Šta je novo?

Blokovi 25 i 26

Lol sad vidim da sam napisao "Mladic i Nikolic" a mislio sam na Dinkica i Nikolica. Uvek sam permutovao njih dvojicu jer Dinkic ima lice klinca iliti "mladica" 😂
677z381_Tomislav-Nikolich.jpg
 
Poslednja izmena:
Cene su poceli da formiraju kao u Hari Poter parodiji (Stevane) "100 miliona maraka?" "200 miliona maraka?"
 

Od 7500 + PDV pa naviše.... Treba vam veza da kupite stan. Srbija
 
Ova kombinacija strukture stanova i cena deluje kao ozbiljan promašaj. Takođe i IMHO uvećanje cena sa rastom spratnosti. Cca 20% između 1. i 8. Tržište je jedino merodavno pa ćemo videti kako će odgovoriti na ovaj pokušaj...
 
Čak i agentu prodaje neprijatano kad pozove da ti prezentuje 😂
Mogu zamisliti kako izgleda taj razgovor.

Agent: Dobar dan, ovde Pera Peric, pisali ste nam u u vezi kupovine stana u Panorami 26, da li imate neko konkretno pitanje?
Kupac: De si bre Pero, cekam te ko ozeblo sunce, mejl sam poslao pre 10 dana a sad mi tek odgovaras, guzva a?
Agent: He he radi se, potraznja je velika a ja sam ovde jedini...
Kupac: Dobro dobro, jedno pitanje kako dodjoste do te cene?
Agent: Cenu smo oblikovali na osnovu jednog faktora, vazdusnom linijom ste udaljeni od novonastalog naselja prekoputa reke par kilometara i na Vase veliko zadovoljstvo necete morati da gledate u isto, Vasa terasa ce biti okrenuta ka trijumfu socijalisticke arhitekture kao i na park prijateljstva.
Kupac: Di da potpisem?
 
Vrh