Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Galerija News:
Otvara se "Longines" u prizemlju.
60bfab8df22ec2ecf57c9706481b7be8.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Galerija News:

Na prvom spratu, u onom delu namenjenom za luksuzne radnje koji zvrji prazan, najavljeno otvaranje radnje "Camillias".

Na prvom spratu, prekoputa Terranove, otvoren "Kakadu bar".

Na prvom spratu se uskoro otvara "Helly Hansen". Sve je spremno u radnji. Večeras skidaju zaštitu sa izloga.

U prizemlju, prekoputa Maksija otvara se apoteka "Maelia", iako već ima jedna prekoputa Galerije..
0e3c30cdf04ef3e0b4db3911425bc26f.jpg
32ff224bc7fb4f408b0a7d5db09824f7.jpg
361c482d718132a5692f8efa005da456.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Da ne samo jedina u Srbiji već i u regionu. Pored Rolex/Tudor radnje ovo je i jedina brand watch radnja (ne računam naravno swatch koji je deo iste grupacije) Ovo je verovatno otvorio Absolute koji je uvoznik cele Swatch grupacije...nadamo se da će i Omega uskoro.
 
Da ne samo jedina u Srbiji već i u regionu. Pored Rolex/Tudor radnje ovo je i jedina brand watch radnja (ne računam naravno swatch koji je deo iste grupacije) Ovo je verovatno otvorio Absolute koji je uvoznik cele Swatch grupacije...nadamo se da će i Omega uskoro.
Tako je. Ne bi me cudilo da dodje Petrovic i otvori Rolex kao i ostale shopping mall brendove satova
 
Tako je. Ne bi me cudilo da dodje Petrovic i otvori Rolex kao i ostale shopping mall brendove satova
Zasto bi Petrovic otvarao jos butika kada je jedan vise nego dovoljan? On na godisnjem nivou dobije oko 30 mozda malo jace, pozeljnih modela, odluci kome ce da proda, za ostale ima da kupe two tone modele koje niko nece, nema poente otvarati dodatan salon
 
Zasto bi Petrovic otvarao jos butika kada je jedan vise nego dovoljan? On na godisnjem nivou dobije oko 30 mozda malo jace, pozeljnih modela, odluci kome ce da proda, za ostale ima da kupe two tone modele koje niko nece, nema poente otvarati dodatan salon
Vise sam mislio na Tudor. Dobije on vise ne zavaravaj se, ne bi mu se isplatilo da drzi radnju po trenutnom modelu :) Ipak Rolex napravi preko milion satova godisnje - da, u rangu sa Casiom gde average sat kosta $50.
 
Oni rade Rolex u Srbiji, Crnoj-Gori i Mađarskoj.
 
Vise sam mislio na Tudor. Dobije on vise ne zavaravaj se, ne bi mu se isplatilo da drzi radnju po trenutnom modelu :) Ipak Rolex napravi preko milion satova godisnje - da, u rangu sa Casiom gde average sat kosta $50.
Sad ti vidi koliko AD kao sto je Petrovic postoji, pa vidi koliko je sportskih modela u tih milion, imao sam ja ponudu da budem prodavac u Petrovicu, tesko da imas bolji uvidjaj u ovo od mene. Nemaju vise od 2 Daytone za celu godinu, eventualno naruce jos jednu ako je zatrazi neki klijent koji je ostavio jace od 100k kod njih
 
Neće Petrović sigurno otvoriti, znam iz prve ruke..:). Generalno slabo se kupuje kod njih...većina ljudi ili ide do Malalana ili negde drugde za takve satove pogotovo Rolex koji ima neku svoju fiktivnu listu čekanja. Doduše u Budimpešti jako lepo rade. Ova Longines radnja i od skoro uvoz Orisa u Bomar su super stvari za nas ljubitelje satova...najzad da se pomerimo od fashion opcija koje su preplavile radnje u poslednjih 10ak godina.
 
Tanko je to, pa koliko se satova ukupno proda godišnje.
 
Rolex Datejust sa jubilee narukvicom i sa nekim ciferima su jedni od najtraženijih modela. Ne znam na koji two tone misliš GMT? To je isto jedan od popularnijih modela.
 
Rolex Datejust sa jubilee narukvicom i sa nekim ciferima su jedni od najtraženijih modela. Ne znam na koji two tone misliš GMT? To je isto jedan od popularnijih modela.
Ni jedan two tone model nije popularan niti pozeljan, svaki two tone koji trazis dobices, samo se ne zna koliko se ceka, ali svako dobija, svaki datejust sa fluted bezelom nije pozeljan i to isto moze lako da se dobije, datejust sa jubile narukvicom i smooth bezelom nije pozeljan, greskom sam u prethodnom komentaru napisao sa fluted umesto smooth bezelom
 
Domed misliš...to je tačno. Al za GMT apsolutno nije tačno. Pokušaj da nađeš popularnog Betmena ili Pepsi.
 
Galerija News:

- Otvoren restoran "T.I.S.I." u prizemlju umesto restorana "Pupin".

- Zatvoren "Play wallet" na drugom spratu - besmislena prodavnica novčanika.
490f8aa6549a638e01572e7c8fef7776.jpg


Sent from my SM-S926B using Tapatalk
 
Vrh