Šta je novo?

Blok 34 i Studentski grad, Novi Beograd

Ja sam apsolutno za zoniranje bloka i to u zelenu tj. treću zonu. Ali, ako bude dozvoljeno parkiranje samo na ovim novoobeleženim mestima, nastaće još veći haos. Plato okružen kafićima i mesarom "Momčilo" mora da bude uključen u regularna mesta, kao i što više mesta na ulici. Neka pretvore sve uličice u jednosmerne ako treba, ali potrebno je zadržati svako parking mesto koje je moguće zadržati.
 
Zoniranje će, možda, biti jedino dobro zato što oni koji ostave automobile na ceo dan pa odu busevima po sremu, na posao ili gde god, sa auto puta, a ima ih mnogo, to više neće moći, kao ni studenti kojih ima poprilično i koji parkiraju gde stignu po bloku. Možda će malo rasteretiti parking ali će biti problem za stanare sa više automobila. Ponoviću opet i ponavljaću stalno, dok ne dovrše/završe ulice, trotoare i parking ništa im ne vredi ovo naopako, zbrda-zdola, uređenje bloka.
 
Koliko me sećanje služi u ulazu 176 ima osoba kojima znači rampa za kolica, a uz to sada i ova nova staza tako da mislim da je to dobro odrađeno.
Što se tiče zone mislim da će biti zelena iako nemam još dodatne info, a plato bi takođe morao biti uključen u sve to jer bez njega nema smisla....
 
Kakva crna zona u Bloku 34, kada fali minimum 100 mesta samo na potezu od Ristića do Momčila.

Znači prvo mora plato kod kafića i Momčila da se označi, onda da se sredi nasuti parking kod 176.

Ni tada neće biti dovoljno legalnih mesta, tako da se mora razmišljati i o livadi iza Ristića gde se može napraviti i parking i igralište za decu i park za kučiće i park za vežbanje.
 
Gledam haos na parkingu i u bloku uopšte, ništa novo, čak mi deluje da je svakim danom sve više vozila, raznih gabarita, tako da priželjkujem zoniranje. Možda nešto pomogne čak i ako je naopako urađeno. Pitanje, da li postoji godišnja pretplata za povlašćenu kartu, za nas stanare? Na stranici P. Servisa pominju samo mesečnu. Ako bude zelena zona onda je to 500 din mesečno, 6000 godišnje, nije mnogo ako donese spasenje.
 
kontam da dosta vozila se sada prebacuje iz zoniranih centralnih blokova nbg na susedne. Kod mene u bloku 29 (koji nije zoniran) ima dobar broj vozila koji se nisu pomerala vise od mesec dana (jbg znam da sam baba snajper)
 
Gledam haos na parkingu i u bloku uopšte, ništa novo, čak mi deluje da je svakim danom sve više vozila, raznih gabarita, tako da priželjkujem zoniranje. Možda nešto pomogne čak i ako je naopako urađeno. Pitanje, da li postoji godišnja pretplata za povlašćenu kartu, za nas stanare? Na stranici P. Servisa pominju samo mesečnu. Ako bude zelena zona onda je to 500 din mesečno, 6000 godišnje, nije mnogo ako donese spasenje.
Može da se plati za minimalno mesec a maksimalno 12 meseci odjednom. U svakom slučaju je 500 dinara mesečno.
 
pa delimicno hoce, jer kada gledam ove druge blokove pored mene, preko dana mozes da biras parking.
ja licno znam za 3 osobe, koje parkiraju kod mene u bloku, jer se ne placa a zive preko mosta?! i kao eto da imaju da koriste auto jednom u mesec dana
 
Hajde onda da vidimo i to čudo, jer ovo trenutno je neopisivo ludilo.
 
Okupili se neki radnici na "ničijoj zemlji", razmahali se rukama pokazujući jedan drugom u svim pravcima tipa šta treba da se radi. Stigla i kontejner kućica, upravo je istovaruju. Zna li se sta se dešava?
 
Valjda će biti tabla a kako si opisao situaciju to me asociralo na ovo
1000055444.jpg
 
Koji se link može koristiti za proveru građevinskih dozvola i radova?
 
Postavili su kontejner bliže onoj krivini, odakle se blato raznosi po putu, ispred BAČ 174.
 
Ja se juče vraćao ka zgradi i drugar me pita šta će ovde da bude ? I ja mu kažem "Imam neki osećaj neka pumpa, recimo OMV" i on me čudno pogleda pa se evo nadam da to neće biti tako....
Ne vidim lično šta bi tu moglo da se postavi, a da bude zaista korisno stanarima iz bloka i obližnjih blokova...
 
Penzioneri po kraju navijaju za Lidl ili slično, neku veletrgovinu. Naravno meni je u glavi samo parking, trotoari i uređenje kompletne ulične mreže i bloka. Šta će i da li će nešto biti pojma nemam. Možda bude samo groblje kontejnera. Inače, kontejnere dovozi firma Interfast.
 
Znam da oni navijaju za isti, ali to bukvalno nema šanse da se desi, ima sada 4 komada u krugu od 4km.
Nažalost, ako moram da kažem tako, takođe mi je parking u glavi....
Nadajmo se da neće 'nešto' samo 'blejati' tu

Evo sada mi je palo na pamet da neće možda vatrogasnu stanicu(bazu) da stave tu jer koliko znam trebala je da bude negde dole u milutina milankovica gde je ona pro-credit banka tu negde iza, a obzirom da tamo niče stambeni kompleks sada....
 
Evo sada mi je palo na pamet da neće možda vatrogasnu stanicu(bazu) da stave tu jer koliko znam trebala je da bude negde dole u milutina milankovica gde je ona pro-credit banka tu negde iza, a obzirom da tamo niče stambeni kompleks sada....
Uz železničku prugu, preko puta Mercedeski.
 
Vrh