Šta je novo?

BITCOIN kriptovaluta (?!)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=623073#p623073:3jw0x2o4 je napisao(la):
Bender Rodriguez » 17 May 2019 03:10 pm[/url]":3jw0x2o4]Pa ja sam ti već dao prognozu, roknućete opet na $3000. A onda otom potom i na nulu. Na krompir. :D
Ovo vam je samo još jedan, verovatno poslednji izliv ludila i samozavaravanja, koji će se na kraju katastrofalno završiti.

Uostalom ne znam o kojih 8000 pričamo kad je opet sve ljosnulo na 7200.

Najveci investicioni savet tj promasaj na celom BeoBuild-u. Mislim da ovo treba negde da se stavi u sticky i da stoji.


$17,500 od jutros! Idemo ATH uskoro!

Da ste prodali 17. maja po nagovoru Bendera izgubili bi ste ni manje ni vise nego $10,000 po jednom Bitcoinu!
 
Gde je izvinjenje za samouvereno i pogresno savetovanje ljudi ?
Vradovic bar posteno kaze ne zna se, nemojte vise od 3% ulagati.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=790723#p790723:1ahwf9a6 je napisao(la):
Bender Rodriguez » Pet Nov 06, 2020 5:58 pm[/url]":1ahwf9a6]Benderova reakcija na vradovica koji 4 GODINE otkako je BTC vredeo 19.000 sad skace sto su jedva presli 15.000
EfV5Rh9UYAUwp7p.png
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=794148#p794148:1ahwf9a6 je napisao(la):
AleksandarGrf » Uto Nov 17, 2020 6:31 pm[/url]":1ahwf9a6]Gde je izvinjenje za samouvereno i pogresno savetovanje ljudi ?
Vradovic bar posteno kaze ne zna se, nemojte vise od 3% ulagati.
tenor.gif
 
I sta neko ima sad od tih tvojih slicica? Cak je i humor u njima onaj najjeftiniji americki sa kraja devedesetih, nula sadrzaj, brza zabava za nezainteresovane mase.
Nezreo, neodgovoran, ali ocekivan odgovor. Ako nista, sacica ljudi koja zaluta na ovu temu trazeci neku korisnu informaciju moze da vidi ko je ko i kome moze da veruje.
 
Fascinantno mi je i simpatično koliko se vas par zaludnih pojedinaca unosite u tu bajku sa Bitkoinom i u dešavanja s ove teme. :D

Vradovic mislim da ne može da izdrži više od 6 sati a da ne pogleda cenu Bitkoina ili ovu temu. Inače mora da trči u WC. :laugh:
 
Pa? Covek napravi od toga dnevno tvoju godisnju platu. Sto da ne pogleda? Jel bolje da on pogleda ili da ti pogledas koji nemas nista od toga sem sto pljujes na jednoj zabacenoj temi jednog zabacenog foruma koji nema veze sa kriptom?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=794175#p794175:31fmkmv5 je napisao(la):
AleksandarGrf » Uto Nov 17, 2020 7:21 pm[/url]":31fmkmv5]Pa? Covek napravi od toga dnevno tvoju godisnju platu. Sto da ne pogleda?
giphy.gif

Jel bolje da on pogleda ili da ti pogledas koji nemas nista od toga sem sto pljujes na jednoj zabacenoj temi jednog zabacenog foruma koji nema veze sa kriptom?
Ako je toliko zabačena tema i toliko zabačen forum, što onda učestvuješ na njima? :mrgreen:
 
Jer posecujem forum zbog informacija o gradnji, to mi je zivotno interesovanje pa sam nasao ovaj forum, a ova tema mi svuda i uvek privlaci paznju jer mi je to izvor prihoda.

Zasto ti ucestvujes?
 
Da raskrinkavam folirante i njihove piramidalne prevare. ;)

A i zato što vidim da vradovic ne može bez mene. Vidiš da me stalno pominje i zove, mukica. :(
 
Pre svega, odakle tebi pravo da bilo koga vredjas i nazivas folirantom i da impliciras nekakve prevare i slicno? I da li bi smeo to da nekome kazes u lice ili bi bilo izvinjavanje i cuveno "pa nisam ja tako mislio" ?

Ne. Ti ucestvujes jer ne mozes da podneses sto nisi usao u pricu kad je bilo vreme, jer nisi imao petlju.

A posebno te boli sto se ciklus za ciklusom pokazuje da ni onda kad si mislio da je sve gotovo, nije bilo gotovo, ali, opet, za one koji imaju petlju.

A u raspravi sa tobom ja ucestvujem, ne da bih nekoga ubedjivao da ulaze ili ne ulaze, ni iz dzepa ni u dzep, nego zato sto me iritiraju tipovi koji svoje nedostatke i greske ne samo da ne priznaju i ne popravljaju, vec agresivno napadaju druge i na kraju to pokusaju da uviju u veo altruizma.

