Šta je novo?

Blue Center - Ex Energoprojekt Blok 26 - [ Poslovni objekat ]

sl2rc0.jpg


sl1sm9.jpg


12jul023mj5.jpg


12jul022qt8.jpg


Ovaj objekat prema Beogradu ( Napredu) rade mnogo brže.

Počeli su i peti sprat, a zidaju već i unutrašnje i spoljne zidove.
 
Izvršio sam kontrolu posle 15 dana i zatekao još jedan sprat - peti, a počet i šesti :

 
Kliko spratova ce imeti Energoprojektova zgrada?
U najnovijim slikama (cetvrta slika ) vidi se da je zapocet osmi sprat, a ranije je pisalo da ce imati sest spratova.
Da li je to doslo izmene plana ili je ranije tako bilo odredjeno?
 
Meni se isto cini da je plan promenjen. Tj. vise neki detalji, npr. prvobitno su bile zamisljene one nadstresnice kao na Napred/Grawe zgradi, ali sad je jasno da se od toga odustalo. Ali spratova vise od osam nece biti.
 
Imam zamerku na to što je zgrad niska.
Tako dobro mesto se treba maksimalno iskoristiti. :) :) :)
 
Vuce, citaj malo o Bloku 26 na ovom forumu, to mesto ce se veoma dobro iskoristiti, bez brige :)
 
Vidi se i sa Kalemgdana, sto znaci da ce zgrade u bloku 25 i 26 biti jos jedan od landmarkova kojice se videti iz starog dela grada.
 
Malo detaljnija foto-reportaza mobilnim telefonom:

Grawe/Napred i Energoprojekt

20qqm1.jpg


Pogled iz Bulevara Mihaila Pupina:

zlbsyq.jpg


Fasada ka Ulici Mihaila Pupina:

16245r4.jpg


2m5dx09.jpg


Fasada ka Ulici spanskih boraca:

2z6a42x.jpg


2jay6b.jpg


Fasada ka Areni:

2q901ok.jpg
 
Evo par današnjih fotki, ništa se specijalno spolja nije promenilo, verovatno su sad glavni radovi unutra.

14uj05y.jpg

xnykgn.jpg

28kkawm.jpg

10zn2vl.jpg
 
Meni je baš lepa i simpatična, pođto su ovi beli delovi ispod plavih prozora zapravo isto prozori sa belim na pozadini. Super detalj. Nisam do sad to video.
 
ma odlična je zgrada.

ja mislim da su oni zaslužni za nestanak kerova iz tog bloka i zahvaljujem im svim srcem.

prolazio sam tuda bajsom ranije, uvek su me jurili. od kad počeše da grade ovo, nestadoše.
 
Ееее, да је истина... Има један повећи чопор који се мота по блоковима 25, 26 и 30, и нападају све што се котрља - бициклисте, аутомобиле, скутере, аутобусе... Једва им побегох пре неки дан,... Опуштено трче 45 на сат, оставе те тек кад те "истерају" из реона... Неко ће гадно да настрада једног дана... Чак и да не нападну никог, замислите шта може да се деси ако бициклисти који сумануто јури бициклистичком стазом окрећући се иза себе излети неки ауто на пешачком прелазу, или неко дете истрчи пред точак... :violina:
 
Vrh