Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Oko zgrade ne mora sve da bude zavrseno da bi zgrada prosla tehnicki prijem, sto je jedini uslov za podelu kljuceva. Iz merina su rekli da ce pocetkom juna biti organizovan obilazak, cekaju detalje od investitora, i da ce tada podneti zahtev za tehnicki prijem objekata. Nakon tog odobrenja krecu sa podelom, e sad kojim tempom ne znam, ali na pitanje da li to znaci da ce biti pre avgusta su me uveravali da svakako nece cekati toliko i da prve kljuceve daju vec u junu.
Moguce, ako je stan gotov i vlasnici nemaju nikakve primedbe. Papiri su spremni, jos se niko ne ceka da se vrati sa letnjeg GO itd. Bice kako kome :D
 
Jeste li dobili ponudu iz Norma concept za kuhinju i plakare? Kakvi su vam utisci, kada je reč o cenama, dizajnu, kvalitetu?
 
Jeste li dobili ponudu iz Norma concept za kuhinju i plakare? Kakvi su vam utisci, kada je reč o cenama, dizajnu, kvalitetu?
moje skromno mišljenje je da za taj novac može trenutno da se uradi u maks kvalitetu farbani medijapan, kvarc radna ploča, hettich okov...
Meni deluje preskupo.
 
Za tu cenu "sa popustom", moze da se uradi cela kuhinja, opremi u fulu sa tehnikom i ostane neki evro za kafanu...
Razumem te poslovno-burazerske kombinacije ali brate 6 - 8K evra...
 
i meni se tako čini...vizuelno mi je sve dobro (nije ludilo, ali je dobro), ali je cena ipak too much....videćemo ostale ponude, ja ih uveliko prikupljam :)
 
Za tu cenu "sa popustom", moze da se uradi cela kuhinja, opremi u fulu sa tehnikom i ostane neki evro za kafanu...
Razumem te poslovno-burazerske kombinacije ali brate 6 - 8K evra...
ja uradio medijapan kuhinju skoro, otprilike 4.5m sa sankom pre par meseci za 4k eur. Blum mehanizmi/okovi/slideri, blanco kante. Sudopera i cesma koje ne racunam u cenu.
 
Da slucajno neko nema mesto viska za obilazak B zgrade u 12h, ne mogu da smestim sebe, zenu arhitektu i stolara u 3 odrasle osobe 🤣
 
Ma koliko voleo zenu, moram da prisustvujem zbog majstora... 😁
 
Što se tiče norme, to je isto vlasništvo merina. Uvoze komadni nameštaj, i po meri, italija i grčka koliko se sećam. Papadatos i gr ostalo je italija. Moguće da su menjali do sad. Meni je preskupo i nepotrebno. Verujem da ljudima znači da kažu "e ovo je italijanski nameštaj", meni ne baš.
 
Prijateljici sad radila kuhinju šank plakar i ormar u hodniku kuhinja medijapan sve zajedno 3500 evra firma koja je radila iz petrovca na Mlavi
 
Za 3500€ moze mozda kuhinju da odradi od medijapana, sve ostalo je mastarija.
 
Možete biti upućeni u cene moze da vam smrdi ali je tako
 
Kuhinja je ugaona ima ima 2.4 m i sank 1.8m sa elementima nesto uzim od standardnih tipa 50cm sigurno nisu radili za dz ili na svoju štetu
 
Mozemo li dobiti neki kontakt od tih jeftinih majstora?
Koga god da sam detaljnije pitao ispostavilo se da mu je to ili ujak pa je dobio popust, ili je radio cetiri kuhinje pa je dobio jeftinije.
 
Mozemo li dobiti neki kontakt od tih jeftinih majstora?
Koga god da sam detaljnije pitao ispostavilo se da mu je to ili ujak pa je dobio popust, ili je radio cetiri kuhinje pa je dobio jeftinije.
ma kakvi, skupo je sve, ja se sa mojim stolarom znam vec duze pa mi radi malo jeftinije. Ne bih iskreno smeo da ti preporucim nikoga jer hoce da aljkave jer im se moze, cak i ovaj moj. Mora stroga kontrola. Ovi sto drze kao neki standard su skupi do nebesa. Neki genijalci na instagramu mi trazili za pisljivi sto masiv od oraha 1500 eur, sa pricom da su oni jako pedantni, sve super rade i da mogu da dodjem kod njih da se uverim.. Na kraju sam kupio sto za 800eur od jedne firme s dobrom reputacijom.
 
Pozdrav komsije, ja sam angazovala geometra sutra da krene samnom radi uzimanje mere stana za dizajn enterijera. Merenje stana traje oko 10ak minuta, ako je jos neko zainteresovan da sutra iskoristi da se snimi stan nek mi pise u privatnoj poruci.
 
Pozdrav komsije
Zamolio bih Vas da podelite fotografije vaseg stana i vas utisak gradnje
Necu biti u mogucnosti da budem prisutan
Pozdrav
 
Vrh