Toliko o tome, a neka drugi procene ko je raskrinkan.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=794186#p794186:e37zudg4 je napisao(la):
AleksandarGrf » Uto Nov 17, 2020 7:35 pm[/url]":e37zudg4]Pre svega, odakle tebi pravo da bilo koga vredjas i nazivas folirantom i da impliciras nekakve prevare i slicno?
Pa prevara, nego šta je. Ja znam tu sortu ljudi poput vas, što već godinama drvite kako se bavite kriptonjesrom zato što ''verujete u blockchain'', ''borite se protiv sistema'', ''želite slobodu'' i trte mrte, dopisati izgovor po želji...

To pričajte nekom drugom. Stvar je prosta, vama je zinulo dupe za parama. Oćete leba bez motike. Kad to javno priznate, onda možda razmislim o zaobilaženju ove teme. :wink: Ali samo ako i vradovic pokaže da je poraslo dete i da može bez mene, pošto vidim da mukica mala svaki treći dan dolazi ovde da me vidi i čuje jer mu nedostajem. :(
I da li bi smeo to da nekome kazes u lice ili bi bilo izvinjavanje i cuveno "pa nisam ja tako mislio" ?
Apsolutno. :) Vidiš, mene je isto tako na leto pozvao jedan član sa foruma da se kao nađemo kod Beton hale, pošto smo ušli u neku raspravu oko njene rekonstrukcije pa je on bio malo drčan, pa je dobio isti tretman, pa je mislio da će blefom da reši stvar. Elem, čuli se mi, dogovorili se da se nađemo na tom i tom mestu u to i to vreme. Ja bio tamo. Poslao mu fotografiju sa sve satom u ruci i Beton hali u pozadini, pitao ga gde je, kad stiže. Nikad se nije pojavio. :wink: A na forumu se od tada više ne oglašava. :laugh:
Ne. Ti ucestvujes jer ne mozes da podneses sto nisi usao u pricu kad je bilo vreme, jer nisi imao petlju.
A posebno te boli sto se ciklus za ciklusom pokazuje da ni onda kad si mislio da je sve gotovo, nije bilo gotovo, ali, opet, za one koji imaju petlju.
Naprotiv, ja sam za razliku od tebe imao kontakta sa svim tim njesrima još pre nekoliko godina. I znam koja je to prevara, i koliko su to prenaduvane i izmišljene priče. Jedino što vas održava u životu je 1) potreba nekolicine moćnika (uglavnom kriminalci, organizacije, šverceri i agenture) da imaju sredstvo da lako i anonimno prebacuju velike količine para širom sveta bez praćenja. To jest - bez lakog praćenja. Pošto se i dalje može ispratiti. I, 2) hajp koji ste sami sebi napumpali. Mada toliko patetično, da 4 godine nakon što ste bili dogurali do 19.000 sad skačete od sreće što ste opet na 17. :laugh:
A da ne pričam koliko puta ste vi i vaši portparoli (onaj Maks Kajzer i slični bolidi) pričali kako ''ove godine idemo na 100k'' pa svaki put ćorak. :mrgreen:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=794186#p794186:e37zudg4 je napisao(la):
AleksandarGrf » Uto Nov 17, 2020 7:35 pm[/url]":e37zudg4]
A u raspravi sa tobom ja ucestvujem, ne da bih nekoga ubedjivao da ulaze ili ne ulaze, ni iz dzepa ni u dzep, nego zato sto me iritiraju tipovi koji svoje nedostatke i greske ne samo da ne priznaju i ne popravljaju, vec agresivno napadaju druge i na kraju to pokusaju da uviju u veo altruizma.

Toliko o tome, a neka drugi procene ko je raskrinkan.
I mene iritiraju foliranti koji lupetaju da se bave izmišljenim stvarima zarad nekog ''opšteg dobra'', a u stvari sa svojim pajtašima svake godine pojedu struje koliko jedna Poljska vrteći u praznom hodu, stvarajući toplotu i zagađenje i rovareći u nešto što nikad neće imati vrednost ni materijalnu korist za svet. :wink:

Toliko o tome, a neka drugi procene ko je prevarant.
 
