Šta je novo?

Blok 67a "Neimar V"

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361791#p361791:4x648z55 je napisao(la):
vladimir79 » Tue Dec 08, 2015 10:30 pm[/url]":4x648z55]Не разумем што се расправљате са њим када је представник инвеститора.
A Vi to znate kako?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361740#p361740:3qu2qi60 je napisao(la):
nbg_011 » Tue Dec 08, 2015 3:30 pm[/url]":3qu2qi60]Neki od stanova u Savada 2...
file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php

file.php
Bogami, super raspored. Cini se da su smanjili broj stanova sa manjim kvadraturama.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=360212#p360212:zcj86pe9 je napisao(la):
danko » 27 Нов 2015 11:22 pm[/url]":zcj86pe9]Skinuta ograda!
KYIGxyG.jpg
imgp1462T1416401196_540c.jpg

Визуелно одступање од рендера није екстремно као што сам помислио на основу ваших коментара, у чему је тачно проблем?
 
Ako želiš da primetiš primetićeš razliku u boji, a boja fasade ti je 50% arhitekture svakog objekat. Tako da je odstupanje od rendera 50% i to nije mali procenat.
 
Као што рекох, приметио сам нешто што није велико одступање да би се инвеститор оволико пљувао. Имали смо у Београду далеко већа одступања (спрат,два горе-доле и сличне буџевине), овде је само боја у питању.
 
Razumem te, zato ljudi i negoduju jer očekivao je svetliji objekat, a dobio je tamniji.
Ova crna treba da predstavi ozbiljnost vlasnika stana u njima da je on odavno prestao da bude dete. :)
A kako će ta fasada da utiče na drugu decu, to njega neiteresuje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361867#p361867:1tpn3s92 je napisao(la):
Somi303 » Wed Dec 09, 2015 5:30 pm[/url]":1tpn3s92]Као што рекох, приметио сам нешто што није велико одступање да би се инвеститор оволико пљувао. Имали смо у Београду далеко већа одступања (спрат,два горе-доле и сличне буџевине), овде је само боја у питању.
Po mom misljenju, da je ostalo kao na renderu bilo bi suvise monotono, ovim kotrastom nasalje izgleda mnogo bolje. Ponavljam da uzivo zgrade izgledaju bar 2x bolje nego na slikama.

Elem, sada ce dezurni trollovi MilisaV i "Direktor" da se jave i objasne nam kako su Neimar-V i Savada propali.

U zdravlje
 
Evo posto si me prozvao jos pod navodnicima pa da kazem bolje da su se drzali rendera podsjeca na onu crnusu u boku 63
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=361845#p361845:2q6r525b je napisao(la):
Somi303 » Sre Dec 09, 2015 4:22 pm[/url]":2q6r525b]
Визуелно одступање од рендера није екстремно као што сам помислио на основу ваших коментара, у чему је тачно проблем?
A mogli su i da je ofarbaju i u roze, na radost...

Ili ovako nešto
burberry_vranje_231110.jpg


da se vidi da je skupo!
 
Slažem se sa "investitorom" ;) da raspored nije loš, raspored u prvih par zgrada je bio dosta bolji od A bloka.

Fasada i ostalo na stranu, mada stvarno nije u redu toliko odstupiti od rendera, osim ako nisu govorili kupcima kakve će biti fasadne cigle....

Ono čudo u blok 63 će zauvek ostati da izgleda kao nezvršeno sa onim crnilom.
 
Najgore od svega je sto nije u pitanju usteda ili tako neki razlog kojim bi se opravdala ta grozna boja vec svestan izbor arhitekte/projektanta ili koga god. Mislim nije mi jasno sta je u glavama tih ljudi koji to dizajniraju i kazu to je to, ovo je odlicna boja. A tek sta je u glavi onog koji to predstavi kao prijatnu toplu roze boju a posle uvali crno/braon tek ne mogu da shvatim.
 
Prosetali danas do Savade. Sade zelenilo (koliko god moze nesto biti zeleno u zimu) ,posadili su drvored ispred zgrada (svaka cast!) , na ulazu u garazu su posavljena roll vrata sto bi trebalo da garazama da dodatnu bezbednost a mislim da ce i na vrhu postaviti i rampe (kao kod a bloka), decije igraliste je pri kraju, lokali se privode kraju iznutra.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362299#p362299:th1akomi je napisao(la):
trackzero » Sat Dec 12, 2015 8:40 pm[/url]":th1akomi]Prosetali danas do Savade. Sade zelenilo (koliko god moze nesto biti zeleno u zimu) ,posadili su drvored ispred zgrada (svaka cast!) , na ulazu u garazu su posavljena roll vrata sto bi trebalo da garazama da dodatnu bezbednost a mislim da ce i na vrhu postaviti i rampe (kao kod a bloka), decije igraliste je pri kraju, lokali se privode kraju iznutra.

