Šta je novo?

Blok 34 i Studentski grad, Novi Beograd

Ovaj parking iza Ristića sporo napreduje, u petak ceo dan nikoga od radnika nije bilo, juče samo jedan, postavlja ivičnjake a danas nedelja, neradni dan pa je opet prazan.
 
Koliko god da traje sigurno neće razvući na punih mesec dana kao popločavanje platoa. Tu je bilo mnogo više praznog hoda.
 
Stanje kao pre, ali sa sređenom podlogom.

IMG_1971.JPG
IMG_1972.JPG
IMG_1973.JPG
IMG_1975.JPG
IMG_1987.JPG
IMG_1988.JPG
IMG_1989.JPG
 
I ladno nece staviti stubice oko platoa
Koliko parking mjesta nedostaje jel ko radio analizu
 
Crveno su nepropisno parkirana vozila po bloku, a narandžasto mesta gde se mogu dodati parkinzi, plus što bih ja na donju desnu livadu (iza Ristića) dodao i igralište za decu.
Screenshot 2023-09-26 090451.jpg


edit: i trebalo bi urediti nasuti parking na sredini fotografije
 
Još najmanje 150-200 mesta. Deo zgrada koje okružuju plato nemaju parking i tu je nemoguće da se napravi i zato se parkira na platou i gužva se preliva na ostale delove bloka. Dule, zaboravio si narandžastom da obeležiš jedini deo bloka gde postoje svi uslovi da se parking nastavi. Samo donji, ispred 172 i 174 bi doneo još 50 i više mesta kada bi ga spojili sa parkingom ispred kafea, samim tim bi i blokirali reli vožnju po blatu i raznošenje po bluku, a kada bi i gornji uradili, sa ulicom naravno, to bi bio pun pogodak. Za nekoliko dana počinje fakultetetska godina što znači još mnogo vozila u bloku.
 
Treba uraditi predlog poslati opštini sek za saobraćaj itd
 
Tražili smo i zoniranje, kažu nema osnova za to. Morate da razumete da smo nevidljivi za vlast.
 
Uradite nešto da postanete vidljivi pogotovo sad kad se primaknu izbori
 
Jos da se linije iscrtaju da se dobije koje mjesto
 
Video sam u utorak neku ženu a danas muškarca kako premeravaju i slikaju onaj nedovršeni deo parkinga koji često pominjem, sve do krivine kod C. Dream-a, imali su na sebi svetloodbojne prsluke sa nekim logom, nisam uspeo da vidim šta piše. Slikali su i ono divlje rastinje i kiselo drveće uz ulicu što je podiglo asfalt i sve upisivali u neke mape, rekao bih. Zagolicali mi maštu da će jednom neko i taj deo da uredi. Da li neko ima neki info o tome?
 
Vrh