Šta je novo?

Blok 67a "Neimar V"

Zvuci realno, jer je Wellport oko 2500, a Savada je isto bila jeftinija od konkurencije.
 
To je ok cena ako opet budu davali one popuste za kesh kupce.

Ablok poslednja faza je od 2250-2450e a na daleko boljoj lokalciji je ove savade3 koja je na najgorem mestu u poredjenju sa westom, wellportom, ablokom

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A Blok je popularniji ali sama lokacija nije nešto posebno bolja. Taj deo NBG će se svakako tek razvijati u budućnosti.
 
U tome i jeste problem - tu ce biti gradiliste narednih 10 godina, dok je u 67. bloku ta prica skoro gotova.

Savada3 je kao i ablok okruzena prometnim drumskim saobracajnicama, ali za razliku od abloka ima i prugu preko koje u toku dana vozovi saobracaju na 15ak minuta.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ali oni imaju tramvaj pod prozorom i JG je generalno veoma prometna ulica. Zgrada koju neimar gradi u Gramšijevoj je na boljoj lokaciji od svih pomenutih blokova ali je cena baš jaka.
 
Od oko 1700e za kes kupce pa navise.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=554987#p554987:u16wvbge je napisao(la):
MrGood2016 » 27 Jul 2018 09:18 am[/url]":u16wvbge]Ako nekome znaci...
file.php
Ovaj render stoji tu vec 4 i vise meseca
 
Tu da. Na forumu ne.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Bilo je i na forumu, ja sam slikao i Milos koliko se secam ili Gaga
 
Ko zna gde. U ovom topicu niste kacili ni ti ni on.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pisao sam vec, moraju da pomeraju gradiliste malo zbog ovih kula u AC, pa i posledicno saobracajnice koja treba da prodje tuda...
 
Ima li nekih novosti? Reče mi drugar da su cene iste kao u Wellport-u ali imaju dobre popuste za keš.
 
Ne mogu oni da imaju nikako iste cene kao wellport, cak ni sa tim kesh popustima (koji vaze za placanje odjednom ili iz 2 rate).

Neke cifre koje sunse ovde spominjale, a koje sam cuo i iz drugih izvora su fino manje od wellporta. No, prodaja je trebalo da pocne u avgustu ali su iz nekog razloga to odlozili.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja ne znam ali sam tako čuo. Kvalitet gradnje bi navodno trebao da bude viši u odnosu na Savadu 1 i 2 tj. bliže Westu.
 
Kvalitet gradnje bi trebao da bude isti ili cak bolji od savada 2, a koliko ja znam vec su stanovi u prodaji.
 
Ja sam kaparisao stančić sa garažnim mestom...Mesto nije sjajno al nije ni loše.
2000+pdv
1100+pdv
 
Lokacija ima dobru perspektivu. IMT i one magacine će kad tad porušiti i na tom mestu izgraditi stambene zgrade ali to s druge strane znači gradilište pod prozorom dugi niz godina. Cena uopšte nije atraktivna ako se uzme u obzir da je zadnja faza A Bloka koji je na mnogo boljoj lokaciji, 2250 plus PDV.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=566736#p566736:3u2p6tcy je napisao(la):
vukstrahinja » Uto Sep 11, 2018 11:15 pm[/url]":3u2p6tcy]Ja sam kaparisao stančić sa garažnim mestom...Mesto nije sjajno al nije ni loše.
2000+pdv
1100+pdv
Hm, moram priznati da mi u ovoj fazi nije jasno ni šta može da se rezerviše.
Elem, mejl od Neimara:

Ove godine, najkasnije u septembru/oktobru, krećemo sa gradnjom i zvaničnom prodajom SavAde3.
Rok gradnje je do 2 godine.

Projekat SavAda3 je poprilično veliki projekat tako da ima veliki izbor stanova (u svim strukturama više varijanti) i lokala.
Lokali su u prizemlju i na 1. spratu. Stanovi nadalje do 10. sprata.

Kada krenemo sa gradnjom i prodajom putem Ugovora, za stanove, u zavisnosti od veličine, strukture, odnosa kvadratura, spratnosti, orijentisanosti, ..., važiće cene:
Osnovna cena, između 2.300€/m² do 2.650€/m² sa već uračunatim PDVom, u zavisnosti od strukture, kvadrature, orijentacije, spratnosti, ...
To su cene koje će važiti pri kraju ili na kraju gradnje.

Tokom gradnje, zavisno od toga kada kupujete i kojom dinamikom isplaćujete ukupno ugovorenu sumu važiće određeni popusti.
Pa recimo, na početku granje i prodaje, važiće sledeće cene:
• od 2.200 do 2.550€/m² sa PDVom – ako ukupno ugovorenu sumu isplaćujete u dve nejednake rate, 20% odmah po solemnizaciji Ugovor kod Javnog beležnika a 80% na kraju gradnje / pre useljenja
• od 2.100 do 2.400€/m² sa PDVom – ako ukupno ugovorenu sumu isplaćujete u 2 – 3 ili 4 jednake rate od solemnizacije ugovora kod Javnog beležnika pa do kraja gradnje / pre useljenja
• od 2.000 do 2.200€/m² sa PDVom – ako ukupno ugovorenu sumu isplaćujete u celosti odmah po solemnizaciji ugovora kod Javnog beležnika

Kako budemo odmicali od početka gradnje i primicali se kraju tako će svi popusti lagano „kliziti“ ka osnovnoj ceni.

Naravno, sve naše lokacije, svi naši projekti sadrže dovoljan broj garažnih mesta.
Cena GM je =1.200€/m² na nivou -1 i =1.100 na nivou -2, €/m² sa PDVom, nezavisno od toga kada kupujete i kojom dinamikom isplaćujete.

U ovom trenutku još uvek čekamo izdavanje građevinske dozvole.

Koristim priliku da Vas obavestim da smo krenuli sa predprodajom putem Predugovora po cenovno povoljnijim uslovima od onih koji će važiti kada krenemo sa prodajom putem Ugovora.
Kataloge još uvek nemamo, u izradi su. Osnove iz projekta možete pogledati u našem prodajnom paviljonu na Savadi, uz prethodni dogovor oko termina.
Ako ste potencijalno zainteresovani i za ovakav vid kupovine imajte slobodu da nas kontaktirate i posetite. Budite naš gost bez ikakve obaveze. Rado ćemo Vam dati sve relevantne informacije.
 
Koja spratnost i orijentacija se dobijaju za 2000e + PDV ?

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=566786#p566786:2r7ifgr9 je napisao(la):
cloud041 » Sre Sep 12, 2018 8:33 am[/url]":2r7ifgr9]Lokacija ima dobru perspektivu. IMT i one magacine će kad tad porušiti i na tom mestu izgraditi stambene zgrade ali to s druge strane znači gradilište pod prozorom dugi niz godina.

Ima dobru perspektivu da joj padne cena m2 za kupovinu i rentu kada krene masovna gradnja na IMT placu.
 
Ni to nije isključeno.

Pitanje je koliko je ljudi spremno da plati 2000+ za stan a investitorima se svakako isplati i da grade za 1500.
 
Vrh