burger King, meni jedina razlika u odnosu na McDonalds je sto im meso ima "dimljeniji" ukus. Ako se ne varam cak su skuplji od MC-a.
 
Znači dolaze Guči i Prada u Galeriju?
Sad je meni jasno zašto sele buvljak na kraj grada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742288#p742288:3uszsmor je napisao(la):
razgradjevinar » 26 May 2020 06:53 pm[/url]":3uszsmor]ja sam kao klinac bio odusevljen subway-om, u americi mi je to bila omiljena brza hrana. dugo nisam bio a kada sam pre par godina u par evropskih gradova probao bas sam bas razocaran, ne znam da li se promenio moj ukus ili nesto u njihovoj evropskoj ponudi ali ako se pojave u srbiji spreman sam da im dam jos jednu sansu
Ja sam ih jeo u lisabonu bukurestu ljubljani amsterdamu
I po meni najbolji je bio u ljubljani najveci izbor priloga su imali
Tako da nije svaki subway isti
 
U našim tržnim centrima se najmanje kupuje u premium radnjama. Možda će ipak nastupiti kopernikanski obrt sa budućim stanarima Kule i dolaskom premium turista iz zone istočnog i zapadnog Balkana pa dođe do navale na te brendove u BW Galeriji. Biće veća gužva nego na buvljaku :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742302#p742302:31c28tgw je napisao(la):
zexland » 26 May 2020 07:46 pm[/url]":31c28tgw]Gucci, Louis Vuitton i ostali bi ipak trebali kao premium brendovi da budu u Knezu. Spasicev pasaz bi bio idealan za par takvih radnji...al dobro...

Ako se sećaš, jedno vreme su na Terazijama bivstvovali "Armani" i "Burberry", a "Sportina" - zastupnik pomenutih brendova - je kao jedan od glavnih razloga za zatvaranje tih prodavnica navela "loš pristup radnjama i nedostatak parking mesta".

Meni je i dalje iznenađenje najava dolaska tih fensi-šmensi brendova u "Galeriju", iako znam da u Beogradu ima ljudi koji mogu da daju šest mojih mesečnih plata za jednu tašnu, i verovatno im opcija "Navodnog Beograda" najviše odgovara zato što će moći da parkiraju svoje automobile gotovo "na vrata" radnje, a imaće i izdvojeno ćoše sa buticima sa luksuznom robom (tzv Lux Street) gde plebs realno neće ni imati razloga da zalazi.

Doduše, ne vidim da se u postovima upućenih forumaša pominje "Prada" iako ju je Bucko Babić obećavao Borku onomad u parlamentu, pre no što je od šefa poslanika koji se divi sposobnostima svog vođe da satima ne ide u WC, avanzovao do fotelje direktora "Koridora" :p
 
Ja pitam za Gucci i lui viton i burger King ne zato što ću ja da kupim nes u guciju ali dosta ima stranaca po Beogradu na vodi koji su kupili stan i to će biti baš ono za Srbiju kad bi se otvorili svi ti brendovi i ja mislim da treba da otvore jel će dosta ljudi tih stranaca kupiti u guciju ili Lui vitonu Ali zato u burger Kingu ako se bude otvorio ima da jedem stalno jer svi kažu da je bolji od meka
 
media market je ranije bio u SRB, cini mi se da su neki bugari drzali fransizu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ah da tehnomarket........odlicna radnja, bili su kod hale sportova imali veliki lokal koji 10 godina od zatvaranja je i dalje prazan, i imali su u Delta City-ju velik lokal gde je danas SportVision. Bas sam gotivio da odlazim tamo kao klinac. Bugarski je brend
 

Prilozi

  • tm.jpg
    tm.jpg
    239,1 KB · Pregleda: 6.932
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=742398#p742398:18r50dmk je napisao(la):
vradovic » Sre Maj 27, 2020 2:45 am[/url]":18r50dmk]Veruj mi ici ces ti nazad u mek :)

meni vala krilca npr bolja u burger kingu, burgeri neki ne secam se su isto bili ok. Da li su bolji od meka...? Ne bih mogao da kažem kao ni da su gori. Sve je to meni isto djubre sa sličnim ukusom.
 
Uglavnom se to sve kupuje napolju. Cisto zbog toga sto dobijes povracaj poreza. Mislim nije malo kada ti na 1000evra recimo vrate 100-130 (zavisi od zemlje do zemlje).

Al onda imas onaj momenat, bacaj kutije i sve to kako te ne bi d**** na carini... Sve ima svoje.

Ali ajde za bracu Kineze kad dodju, da ostave pare, oni balave na Louis Vuitton.
 
Шта ће са Галеријом када нагрну исиланти, када заседну тамо по цео дан, ко ће им онда ићи, како ће то регулисати?
 
Realno, isto pitanje možeš postaviti za bilo koji TC ili javni objekat u BG...
A ne vidim nešto da je do sada bio problem, osim u parkovima.... tako da...
 
.
 

Prilozi

  • bw g.jpg
    bw g.jpg
    83,1 KB · Pregleda: 4.358
  • bwg1.jpg
    bwg1.jpg
    89,9 KB · Pregleda: 4.359
Cini mi se da su bilbordi na garazi poceli da blede. S obzirom na blizinu Gazele cudno mi je sto nisu koristili ekrane umesto postera.
 
Mozda jer bi nocu bljestali direktno u autoput gde bi ometalo vozace.
 
Ne vidim da je to ovde problem.

Screen-Shot-2020-06-04-at-15-26-19.png


Rekao bih da nemamo propis po pitanju svetlecih reklama i saobracajnica, u smislu da je ogranicena jacina osvetljenja.
U svakom slucaju ekrani ne moraju da budu podeseni na maksimum nocu, a izgledalo bi mnogo bolje.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=734675#p734675:2zze359b je napisao(la):
Vlajkoni » 03 May 2020 04:51 pm[/url]":2zze359b]Današnje slike...
file.php
 
Ovaj dvospratni trzni centar zaklonio ceo pogled na Beograd. Ispada, po onima koji se zale da im visoke zgrade zaklanjaju pogled, da ovde cak ni dva sprata nije trebalo graditi, jer i od njih se nista ne vidi. :lool:
 
Problem je što pravi zid neposredno uz reku. Zaista ne vidim potrebu da je tako blizu vode. Ako su jedini razlog restorani, onda jbg.
 
Vrh