Apsolvirali smo da ti ne verujem, niko drugi ti ne veruje, mislim da ni sam sebi ne verujes.
Ne verujem ti da ti nije krivo sto radis kao crv i placas porez u koji ne verujes dok se drugi bogate na necemu sto si znao, a nisi smeo da pokrenes pre njih. Ne verujem ti da smes da vredjas ljude u lice, a volis da vredjas na internetu, pa delujes kao tipican ratnik iza tastature koji ne izbija sa internet foruma, a druge proziva sto su na...internet forumima.
Ne verujem ti da zaista mislis to sto pricas o ljudima koji se bave kriptom jer na uzorku onih koje je poznajem, a to se i ovde pokazalo, svi otvoreno i jasno pokazuju licni interes kao broj 1 i to je sasvim normalno, kao i u svakom poslu. Ali smatras da lepo i uzviseno zvuci pa se hvatas za slamke. Inace, ne zvuci, zvuci kao socijalisticka retorika.

Ali pretpostavimo za trenutak da si zaista borac protiv za zastitu zivotne sredine i borac protiv... cega, nisam tacno ukapirao. Dangubljenja? Moralnog posrnuca izazvanog jurnjavom za novcem?

Mogu samo da zakljucim time da bez obzira na buducu korisnost ili beskorisnost u najmanju ruku nije lepo da nekog finansijski savetujes pogresno bez ikakve, makar forumske odgovornosti gde izadjes i kazes da si promasio prognozu kad te covek citira i jasno pokaze da se to dogodilo.
I da cu ja nastaviti da ulazem i vrtim pare i dalje, a mozda time i da ti pomognem da ne placas taj muceni porez koji te toliko pogadja.
 
4Qkd.gif

Ala se neko uskopistio. Izgleda da sam bocnuo tamo gde najviše boli - u istinu. :mrgreen:
u najmanju ruku nije lepo da nekog finansijski savetujes pogresno bez ikakve, makar forumske odgovornosti gde izadjes i kazes da si promasio prognozu kad te covek citira i jasno pokaze da se to dogodilo.
Prvo, kakve forumske odgovornosti? Ako si ti došao na Beobuild, forum o Beogradu, da se konsultuješ o kriptovalutama, sinko moram da ti kažem da si se debelo zeznuo.
Drugo, kakve prognoze? Prognoza je bajo moj nešto drugo. Ovo je tema na forumu gde svako može da kaže šta misli.
Treće, o kom čoveku pričamo? Taj ''čovek'' koga ti pominješ je i sam više puta pogazio svoje reči, svoje ''prognoze'' i svoje principe. I uz to sam traži kavgu iznova i iznova. Pošto je internet trol, nesposoban da radi bilo šta u životu, pa obitava na onlajn svetu i time ispunjava svoj dan. :wink:

Umesto što glumiš drvenog advokata, bolje ti malo prelistaj ovu temu pa se i sam uveri šta je sve dotični pričao, ''prognozirao'' i apelovao na ljude. Pa ćeš da vidiš ko je ovde jedini i najveći lažov. Nema tu nikakvog čoveka. To je trol. Bot. Čak mu i postovi zvuče i deluju kao botovski. I to ne ljudski botovski, nego kompjuterski. Generisani, kao neki pamfleti, reklame, copy paste bljuvotine sa sajtova na kojima obitava.
 
uskopistio
sinko
bajo moj
trol
kurc
lazov
nema coveka
trol
bot
+ bonus hit sastajanje ispred beton hale(?!?) sa nekim a obojica ostavili kompletan digitalni trag do sebe pre toga (???)

Jel stvarno mislis da te ozbiljno shvatam kao sagovornika?
 
De de bez nervoze, uostalom zar stvarno mislite da nekoga ovakva prepiska zanima. U sličnom maniru možete nastaviti u privatnim porukama ;)
 
Ja mislim da zanima. Kao i u svakoj temi postoji i tema iznad teme, a ovde se radi o direktnoj ilustraciji toga kako naci svaki izgovor pod suncem za nepostignut uspeh. Ako mislis da je preslo u nekakav licni obracun, to je vec komicno ali razumljivo.
 
Alt sezona krenula! BULČINA!

KAKO JE DOBRO VIDETI TE OPET........

IDEMOOOOOOoooooo!!!




ps: @AleksandarGrf nemoj zameriti Benderu sto je hejter i ti da si usao na 5$ za ether i izasao na $6 za ether a danas da vidis da je $560 ne bi ti bilo dobro i pricao bi da je sve to prevara :mrgreen: Po svemu sudeci uskoro ce Bender da :bash:



Za sve one koji nisu jos usli u kripto savetujem hitno ulazenje u altcoine koji jos nisu uhvatili bull spike.
SiaCoin, Syscoin, japanska mona coin i slicno! Naravno ne vise od 3% od ukupne imovine zbog toga sto je izuzetno volotile investicija.
 