Brale, stvarno preterujes vise sa hvaljenjem Savade, bez obzira na ocigledne propuste koje su imali u prvoj fazi. Realno na forumu svako ima pravo da izrazi svoje misljenje, ali mislim da tvoje vise niko i ne uzima za ozbiljno, jer je zaista ocigledno da si placen da pises hvalospeve o Savadi, mogli ste bar malo pametnije to da izvedete. Ovako si suvise providan.

Ja sam potencijalni kupac, koji nije zadovoljan nepostovanjem rendera u prvoj fazi i prvi bih bio najsrecniji da su sve uradili kako treba, ali treba biti realan pa reci da nisu ispali korektni (neka se ugledaju na Ablok kako treba da izgledaju zavrsni radovi). O unutrasnjim radovima cemo tek diskutovati kad se ljudi usele i videti kakav je kvalitet, na prvu loptu video sam na slikama socijalna ulazna vrata stanova, ali necu pricati na pamet dok ne vidim gotove stanove.

Raspored soba i postavka samih zgrada je bolja kod Savade u poredjenju sa Ablokom, ali estetski je Ablok miljama ispred Savade. Interesuje me jos da vidim unutrasnje radove pa da se odlucim da li cu pazariti stan u Savadi, za sada me nisu odusevili svojom profesionalnoscu.
 
Ono što sam ja video unutra pre mesec dana je sasvim zadovoljavajuće i po obećanjima i ponudama, a ulazna vrata na stanovima su blindirana metalna i odličnog kvaliteta (zaboravio sam da slikam).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362462#p362462:3hi2wc0f je napisao(la):
Neo85 » Sun Dec 13, 2015 9:53 pm[/url]":3hi2wc0f]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362299#p362299:3hi2wc0f je napisao(la):
trackzero » Sat Dec 12, 2015 8:40 pm[/url]":3hi2wc0f]Prosetali danas do Savade. Sade zelenilo (koliko god moze nesto biti zeleno u zimu) ,posadili su drvored ispred zgrada (svaka cast!) , na ulazu u garazu su posavljena roll vrata sto bi trebalo da garazama da dodatnu bezbednost a mislim da ce i na vrhu postaviti i rampe (kao kod a bloka), decije igraliste je pri kraju, lokali se privode kraju iznutra.

Brale, stvarno preterujes vise sa hvaljenjem Savade, bez obzira na ocigledne propuste koje su imali u prvoj fazi. Realno na forumu svako ima pravo da izrazi svoje misljenje, ali mislim da tvoje vise niko i ne uzima za ozbiljno, jer je zaista ocigledno da si placen da pises hvalospeve o Savadi, mogli ste bar malo pametnije to da izvedete. Ovako si suvise providan.

Ja sam potencijalni kupac, koji nije zadovoljan nepostovanjem rendera u prvoj fazi i prvi bih bio najsrecniji da su sve uradili kako treba, ali treba biti realan pa reci da nisu ispali korektni (neka se ugledaju na Ablok kako treba da izgledaju zavrsni radovi). O unutrasnjim radovima cemo tek diskutovati kad se ljudi usele i videti kakav je kvalitet, na prvu loptu video sam na slikama socijalna ulazna vrata stanova, ali necu pricati na pamet dok ne vidim gotove stanove.

Raspored soba i postavka samih zgrada je bolja kod Savade u poredjenju sa Ablokom, ali estetski je Ablok miljama ispred Savade. Interesuje me jos da vidim unutrasnje radove pa da se odlucim da li cu pazariti stan u Savadi, za sada me nisu odusevili svojom profesionalnoscu.
Ali ja zaista nemam nikakve veze sa investitorom. Mi smo samo kupili stan u Savadi, i sve sto ja radim je da pisem realno stanje sa terena i licno misljenje. Jedino sto je ovde evidentno je da postoji lobi trollova zaduzenih da populjuju neimar i kompleks koji oni zidaju, ima ih par, ali ne bih da ulazim u detalje jer je to borba sa vetrenjacama.

Sad malo o drugom delu tvog posta. Kazes da si potencijalni kupac, OK.
U redu nisu ispostovali render, svakako to sa njihove strane nije korektno, ali se recimo nama bas dopada ova nova boja u odnosu na belu anemicnu boju kao sto je bila na renderu. Kvalitet unutrasnjih radova je na najvecem mogucem nivou, istom nivou kao i kod A bloka (ulazio u oba pa mogu da tvrdim). Dalje, kazes da si ozbiljan kupac a nisi ulazio u prodajni objekat savade, meni je to malo kontradiktorno znas. Jer da si stvarno ozbiljan kupac otisao bi u prodajni salon gde imaju IZLOZENO sve sto ugradjuju u stanove, dakle mogao bi da vidis i ulazna vrata, i stolariju, i keramiku, itd... i kao drugo prodavci neimara bi te svakako odveli u stanove (koji su zavrseni) da pogledas o cemu se radi.
Dakle, molim te mani se tih pausalnih izjava "ja sam ozbiljan kupac" , jer nisi. Jos jedan si u nizu trollova koji pise samo da bi pisao, a to sam ti objasnio i dokazao gorenavednim cinjenicama.
 
