Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Galerija News:

- Otvorena radnja luksuznog brenda "Frette" u prizemlju - to je posteljina koja se koristi u hotelima "St. Regis"

- Najavljeno otvaranje prodavnice zdrave hrane "Tref" u prizemlju, prekoputa "Maksija"

- Otvorena renovirana radnja "Under armor". Renoviranje nije ni bilo potrebno ako mene pitate. Stavili su neke ekrane u izlog.
ddcb4ab398ae264bf4866a45d99f9ae4.jpg


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Jel čekamo sve radnje da se otvore da ovo ode u završene projekte ili čekamo da proradi pasarela ili sta konkretno ....
 
Hvala kolegama koji su mi otkrili da je otvoren onaj nadzemni parking, ne pamtim kad sam lakse usao i izasao u sred vikenda 😃
 
Juce sam posle duze vremena prosetao 0 nivoom Galerije i u toku su radovi na 2 poznate radnje, Calzedonia i Intimisimi.

Galerija ce definitivno imati ubedljivo najveci izbor brendova na jednom mestu, ali trebace ipak jos vremena da se popune lokali na 1. a pogotovo na 2.spratu TCa.

Dosta ce zavisiti i od momenta otvaranja Kule tj njenog vidikovca, jer bi ona trebala da solidno poveca protok ljudi kroz Galeriju.
 
Za ovo su pre svega krive arhitekte. Projektovali su krov kao nekakav vidikovac, ostavljen bez ikakvog nadzora. Na krov se stize liftom i onda, ako zelite, mozete i da skocite - nema ko da vas spreci! Takva glupa arhitektonska ideja u kombinaciji sa srpskim narodom koji ne ume da se ponasa i navikao je da zivi ne postujuci nijedno pravilo - morao je da rezultira ovim.


Sent from my SM-S906B using Tapatalk
 
Njihovo rešenje za nedovoljno obezbeđen vanredni izlaz na krov je da svima zabrane da koriste obične izlaze na krov?
 
Vrh