Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Galerija News:

Postavljena najava za mesto odakle će se iz Galerije (drugi sprat) ulaziti za vidikovac na Kuli Beograd.
e05c9b1e6649701eb3977c634fe95e62.jpg
26ff1c7e9b6d3360192f6e35706482ca.jpg
915bd7afa731471c640852720e8b8768.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Ide još jedan Boutique 😅
Neće sigurno biti Butique, čak i da oni otvore gore. Moja pretpostavka je da će ući nešto tipa Zuma, Nobu, Cipriani. Onaj italijan vlasnik Cipriani-a je već bio u BG da bi posetio BNV i taj je bila neka priča da će se u BNV u nekom trenutku otvoriti Cipriani. Imam neki osećaj da će ovo biti taj trenutak ;)
 
Iako se slažem da ugostiteljski objekat na vrhu kule mora da bude nešto reprezentativno, ne mogu a da ne primetim da me ovo ispaljivanje imena Nobu, Cipriani, Nusret neodoljivo podseća na ranije stranice iste ove teme, kada su isto tako ispaljivana imena Gucci, Versace, Louis Vuitton, sa istom ili većom sigurnošću u njihov dolazak onih koji su ih najavljivali. Drugim rečima, biću izuzetno razočaran, ali ne i iznenađen ako se gore na kraju ipak otvori Boutique 41, Diverzija Skylounge ili neka slična glupost lokalnih partnera BWa, da ih tako nazovem. Svakako se nadam da nisam u pravu u svojoj paraleli
 
Iako se slažem da ugostiteljski objekat na vrhu kule mora da bude nešto reprezentativno, ne mogu a da ne primetim da me ovo ispaljivanje imena Nobu, Cipriani, Nusret neodoljivo podseća na ranije stranice iste ove teme, kada su isto tako ispaljivana imena Gucci, Versace, Louis Vuitton, sa istom ili većom sigurnošću u njihov dolazak onih koji su ih najavljivali. Drugim rečima, biću izuzetno razočaran, ali ne i iznenađen ako se gore na kraju ipak otvori Boutique 41, Diverzija Skylounge ili neka slična glupost lokalnih partnera BWa, da ih tako nazovem. Svakako se nadam da nisam u pravu u svojoj paraleli
Nusret 😂😂😂😂😂😂😂😂
Nemoj tog turskog smecara vise u istu recenicu sa bilo kojim boljim restoranom.. za njega je bela reka luks..
 
Nusret 😂😂😂😂😂😂😂😂
Nemoj tog turskog smecara vise u istu recenicu sa bilo kojim boljim restoranom.. za njega je bela reka luks..
Ja sam samo citirao šta je napisano, nisam pustio upliv ličnih stavova, kao što nisam rekao ni šta mislim o Gučiju i ostalima 😂
 
neodoljivo podseća na ranije stranice iste ove teme, kada su isto tako ispaljivana imena Gucci, Versace, Louis Vuitton, sa istom ili većom sigurnošću u njihov dolazak onih koji su ih najavljivali.
Ovde smo pročitali da Gucci ili LV je već snimao neku reklamu i da će radnja biti otvorena uskoro. Evo već se pojavljuju prve multibrend radnje u Galeriji sa brendovima tipa Brunello Cucinelli, tako da ne sumnjam da će uskoro nešto od ovih luxury brendova biti otvoreno.

Polako, samo strpljenja, i sve ćemo to dobiti - neki da kupujemo, neki samo da gledaju i ispaljuju selfije ispred butika i u kabini za probu, ali biće prilike za sve.
Drugim rečima, biću izuzetno razočaran, ali ne i iznenađen ako se gore na kraju ipak otvori Boutique 41, Diverzija Skylounge ili neka slična glupost lokalnih partnera BWa, da ih tako nazovem. Svakako se nadam da nisam u pravu u svojoj paraleli
Prvo Skylounge je Hiltonova franšiza za rooftop-ove, a ne domaća.

Drugo čak i ako bi se otvorili Butique ili Diverzija, nadam se da bi im lokacija na vrhu kule u kojoj se nalazi St Regis otvorila vrata ka širenju u region ili Evropu. Šta god mislio o Aci Bosancu, Kesiću i ekipi, bio bih izuzetno srećan da, npr. u Beĉu sedim u Butique ili Diverziji, znajući da je to domaći (srpski) brend.
 
bio bih izuzetno srećan da, npr. u Beĉu sedim u Butique ili Diverziji, znajući da je to domaći (srpski) brend.
Niko ne brani da nabavis ili oni lokal u Becu i pitas da otvoris njihov brend verujem da bi te prihvatili za partnera.

Ceo BnV je tako ocajan i otvoren zna se zbog cega i kako ali valjda svi zele da se slikaju u kabinama sa nekim brendom i BnV je pokazatelj urusavanja drustva i materijalizacije istog.
 
