Šta je novo?

Bulevar Oslobodjenja (ex JNA) od Autokomande do Slavije rekonstrukcija

Људи, да ли је ово могуће?? :shock: :shock: :shock:

Како они који су ово осмислили мисле да слепи људи користе ову стазу??? :bash:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=484307#p484307:1xve9olu je napisao(la):
laki72 » 12 Окт 2017 08:52 am[/url]":1xve9olu]
@stf
Pa verovatno GSP 'sklepotine' nisu vise njihove, posto ako se ne varam otpravnici na okretnicama su jedinstveni za sve prevoznike i njima rukovodi direkcija, zar ne?

Њихове су и већина се више не користи од када је Дирекција преузела оперативу. Али, без обзира што се не користе, не дају да се уклоне "јер им требају" ...

Ако је већ тако, барем би их натерао да набаве киоске по стандарду, оне црне, па нек стоје празни.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=484597#p484597:2duzj27j je napisao(la):
Astrotrain » Pet Okt 13, 2017 8:49 am[/url]":2duzj27j]Људи, да ли је ово могуће?? :shock: :shock: :shock:

Како они који су ово осмислили мисле да слепи људи користе ову стазу??? :bash:
file.php

file.php
Ovo je uvreda za zdrav razum. Umesto da hidrant ide u okviru zelene povrsine stavljaju ga po sred pesacke staze i to dela za slepe jos kao oko njega stave taktilne ploce da kao slepa osoba zaobidje :bash: :violina:
 
Треба сада дићи буку као онда у Војводе Степе када се на тактилној стази нашла бандера па су је померали. Ко може да преко твитера ово пошаље Малом, Весићу, Фолићу и екипи која прекраја радове без планова.
 
Stvarno taj ko je projektovao treba sam sebi da uruči otkaz...
 
Pojaviće se ovo valjda u Blicu. Bilo bi dobro kada bi imali vezu u N1. Posle onoga juče sa Vesićem, ovo bi im došlo kao kec na 11.

Evo, već imam scenario. Prvo se izvuče Vesićeva izjava kako se neće praviti greške kao u Đilasovo vreme u Vojvode Stepe i snimak one bandere i par sličnih grešaka.

Zatim sledi snimak ovog hidranta i bilborda.

Zatim sledi jučerašnja izjava Vesića da ako želi da se diskutuje s njim, novinarka treba da se učlani u stranku i pitanje da li uopšte smeju da postave pitanje Vesiću u vezi ovog hidranta i bilborda.

I za kraj, novinarka obilazi stranke i učlanjuje se (ili osniva nov stranku).
 
Pocelo "smirglanje" tramvajske bastice na bulevaru.

hXHxkkM.jpg


Z7PI0Hf.jpg


6jOJORQ.jpg


Malo su losije slike, slikano iz kola u pokretu.

Ako se ovo lepo izglanca nece biti onog truckanja koje sad imamo.

Dosta ljudi je kukalo sto nema armaturu, armatura ja bila pre sredjivanja i kad asfalt pukne onda su one zice izvire, znam da sam uvek pazljivo gledao tuda kad prolazim ili se parkiravam da ne iscepam gume na zicu,

A verujem da ce ovaj beton biti dobar, pogotovo sto imaju dva sloja betona.
 
Laički - nema šanse da se spreči truckanje sa ovakvom mašinom sa malom površinom koja ima kontakt sa podlogom koja se glača. Ovo može da sredi sitne neravnine i da bude glatko, ali ako je površina talasasta neće se tu mnoog promeniti.
 
Ja koliko sam primetio nije talastasta povrsina, vec je problem sto prelazis preko kamencica i neravnog dela, sto sam ovom masinom glancaju. Videcemo za par dana :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=484629#p484629:2qbn9sz5 je napisao(la):
astrodule » 13 Oct 2017 10:10 am[/url]":2qbn9sz5]Pojaviće se ovo valjda u Blicu. Bilo bi dobro kada bi imali vezu u N1. Posle onoga juče sa Vesićem, ovo bi im došlo kao kec na 11.

Evo, već imam scenario. Prvo se izvuče Vesićeva izjava kako se neće praviti greške kao u Đilasovo vreme u Vojvode Stepe i snimak one bandere i par sličnih grešaka.

Zatim sledi snimak ovog hidranta i bilborda.

Zatim sledi jučerašnja izjava Vesića da ako želi da se diskutuje s njim, novinarka treba da se učlani u stranku i pitanje da li uopšte smeju da postave pitanje Vesiću u vezi ovog hidranta i bilborda.

I za kraj, novinarka obilazi stranke i učlanjuje se (ili osniva nov stranku).

Evo: http://rs.n1info.com/a335045/Vesti/Vesti/Bulevar-oslobodjenja-Prepreke-na-stazi-za-slepe.html ;)
 
Срамота је шта раде, како раде, чиме раде, колико њих раде (а колико зјакају около). А највећа срамота треба да буде оног што оверава ситуације за наплату.
 
око 11 сати вечерас сам био сведок како се скида заштитни најлон и бетон који је претекао преко шина током бетонирања у баштици. Наиме, два мајстора су навлачећи пијуком скидали вишак бетона око шина. Због тога то изгледа толико неравно око шина. Ја сам сгуран да су они смислили овај начин рада..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=484361#p484361:260s4rc6 je napisao(la):
Пантограф » 12 Окт 2017 12:07 pm[/url]":260s4rc6]Ех... А Телеком је издвојен из Поште, само су му све централе у поштиним објектима и за њих плаћа кирију Пошти, да може Кркобабић да се хвали профитом итд.

Србија и логични и чисти имовинско-правни односи. Два свемира.
Овде су заправо имовинско правни односи одлични и ми немамо никаквог додира са МТС-ом више, закупљују простор као што би то урадио било ко други. Но истина је да би без тога Пошта постала губиташ што ће се евентуално и десити.
 
Добро колеге форумаши, мислим да можемо с обзиром на приближавање рокова и одмицање радова да полако дамо своје процене када ће радови бити завршени, тј. пуштен редован саобраћај преко Славије и Булевара. Ја мислим да је реалан рок негде не пре 5. новембра. Шта ви мислите?
 
nema ovde zavrsetka celokupne Slavije pre 15 Decembra.
 
За пар година пошто ову реконструкцију сматрам дрљавом чисто због узаних трака

Ето мало да примењујем престрогост
 
Сада је најважније да се зарад пар недеља радови не брзају и не губе на квалитету какав јесте. Нека буде још месец дана, ако ће то да спречи неко пропадање услед збрзаних радова, па самим тим и скорију реконструкцију.
 
O kom kvalitetu ovde govorimo?
:)
Nikakvo ubrzavanje niti usporavanje ne moze spasiti ovu ulicu od toga kako ce izgledati 2021. godine

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=486053#p486053:1v0rj9iy je napisao(la):
astrodule » 19 Окт 2017 03:42 pm[/url]":1v0rj9iy]Pa valjda je najvažnija podloga, a to je valjda završeno.

da, pričao sam u stvari više o poslednjoj fazi raskopavanja na Slaviji. prebacio sam se.

edit: mada sada vidim i na gornjim slikama da ipak ima i raskopavanja?
 
Vrh