Prilozi

  • Screen Shot 2020-11-21 at 4.26.42 PM.png
    Screen Shot 2020-11-21 at 4.26.42 PM.png
    540,7 KB · Pregleda: 990
Vradoviću ja sam mislio da si samo naivan, ali ti ocigledno svesno reklamiras piramidalnu šemu. Ljudi koji ulože 3% imovine u kripto nece propasti zbog toga, ali hoce baciti novac u bunar.
Kripto kao i sve ostale piramidalne šeme zavise od širenja, kad to stane sledi potop kao i mnogo puta do sada.
Da bi neko zaradio na kriptu neko drugi mora izgubiti. Po pravilu zarađuje gospoda koja je svesna o kakvoj se prevari radi, dok gube nove naivne ovce za šišanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=795518#p795518:gd3jk6yd je napisao(la):
Dart » 22 Nov 2020 08:05 am[/url]":gd3jk6yd]Vradoviću ja sam mislio da si samo naivan, ali ti ocigledno svesno reklamiras piramidalnu šemu. Ljudi koji ulože 3% imovine u kripto nece propasti zbog toga, ali hoce baciti novac u bunar.
Kripto kao i sve ostale piramidalne šeme zavise od širenja, kad to stane sledi potop kao i mnogo puta do sada.
Da bi neko zaradio na kriptu neko drugi mora izgubiti. Po pravilu zarađuje gospoda koja je svesna o kakvoj se prevari radi, dok gube nove naivne ovce za šišanje.

3% je smesan iznos a znas da neces izgubiti priliku tj FOMO!
Sta ako BTC stvarno ode na 1M hoces li i tada govoriti jao naivcine ili ce biti svi koji nisu usli na vreme naivcine?

Ja sam reklamirao kad je bilo $3,300 i kad je bilo $6,000 za BTC u nadi da ce jos neko od nasih ljudi uci u to kako bi sto veca imovina toga bila u Srbiji medju nasim ljudima! Nemam ni jedan drugi interes. Da li ces ti da udjes za $200 ili neces meni licno ni iz dzepa ni udzep. Pa jbt ja toliko da udju svi zajedno sa Beobuilda zaradio bi 10 puta na laksi nacin i brze! Da mi je do toga! Naravno da nije vec do iskrene nesebicne koristi drugih ljudi u Srbiji!
 
vradovic":2q7zxjnd je napisao(la):
Nemam ni jedan drugi interes. Da li ces ti da udjes za $200 ili neces meni licno ni iz dzepa ni udzep.

Zapravo imas interes, ali se opet praviš naivan. Tih $200 mozda nece tebi direktno u dzep, ali jedan mali deo indirektno hoce.
Tvoje kolege svesrdno reklamiraju ovu šemu po drugim forumima, placaju novinske tekstove itd. Naravno da to ne radite jer ste Majka Tereza, već što čitava šema počiva na privlačenju novih ovaca za šišanje.
Moze BTC vredeti i jednu milijardu, ali to ne menja činjenicu de se radi o igri sa nultom sumom i da najmanje toliko i morate uložiti.
 
dobro znaci ti ako ulozis $200 ja dobijam koliko? Evo da se ne mucis ja cu ti izracunati 0.0000000000000000000000000000000127$

Iskreno da izadjem ispred wholefoodsa i da guram kolica na parkingu vise bi zaradio. Nemoj me zasmejavati.

Tvoja logika je ista kao kada bi ti sad promenio 100,000 dinara u svajcarske franke i krenuo da “zaradjujes” tako sto dodjes na forum i nagovaras ljude da kupe svajcarce da bi ti zaradio. Sa takvom biznis logikom neces daleko dogurati to mogu da ti garantujem.

Ako cemo tako procentualno veci interes imam da kupis kucu na Oahu ili da kupis AAPL akcije ili npr plac u Novim Banovcima ili nekretninu u BNV pa te ne nagovaram sa to uradis jer me bas briga.

Ja volim kripto i na temi sam da sirim awareness o tome da je to buducnost i to iz ljubavi prema tehnologiji a ti to mozes da verujes ili da ne verujes. Kako god hoces meni ni iz dzepa ni u dzep.

Treba imati na umu da ni ja nemam vise od 3% imovine u kriptu jer smatram da je to preveliki rizik i da imovinu treba diversifikovati.

Ono sto takodje smatram a u to sam i ubedjen jeste da samo
lud, neobavesten ili bez vizije covek moze da nema 1-3% imovine u kriptu!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=794192#p794192:7hmi83sy je napisao(la):
Bender Rodriguez » Uto Nov 17, 2020 7:45 pm[/url]":7hmi83sy]Ali samo ako i vradovic pokaže da je poraslo dete i da može bez mene, pošto vidim da mukica mala svaki treći dan dolazi ovde da me vidi i čuje jer mu nedostajem. :(

@Dart
Lepo rečeno. On nema veze ni interesa sa svim tim koliko ni izvesni AV nema veze sa Jovanjicom.
 
Vrh