Iako se slažem da ugostiteljski objekat na vrhu kule mora da bude nešto reprezentativno, ne mogu a da ne primetim da me ovo ispaljivanje imena Nobu, Cipriani, Nusret neodoljivo podseća na ranije stranice iste ove teme, kada su isto tako ispaljivana imena Gucci, Versace, Louis Vuitton, sa istom ili većom sigurnošću u njihov dolazak onih koji su ih najavljivali. Drugim rečima, biću izuzetno razočaran, ali ne i iznenađen ako se gore na kraju ipak otvori Boutique 41, Diverzija Skylounge ili neka slična glupost lokalnih partnera BWa, da ih tako nazovem. Svakako se nadam da nisam u pravu u svojoj paraleli
Otvara se Poncho na vrhu kule proverena informacija
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
BnV je pokazatelj urusavanja drustva i materijalizacije istog
bravo za ovu konstataciju. i ja lično smatram da je ovaj projekat u velikoj meri doprineo podeli, urušavanju, degradaciji i dekadenciji ovog društva...s ovim projektom su nekako najgore vrednosti počele da isplivavaju na površinu i najgori ljudi u društvu da posttaju "bitni"
 
smatram da je ovaj projekat u velikoj meri doprineo podeli
Ja mislim da bi toga došlo pre ili kasnije jer od kada sam ja bio mali učeni smo da smo svi isti (siromašni) a ko ima pare je lopov i to je bila dominantna mantra u 90im i ranim 2000im iako to nije ni tada bila istina.

Npr. u osnovnoj školi moji su se plašili da se družim sa jednim drugom čiji je tata vozio jako dobar auto tada (Meĉku slona) iako je imao sasvim legalan biznis, jer su moji razmišljalo ko vozi takav auto mora da je mafijaš.

Problem je što se to razmišliajje (svi smo isti) odrzalo i dan dans i ko se istice finansijski je negativna pojava (danak komunizma i komunjarskog načina razmišljanja) i srećom u prethodnih 5 godina jedan deo ljudi je počeo da shvata gde pripada i počeo je da uviđa stvaranje klasnog društva u Srbiji gde ne postoje samo pošteni i siromašni i bogati lopovi, već mnogo klasa između.

Mislim da su BNV i drugi jači projekti stanogradnje omogućili ljudima da nađu svoj dom tamo gde će biti okruženi ljudima sličnih klasa. Imam drugara koji je pre 15 godina kupio stan na Karaburmi, pa se preselio u BW terase i što kaže lik "kada sam se sa putovanja širom sveta sa luksuznih destinacija tipa Sejšeli, Maldivi, Karibi vraćao na Karaburmu osećao sam se čudno, odskakao sam od komšiluka, a sada kada se sa takvog putovanja vraćam u BW terase, oseĉam se da pripadam tamo gde i treba da budem".
 
Ovde smo pročitali da Gucci ili LV je već snimao neku reklamu i da će radnja biti otvorena uskoro. Evo već se pojavljuju prve multibrend radnje u Galeriji sa brendovima tipa Brunello Cucinelli, tako da ne sumnjam da će uskoro nešto od ovih luxury brendova biti otvoreno.

Polako, samo strpljenja, i sve ćemo to dobiti - neki da kupujemo, neki samo da gledaju i ispaljuju selfije ispred butika i u kabini za probu, ali biće prilike za sve.

Prvo Skylounge je Hiltonova franšiza za rooftop-ove, a ne domaća.

Drugo čak i ako bi se otvorili Butique ili Diverzija, nadam se da bi im lokacija na vrhu kule u kojoj se nalazi St Regis otvorila vrata ka širenju u region ili Evropu. Šta god mislio o Aci Bosancu, Kesiću i ekipi, bio bih izuzetno srećan da, npr. u Beĉu sedim u Butique ili Diverziji, znajući da je to domaći (srpski) brend.

Boutique je obično smeće od restorana. Tipičan restoran za turiste dok i oni ne zađu u neku uličicu, tokom par dana odmora u Beogradu, i nađu nešto bolje. Jedino sigurno je tamo da poručiš espresso i kiselu. Takav restoran ne bi prošao u Beču ni pod razno, bolje da otvore Donner nego Boutique.
 
Otvara se Poncho na vrhu kule proverena informacija
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Zaboravljate i na "Cross" i on je na listi smeća ranga Boutique. Pri tome, oba imaju nazive koji ne asociraju ni na šta ukusno ili makar jestivo.

Pončo bi bio OK, lepo kod ovog lifta koji vodi gore, batice u trenerkama i patikama čekaju u redu da se popnu i poruče gurmansku.
 
Mislim da su BNV i drugi jači projekti stanogradnje omogućili ljudima da nađu svoj dom tamo gde će biti okruženi ljudima sličnih klasa.
Svakako da svaka klasa treba da trazi slicne sebi ali kada vec spominjes klase ovom drustvu odavno treba stvarna provera porekla imovine i mislim da bi onda veci a jacih projakata imala druge stanare u vecini slucajeva. No to poreklo imovime nam je slaba da ne kazem ocaj a strana od oberkezeva preko monarhija komunista demokarata i naprednjala.
 
Vrh