Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Zvao sam malopre, kazu da ce otvoriti prodaju ove ili sledece nedelje. Na spisku navodno 800 ljudi.
 
Ma nije moguće, pa još nije ni polovina marta?! Smučili su mi se više skroz...
 
Okacena reklama za prodaju. Ako jos neko nije upucen :)
IMG_20220309_103653.jpg
 
Dvosobnih stanova vise nema to jest ima jos nekoliko ali u pridzemlju i cena je 1950e
 
Ostali su samo manji stanovi ali u pridzemlju sa bastom,za njih je cena 1950e sa pdv...uglavnom su svuda manji stanovi skuplji,za vece stanove jos ne znam saznacu u utorak pa cu vam napisati ovde.Da pouzdana informacija
 
Meni su rekli da dvosobnih stanova vise nema, da su stanovi prodati zaposlenima u BIG-u jer su oni imali prednost. A cena vecih stanova je 1850 do 2150 sa PDV i prvo ce zvati sa spiska pa kad dodjes na red sta ostane.
 
Meni su rekli da dvosobnih stanova vise nema, da su stanovi prodati zaposlenima u BIG-u jer su oni imali prednost. A cena vecih stanova je 1850 do 2150 sa PDV i prvo ce zvati sa spiska pa kad dodjes na red sta ostane.
Da i meni su takodje tako rekli. I cena ce ici na gore zavisno koji je sprat. Prizemlje ce isto biti veca cena jer se dobija ono dvoriste uz stan.
 
Nesto konfuzno se desava. Oko 12.50 su me kontaktirali iz prodaje iako sam se prijavio verovatno kao 700 ti od navodnih 800 zainteresovanih. Pitali su samo da li sam zaiteresovan i da prave plan licnih sastanaka. Na moje pitanje da li ima manjih stanova vece spratnosti odgovor je bio da ima dostupnih svih struktura i detalje mogu saznati na sastanku. Kako sam se prijavio kao kes kupac rekli su da su to prioritetni kupci i da su planirane pogodnosti u dinamici placanja. O terminu sastanka bicu obavesten naknadno. Eto to je bilo i samo sam precutao da ja nisam vise kupac i da zelim da vidim ponudu reda radi tj. da vidim da li sam pazario bolje ili gore.
 
Ja sam zvao i pre 2 godine i pre godinu dana i sad kad je krenula prodaja u januaru, i ni jednog trenutka me nisu pitali da li sam keš kupac, a sad me niko nije zvao. Toliko.
 
Uz svo duzno postovanje, ovako ozbiljnoj firmi je nebitno iz kog izvora ce biti isplacen stan, bitno je samo da se isplati u ugovorenom roku.

Medekobrada, ne verujem Vam.

Ja cu zvati u ponedeljak da se raspitam.
 
Sta ja imam od toga sto verujete ili ne verujete. Podelio sam info. Ranije sam Vam slikao i pozive, ako me nazivate lazovom dacu vam listing poziva. Ionako ja nisam vise kupac, pratim temu samo da vidim da li sam pogresio u kupovini. Nemam nikakve zle namere niti sujetu prema bilo kome , tako da srecno svima .
Ukoliko me ponovo zovu ili zakazu sastanak javicu .
 
Vidim da sad u investitor i prodaja sekciji na sajtu stoji projektno finansiranje intese. Ima smisla da im cak vise i odgovraju kreditni kupci.
 
Sta ja imam od toga sto verujete ili ne verujete. Podelio sam info. Ranije sam Vam slikao i pozive, ako me nazivate lazovom dacu vam listing poziva. Ionako ja nisam vise kupac, pratim temu samo da vidim da li sam pogresio u kupovini. Nemam nikakve zle namere niti sujetu prema bilo kome , tako da srecno svima .
Ukoliko me ponovo zovu ili zakazu sastanak javicu .

Meni niste nista slikali i nema potrebe za tim.

Otkud znam zasto nesto pisete, Vasa stvar.

Kad god sam zvala da se raspitam za stan koji grade ozbiljni investitori nebitno im je iz kog izvora se isplacuje. To je bitno malim investitorima koji su se setili da na brzinu zarade.

I da dodam, samo onim investitorima koji nemaju ciste papire je bitno kako se stan placa. Oni obicno love keš kupce


Toliko...
 
Poslednja izmena:
PeopleT, koliko znam , zivite na Karaburmi i pratimo Big zajedno. Vi trazite veci stan ja manji za koji nisam imao zivaca da sacekam njihovu prodaju. Od decembra i Vama i meni su davali informacije od sutra do sutra. Od kad mi je neko sa ove teme dao dobar kontakt zvao sam x puta i poslao x mejlova. Informacije su im uvek bile neodredjene i ponekad nedosledne( ocekivana cena) . U mail prijavi sam napisao njima egzaktno kulu, spratnost i kes kupovinu. U svim projektima gde sam bio spreman da kupim za kes nudili su popust ili je cena bila veca 100 evra za kreditne , iako su bila projektna finansiranja. Sunvile, Woodstar, East side, New Minel, Zemun Ugrinovacka i jos par. Sto li su svi oni vise voleli kes kupca neznam. Tamo gde sam kupio investitor nije pravio razliku kes ili kredit, ni dinamika placanja nije uticala da obori cenu. A u pitanju je mali, privatni investitor. Cak ni prodaju ne oglasava jer ima svoje pare a i stare kupce koji ga preporucuju i lako je prodao sve stanove, a zacepio cenu.
Na osnovu Vasih i komentara drugih sa ove teme " cekao" sam Big ali nisam doceko. Danasnji njihov poziv me je zbunio jer ako su sve prodali u predprodaji sto kace onoliko reklama, sto su angazovali posrednika u prodaji i sto su zvali kad sam bar 700 ti na spisku? Svima zelim najbolju cenu i uslove .
 
Hvala!
Nista, da Vam cestitam na tome sto ste srecni dobitnik poziva :) odigrajte i loto, kako Vas krenulo.

Mi ostali da se nadamo da ce nam se uopste i javiti na telefon od ponedeljka.
 
Javice se sigurno. Srecom Vi ste kupci vecih stanova a te nisu kupili u predprodaji ni njihovi ljudi po povlascenim cenama. A i ako su sve prodali tu su jos 800 stanova u buducnosti.🏘
 
I kad sve procitam nista ne znam. Ima neko bilo kakvu info oko cene,pocetka prodaje...prosao juce i vidim da lepo ide ova siva faza. Neko je bio na razgovorima ili su samo nagadjanja ovo sto je napisano?
Hvala.
 
imaju izuzetno iritirajuci sistem komunikacije sa potencijalnim kupcima. prave bazu potencijalnih kupaca pa će ih zvati jednog dana. verivatno gledaju da naduju interesovanje da bi uzvukli što veće cene.


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Vrh