To što se tebi dopada nova boja u odnosu na onu na renderu ne menja suštinu. Ako je neko kupio stan u crvenoj zgradi po renderu, a oni naprave zelenu, možda se ta zelena i svidi nekome, ali suština je da su ljudi koji su kupili stan na osnovu rendera prevareni, jer im je predstavljeno jedno a izgrađeno drugo. To što živimo u Srbiji pa se takve stvari uzimaju zdravo za gotovo je druga stvar.

O mojoj ozbiljnosti kao kupcu neću mnogo polemisati, reći ću samo da sam bio u prodajnom salonu pre 11 meseci kako bih kupio stan u prvoj fazi, ali pošto su ti stanovi bili prodati pratio sam projekat druge faze i u avgustu potpisao predugovor za kupovinu stana od 90 kvadrata u kešu. Keramika me ne interesuje jer ću staviti svoju keramiku, gotove stanove nisu ni mogli da mi pokažu jer logično nisu ni bili gotovi kada sam se odlučivao za stan i potpisivao predugovor (postojao je samo render koji treba da ti pokaže logično kako će zgrada izgledati i njenu orijentaciju i nacrt samog stana). Jedno je prodajni paviljon Savade (kancelarija), a drugo je izložbeni salon Abloka gde možeš da pogledaš realan stan sa svim materijalima kako će izgledati.

Otići ću ovih dana da pogledam unutrašnjost gotovih stanova, evo @trackzero možeš da me ugostiš i da me sprovedeš kroz novi stan :)
 
Ima li neko koju vest o useljenju? Kada bi se moglo ocekivati? Da li je nekoga kontaktirao investitor?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=362682#p362682:1bld2ef7 je napisao(la):
anchi » Tue Dec 15, 2015 12:11 am[/url]":1bld2ef7]Ima li neko koju vest o useljenju? Kada bi se moglo ocekivati? Da li je nekoga kontaktirao investitor?
Od 21. Decembra mozete ih kontaktirati oko primopredaje kljuceva. Ako ste kupac trebalo bi da ste dobili mejl gde vas obavestavaju o detaljima.
 
Danas sam bio da pogledam stan, i generalno sam zadovoljan, izuzev par sitnica (cokla na ulaznim vratima, kutije za elektriku koje štrče, centralni stub na ugaonom prozoru) sve je odrađeno korektno.

Primopredaja ključeva počinje od iduće srede (23. Decembar) i oni planiraju da do polovine januara predaju sve ključeve.

U stanu su radijatori bili topli, kako mi rekoše grejanje trenutno radi sa 30% kapaciteta a posle nove godine kreće normalno da radi, ali utisak je da je u stanu vrlo prijatna temperatura čak i sada.

Lift je bolji nego što sam očekivao; na ulasku u garažu postoji prostorija za čistačicu, a same garaže su vrlo korektne, ulaz je dosta širi i komotniji nego u ABloku, a rolo vrata na ulasku će preko dana biti zatvorena, a noću se automatski zatvaraju (i otvaraju kada vozilo otvori rampu).

dxuBel4.jpg

g1dUnQe.jpg

x68XAxk.jpg

bt1y2BA.jpg


WDPR4zo.jpg

LEfV2aY.jpg

QRDB1Ww.jpg

Ds5alJp.jpg

R4H3lsb.jpg


WgiIY4u.jpg

xcJnFgn.jpg



mSsA1D0.jpg

rnScfQt.jpg

qtgL1FV.jpg


ulaz u garažu
tJjAZPN.jpg


prostorija za čistačicu
S0ULVq2.jpg


xpAcdgr.jpg

yAEz5nR.jpg

O25Hqea.jpg

HkdaRQ0.jpg

sw5xJhJ.jpg
 
Ovaj stepenik sto treba da zakoracis da bi usao. Ovo deluje dosta dobro uradjeno.
Ne znam samo kako misle da krenu sa useljenjem kad kupatilo nije ni blizu gotovo.
 
Table sa osiguracima na pogresnom mjesto to po propisima ide iznad vrata a i kutije su neke bezveze
Ostalo djeluje korektno a kuhinja kupatilo
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363274#p363274:1ri0gnn2 je napisao(la):
ftj » Fri Dec 18, 2015 3:04 pm[/url]":1ri0gnn2]Ovaj stepenik sto treba da zakoracis da bi usao. Ovo deluje dosta dobro uradjeno.
Ne znam samo kako misle da krenu sa useljenjem kad kupatilo nije ni blizu gotovo.
Kupatila su 100% gotova, samo nisu na slikama.

direktor":1ri0gnn2 je napisao(la):
Table sa osiguracima na pogresnom mjesto to po propisima ide iznad vrata a i kutije su neke bezveze
Ostalo djeluje korektno a kuhinja kupatilo
Sve zavisi od kvadrature stana. Kod nas je to tacno iznad vrata.
Kao i sve kutije, i ove su odvratne medjutim to se lako moze srediti.
 
Koja je cena u ovoj drugoj fazi sa PDV-om i da li svi stavnoi imaju istu cenu? Ne uspeh ovo da nađem na zadnjih par strana (mada sam na brzinu okrenuo).
 
Vrh